ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

sarahia (offline)

24-05-2011 08:39:11

Germany /Bc
Witam ...szybciutko z rana, koncze kawke i wybywamy z domku...kolejna piekna pogoda...

Szczerbinka wybacz jakos mi umknelo, dziekuje za pochwale fotek i Lilki:joliecouette::joliecouette: Super, ze nocke mialas udana!! U nas rowniez bez pobudek, choc zabki w dzien dokuczaja Lilce..na dole juz sa dwie dziurki i lada chwila wyskocza kolejne zabki...Kochana przypomnij mi kiedy ruszacie i na ile bo jakos mi umklo...?? Oczywiscie bedziemy czekac na cudne fotki!! Powodzenia w ostatnich juz przygotowaniach!

efas ZDROWKA dla Ciebie!!
gabi oj faktycznie ranny ptaszek z Kubusia..moje dziewczyny spia do 7 tak lekko smiling smiley Moze to tylko chwilowe??

A co sie dzieje z Paulina???? Odezwij sie co u Was!!

Milego dnia





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 08:40 przez sarahia.

Szczerbinka (offline)

24-05-2011 09:28:09

Zabrze
Sarahia nie szkodzi i nie ma za co, na prawdę świetna fotorelacja winking smiley Żadna mi nie odpisała (może nie było na co) prócz Gabi, więc pomyślałam, że to kara za zaniedbywanie fo, wiem, że należy mi się :whipping: sad smiley po powrocie się poprawięsmiling smiley
Lecimy na 2tyg, 10 czerwca wracamy winking smiley
Oj biedna Lilcia z tymi ząbkamisad smiley widzę, że idziecie jak burza, przegoniliście nas. Maks już dawno nie dostał żadnego nowego, chyba od stycznia...hmmm

No właśnie Paulina co tam u Was, odezwij się kochana! Imagines też miała napisać i cisza... sad smiley


Zmykam do mamy

Miłego Dnia!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

24-05-2011 11:22:09

Witam smiling smiley

Ja czekam az Lenka wstanię i ide do kolezanki i jej córki Kingi smiling smiley pogoda dopisuje , a jeszcze wiaterek wieje więc nie ma takiej duchoty smiling smiley

Żanetka super, ze lot za wami i to jeszcze udany smiling smiley wózek b.fajny i ten kolor i ten , generalnie ma fajny kształt a te jedno kółko z przodu juz bardziej do mnie przemawia niż dwa smiling smiley
Szczerbinka oczywiście bedę mocno trzymała kciuki za wasz lot i szczęsliwy powrót , pogoda pewnie wam też dopisze nie ma innej opcji smiling smiley
Sarahia spacerówka nie taka zła smiling smiley kilka lat temu wydawała Ci się super , teraz wszystko goni i różne rzeczy zostają w tyle ,najważniejsze ze mało miejsca zajmuje a wiadomo ze ściskaliście sie pewnie strasznie z tym wszystkim smiling smiley
Gabi o Masakra pobudka o 5.30 , Ja wstaje o 7.00 po8 schodzę z łozka i dla mnie to tragedia smiling smiley

Malgo (offline)

24-05-2011 12:13:35

Efas zdrowiej szybko, nie czas na choroby w taką pogodę
Magda trojeczki mojego ciotecznego brata to napewno parka czyli dziewczynka i chłopiec a trzeciego najmniejszego niestety nie dało się podejrzeć.
Żanetka witamy w kraju
U mojego pediatry jakaś masakra, chciałam iść z tym ostatnim usg a tu niestety Pani mi oferuje przyszły wtorek. Więc powiedziałam, że wtedy mi nie pasuje. A że chcę też zaszczepić małą na meningokoki to kazała przyjść za pół godziny i może lekarz przyjmie między pacjentami u chorych i wtedy pójdą na szczepienie.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 12:18 przez Malgo.

