ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Becia89 (offline)

24-05-2011 16:17:08

Sochaczew
Anilewe,Paulina postaram się wieczorkiem wstawić fotkismiling smiley
Paulina ale się uśmiałam za karę:laugh_new:
Anilewe ale urwis z Maciusiasmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Paulina87 (offline)

24-05-2011 16:20:23

Hastings
Becia wiec czekamy do wieczora grinning smiley no ba za kare niech sie cieszy ze tylko taka kara byla tongue sticking out smiley ale chodzil kurwowal myslalam ze padne z niego :laugh_new:


o i wstal moj spioch winking smiley uciekam bo to juz po 15 a my musimy wyruszac pozalatwiac sprawy.
Wpadne wieczorem
Milego popo:joliecouette:ludnia




[link widoczny po zalogowaniu]

anilewe17 (offline)

24-05-2011 16:24:28

Sierakowice
Paulina mówisz,ze masz dobry makijaż, ja bardzo mało kiedy używam pudru, ale oczy zawsze maluję, chyba kupię sobie tą belisse, ale i tak najbardziej miałam w ciąży popękaną twarz, teraz jest taki większy kwiatek i parę małych

Maciek znalazł nową zabawę, pluje na podłogę - dmucha na ślinę i cieszy się jak "ona" się porusza eye popping smiley ja boję się co on znowu wymyśli ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

Zanetka (offline)

24-05-2011 16:35:22

Stargard
Dzień dobry!
Noc u nas z 2 pobudkami ale Aluś spał do 9:-)jednak polski klimat mu lepiej służy:-)
Dziś przyszła paczka więc muszę rozładować te ciuchy i wiecie co zrobiłam mamie zakaz kupowania ubranek dla Alusia on ma tego mnóstwo....a dopiero ma rok!zresztą z zabawkami tez jest podobnie i co z tym robić?
sarahia!Zdr.z urodzin Lili super,piękna z Was rodzinka,uśmiechnięta i bardzo przyjazna,Lila cudna wprost,widać,ze ur.udane.Ja pyłu też się bałam ale zdążyłam przed nim:-)
anilewe!Maciuś świetny w foteliku,Aluś ma identyczny,też kupiłam taki za Twoją rekomendacją i Alkowi też się podoba:-)
domi!Ale Igorek fajny chłopczyk,jakie ma długie włoski,on taki mały cyganek:-)
Szczerbinka!No myślę,że wózek spełni oczekiwania,nie uwierzysz kupiłam go wczoraj w Boćku,Waszym bo na Allegro byłby dopiero po 15 czerwca więc zamówiłam u Was i jutro ma być:-)chciałam kolor zielony a nigdzie nie mieli tylko w Zabrzu:-)
Anya!No właśnie wiem,że Ty masz wózek z jednym kółkiem na przodzie i chwaliłaś go sobie:-)
Becia!Jestem ciekawa Mai w kolczykach!
Paulinka!Oby Wam się udało tego Wam życzę serdecznie!
Magda!Widzę nowe zdj.Błażejka w podpisie super i nowa czapka:-)zjeżdżalnia też super,Kochana Ty chyba już majątek na te zabawki wydałaś?
Widzę,że odnalazły się zguby:Aleksandra,Paulina:-)
Aluś już chyba się zaaklimatyzował:chodzi po całym mieszkaniu i ...brudzi,wchodzi wszędzie oj wesoło z nim mamy,babcia już nawet mówi,że się troszkę zmęczyła:-)
Aha co do lotu to napisałam,że ok a tak naprawdę nie był taki ok,miałam przeboje z biletem,bagażem musiałam dopłacać bo miałam nadbagaż...ale najważniejsze,że dolecieliśmy cali i zdrowi:-)
cdn


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 16:40 przez Zanetka.

anilewe17 (offline)

24-05-2011 16:46:44

Sierakowice
Żanetka najważniejsze, że jesteście cali, swoją drogą Aluś to mały podróżnik od najmodszych miesięcy sporo lata

ostatnio byliśmy na urlopie jak Maciek miał 2 mies. byliśmy w Rogowie w parku dinozaurów, ale słyszałam, że ten w Łebie jest o wiele lepszy idt. no i mam do Łeby o wiele wiele bliżej, więc może się wybierzemy, a w sierpniu planujemy urlop w górach spinning smiley sticking its tongue out

zmykam
PA !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 16:47 przez anilewe17.

olask (offline)

24-05-2011 17:40:05

polkowice
Witajcie Kochane smiling smiley

Przepraszam, że Was troszeczke zaniedbałam , ale miałam urwanie głowy ... sad smiley Masakra jakaś sad smiley
Nawet nic nie nadrobiłam , dopiero załaczyłam kompa , zaraz biorę się za czytanie .