Aleksandra_M_ (offline)

24-05-2011 12:23:11

Żyrardów
Witam

Na początku spóźnione życzenia roczkowe dla Lilianki !!! Dużo zdrówka i uśmiechów Królewno
smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Przepraszam za nieobecność, nie mam nic na swoje wytłumaczenie, ale chyba nie tęskniłyście za bardzo winking smiley Becia mnie na nk pogoniławinking smiley

Powiem Wam, że teraz strasznie dużo zamieszania u nas. Komunia męża chrześnicy była, mąż miał nagły i niespodziewany urlop winking smiley, teraz w niedzielę Komunia mojego brata, na którą robię ciasto truskawkowe i tort. Sprzedaliśmy samochód, teraz szukamy dwóch, dla mnie i dla Piotrka. Kacperkowi wyszły w końcu te dwa ząbki (masakra była przez długi czas), do tego trochę stresu z kilku powodów, plus stres przed wynikami moich badań ( w piątek idę)... Ogólnie nie najlepiej się czuję, jestem bardzo osłabiona... I przez to i czasu i chęci na cokolwiek brak... Jakieś doły łapię... I to tyle nowości u nas. A no jeszcze może to, że w końcu do blondu wróciłam smiling smiley

W lipcu idę na 2 tygodnie do pracy. Bo dziewczyny chciały w jednym terminie urlop i poprosiły, czy nie dam rady. Kacper z moją mamą zostanie, bo ona będzie na swoim urlopie. Szczerze mówiąc to się boję, jak ja bez niego przez 8 godzin wytrzymam... Ogólnie chcę wrócić niedługo do pracy, w zasadzie nie tyle chcę co niestety będę musiała.. Kasa nas do tego zmusi.. Tylko nie mam z kim Kacpra zostawiać, dlatego decyzja jeszcze wisi...

Nie czytałam Was, więc nie mam pojęcia co się działo grinning smiley Ale mam nadzieję, że teraz częściej zajrzę...

Miłego dnia smiling smiley

gabigaga (offline)

24-05-2011 12:38:11

Szczerbinka ale ci kochana zazdroszczę tych przygotowan i wyjazdu smiling smiley będę trzymać kciuki za udany lot i urlop z Maksiem smiling smiley nas balkon niestety splukal do suchej nitki sad smiley a tyle jeszcze trzeba pierdol podokupywac sad smiley

Sarahia pewnie tak az pojdzie do przedszkola smiling smiley wtedy wstawac nie będzie chciał smiling smiley

Anya ja marze o spaniu do 8 smiling smiley

Malgo no to faktycznie u was ciężko się dostać do lekarza sad smiley trzymam kciuki za szczepienie

Aleksandra pokazuj się w nowej fryzurce smiling smiley dasz rade z tymi dwoma tygodniami w pracy smiling smiley to jest jednak jakby nie było fajna odskocznia, pewnie ze tęsknimy!!

My już po spacerze, Kuba padl, mam nadzieje ze zasnie na co najmniej 3 godz, a popołudniu przychodzą malować balkon wiec już raczej nie wyjdziemy sad smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

24-05-2011 12:42:31

Dzień dobry.