Napieszę Wam tylko jak to było z ta moją siostrzenica ...

No więc K (moja siostrzenica) poznała M . Moja siostra i szwagier byli nim zachwyceni , normalnie na rekach by go nosili smiling smiley M bardzo dobrze dbał o K , nigdy niczego jej nie brakowało, miała nawet przysłowiowe ptasie mleczko. Do czasu kiedy jej nie uderzył, bo miał "zły dzień " . No wiez K go zostawiła i odwołała slub ... Jednakże okazało sie , że K jest w ciąży. Kiedy M sie o tym dowiedział, obiecał że się zmieni , że będzie wszystko ok itp itd. No i był przez jakiś czas spokój. Moja siostra pozwoliła im mieszkac w swoim mieszkaniu , które stało puste - bo moja siosrta mieszka z moimi rodzicami. Po urodzeniu dziecka M zaczał znikać z domu , na poczatku na kilka dni , potem na dłużej ... W końcu K wyrzuciła go na dobre z domu . Została sama z małym dzieckiem i własnie kończył jej się macierzyński. Złożyła sprawe o alimenty . Do tego czasu rodzice obiecali jej pomoc. Przez 2 miesiące płacili czynsz . K otrzymała 400 zł alimentów, jednak sędzina zastrzegła, że nie może ograniczać ojcu kontaktów z dzieckiem. Kiedy moja siostra sie dowiedziała, że M widuje się z dzieckiem , wyrzuciła K z tamtego mieszkania z dzieckiem .. Dobrze, że udało nam się cos znalesc w ostatniej chwili ... Teraz staramy się o mieszkanie socjalne od burmistrza , mam nadzieje , że wszystko się jakos poukłada. Na razie nie jest za ciekawie , M pomaga K , ale ona nie chce z nim zamieszkać , juz mu nie wierzy. Nie wiem , jak to się wszystko ułoży...
Moja siostra nie interesuje się losem córki ani wnuka sad smiley

No i to w takim skrócie ....

A poza tym teraz ciągle przesiaduję na działce smiling smiley Jest piekna pogoda, mój mąz płytki wykłada pod pawilonem , a ja korzystam z chwili spokoju smiling smiley

A teraz idę czytac smiling smiley

Pozdrawiam wszystkich smiling smiley Miłego dnia smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

gabigaga (offline)

24-05-2011 18:39:01

Jak Kuba pojdzie spac to poczytam a teraz chcialam napisac ze KUBA CHODZI smiling smileysmiling smileysmiling smiley Jestem przeszczesliwa smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

24-05-2011 19:40:02

Germany /Bc

Do poludnia zalatwialismy sprawy w miescie i ogladalismy kolejne mieszkania! Niestety nic dla nas ciekawego :/ ciagle czekamy na termin ogladania tego mieszkania na tle ruin i niestety w tym tyg nie obejrzymy, bo znowu przedluzyli sobie urlop...noszz kurcze ....ilez mozna czekac na termin..grrr

Lilka ciagle marudzi i sie slini...kurcze zabki teraz ruszyly i mecza na maksa..wyszla dzis dlugo oczekiwana gorna DWOJECZKA! A dolne tez juz lada chwila sie ukaza!

Aleksandra dziekuje za zyczenia roczkowe dla Lilki:joliecouette: To Wam sie imprezki posypaly i wydatki z nimi zwiazane!
Becia GRATULACJE zakolczykowania dzielnej Majeczki! Koniecznie wstaw fotke!!
gabi GRATULACJE dla chodzacego Kubusia!! Brawo!!
olask kurcze ale historia sad smiley co za dran z tego M!! wspolczuje dziewczynie, ze trafila na takiego nieodpowiedzialnego czlowieka, szkoda malenstwa i fakt dziwnie Twoja siostra zachowuje sie do wlasnej corki, ale co zrobic rozni sa ludzie! Moze ma jakies powody, uraz aleto przeciez jej DZIECKO, ktore ja teraz potrzebuje sad smiley(... matka tak nie powinna postepowac, bo nigdy nie wiadomo jak jej sie zycie ulozy i czy na starosc nie bedzie zalowac tego, ze jej nie pomogla...Smutne...Mam tylko nadzieje, ze siostrzenica doceni Twoja pomoc!! Bo zrobilas cos naprawde WIELKIEGO!3mam kciuki aby ulozylo jej sie zycie i aby juz nie cierpiala przez faceta!
Paulinka o jak dobrze, ze sie odezwalas! 3mam mocno kciuki za Was-moze tym razem sie Wam uda! Jak obojee tego bardzo chcecie, to jeszcze bedziecie razem szczesliwa rodzinka!

Anilew puder swoja droga, ja polecam delikatny-kryjacy FLUID na niedoskonalosci cery, swietnie wygladza i maskuje (na codzien uzywam go z kremem-delikatny roz na policzki i nic wiecej! Swietny efekt swiezosci i naturalnosci)...stosowany w rozsadnej ilosci dziala cuda na buzce smiling smiley A puder delikatnie tez mozna, ale sypki dla utrwalenia i wykonczenia makijazu smiling smiley Sprawdzone na sobie i klientkach smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 19:49 przez sarahia.

Szczerbinka (offline)

24-05-2011 19:58:18

Zabrze
Witajciewinking smiley

Nie dawno wróciliśmy do domciu, ja od fryzjera i z zakupów, a chłopcy z odwiedzin u dziadka...
Przede mną karmienie i usypianie Maksa, prasowanie i gotowanie obiadu na jutro (m. ma dyżur), więc poczytam Was jak tylko się ze wszystkim obrobię.
Znowu przesunięto nasz wylot o 2h;/

Miłego wieczorku!!!!!!! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

24-05-2011 20:38:24

Magda ta zjeżdzalnia jest z Baby MAX które znajduje sie 1km odemnie , praktycznie ze mieszkam koło tego sklepu grinning smiley tu w sklepie pewnie drożej - przekonałam sie na pchaczu , na internecie 119 zł w sklepie 169zł LOL więc zjeżdzalnia jestem pewna ze ponad 200 zł kosztuje , drożyzna ten sklep , ale doliczają chyba kosztu transportu , choć i tak za wiele... Generalnie zjeżdzalnia świetna !! Ja też nad czymś muszę pomyśleć smiling smiley hihihih to ładnie M zasypia do pracy - JA niestety bez kawy też ani rusz !! więc wiem jak sie czuł smiling smiley daj Boże zdrówka dla Błażejka , Ja myślę ze swój Limit wyczerpał !!!! super ze juz ząbki wychodzą - ekspresowo winking smiley musze zmienić i ząbki ze 9 i podpis , ale ciągle czasu brak smiling smiley Ja kocham dbać o kwiaty ,jest ich mnóstwo u Mnie.. dom bez kwiatów jest dla mnie smutny , choć wiem ze większośc nie ma tzw ręki smiling smiley nic w tym złego , jeden jest dobry w sprzątaniu drugi w kwiatach a trzeci w holera wie czymsmiling smiley
Żanetka Ali widze daje ładnie popalić Babci smiling smiley fajnie ze juz w PL jesteście a Ty jak sie czujesz?
Paulina Ja osobiście trzymam mocno kciuki za wasz związek !!!!! będzie dobrze - czekamy na zdjęcia "smiling smiley
Anilewe oj śmieszny ten Twój synek z tą śliną smiling smiley Moja tak dawno temu robiła , teraz przestała pluć. smiling smiley
Aleksandra 2 tyg w pracy napewno dasz radę ,smiling smiley czekamy na zdjęcia nowego kolorku smiling smiley
Becia super ze Maja była dzielna , napewno ślicznie wygląda. smiling smiley
Gabi GRATKI DLA KUBUNIA - Z OKAZJI SAMODZIELNEGO CHODZENIA !!!!!
Olask oj nieciekawie... szkoda ze siostra nie interesuje sie córką i wnukiem - co by nie było.
Szczerbinka to przez te kłęby dymu z Islandii lot przedłuzają?

dodam parę zdjęc z odwiedzin , juz dawno chciałam pokazać koleżankę Lenki z 9 Marca , ale zawsze sie boję bo Magda nie bardzo pokazuje córkę Na Nk czy FB od urodzenia nie dodawała zdjęc więc tak mówię może by nie chciała... ale zrobię wyjątek smiling smiley Kinga za tydzień leci do Tunezji smiling smiley= oj zazdroszczę im grinning smiley no i jest tylko o 3 dni starsza od Lenki smiling smiley




Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.