Domi z Igorka śliczny chłopczyk, cudne ma włoski. A Ty jeszcze troszkę popracujesz i zasłużone wakacje radość. Dziękuję za pochwałę kuchni.
Anilewe z Maciusia superowy - wesoły brojek :e_wink: młody rycerz.
Gabi a mi Twoja chudość na twarzy się podoba, juz nawet nie wspominam o chudności na nogach, bo mnie zazdrość zżeraradość. Kurcze czemu tak szybciutko i tak dużo udało Ci się schudnąć ? Ja tez tak chcę. Kochana to Kubuś już nieźle zasuwa na dwóch nóżkach, 1,5h maszerował zaskoczony - twardy zawodnik młody kozak, tylko skąd ma jeszcze tyle siły na ranne pobudki zaskoczony. Uśmiałam się z zasuszonych kwiatów:laugh_new:, to z W niezły żartowniś :e_wink:. Ja ręki do kwiatów też nie mam dlatego u nas będą tylko kaktusy - bo przy nich roboty nie ma, a fioła na punkcie kaktusów ma mój M i to on będzie się nimi zajmował młody kozak. Gabi aż tyle Was remont balkonu wyniósłzaskoczony ? Wszystko drogie jest jak cholera diabełek. Gabi Błażej dziś wstał po 9-tej, pewnie jeszcze by pospał , ale telefon od M go zbudził. TYlko, że moje dziecko zasnęło wczoraj o 23-ej przewracjący oczami.
Sarahia w życiu bym nie powiedziała, że Twoja szwagierka tyle lat od Was jest starsza zaskoczony, młodo wygląda.
Efas zdrowia życzę.
Zanetka super, że Wy już w PL i lot przebiegł bez zakłóceń radość.
Anyu noz ile Lenka będzie raczkować :e_wink:, teraz spodobało jej się chodzenie na nózkach. Ona i tak baaaardzo długo raczkowała młody kozak, na drugi dzień świąt BN zaczęła. Mi też będzie brakować takiego małego raczka w domu :e_wink:. Kochana a Ty zmieniaj szybko podpis w suwaku e-bobasowym - z raczkowania na chodzenie młody kozak. Ja storczyki tez lubię, wogóle za kwiatami nie przepadam, jedynie storczyki i kaktusy toleruję :e_wink:. A tak poważnie nie lubię zajmować się kwiatami więc też nie mam żadnych ładnych i fajnych - bo u mnie szybko padają, usychają itp. - marna ze mnie kwiaciarka :laugh_new:. Hihi to na weselu teraz na pewno się wytańczysz bo % będzie pod dostatkiem the finger smiley. CHyba, że M będzie abstynentem :e_wink:. Ja tańczyć lubię, ale tylko z moim M:e_wink:. Masz rację na allegro to już za późno na zakup, a dodatkowo koszta byś poniosła jak trzeba byłoby wymienić. Moja siostra stryjeczna ma 2 córki - jedna w 5-ej klasie, a druga w 2-giej. Ubranka już wiekowe :e_wink: ale w dobrym stanie i nawet buty bartek wzięłam do raczkowania - tylko bardzo duże , rozmiar 21 ale dla mojego łobuza sporo za dużezaskoczony. Chyba pójdę do lumpeksu po jakieś byle jakie ubrania do piasku, do raczkowania. Właśnie miałam pytać Ciebie jak drzemi Lenki - ale widzę, że łatwo nie jest :e_wink:. Ciekawe, która z Was wygra tą walkę :e_wink:. Może jednak Lencia nie potrzebuje drugiej drzemki przewracjący oczami. Ja nie wiem co z moim dzieckiem - niby wymęczony po całym dniu powinien spać w nocy , jak zabity a on cyrki odwala - współczuję synowej takiego męża :e_wink:. Miłego dnia u Kingi i MAgdy. Byś pokazała wspólne fotki dziewczynek radość.
Szczerbinka wylot już tuż, tuż - fajnie Wam.
Malgo fajowo, że na pewno parka będziemłody kozak. To niezłe kolejki do pediatry u Was są zaskoczony.
Aleksandra trzymam kciuki za wyniki badańthumbs up.

Ja już kupiłam synowi prezent na DD, jednak zdecydowałam się na lepszą zjeżdżalnię [link widoczny po zalogowaniu]. Dziś moja ciocia dała Błażejowi taki malutki basenik - co tylko dupcię można wymoczyć - cieszę się bo planowałam zakup takiego małego - w sumie basen dziecięcy mam, ale za duży - na następny rok będzie jak znalazł. W końcu mój syn będzie miał na podwórku mały plac zabaw - zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawka, basenik młody rycerz.
A teraz modlę się, żeby dziecko moje nie zachorowało, bo w piątek chcę w końcu iśc z nim na zaległe szczepienie yawning smiley.
Dziś znowu zaspaliśmy z M, gdyby nie kotłowanie się syna i szukanie karmienie piersią to nie wiem , o której mój by wstałdiabełek.
Dla Błażejka już prawie wyszła dolna lewa czwóreczka i idą dwie górne trójki młody kozak.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 12:47 przez Magda.

gabigaga (offline)

24-05-2011 13:11:22

Madziu rzucila mi sie ta zjezdzalnia w oczy wiec odrazu odpisuje. Nie bedzie za stroma znaczy chodzi mi o ten dosyc spory spad na gorze zjezdzalni? Kuba sie strasznie przechyla do przodu zeby ruszyc ze zjezdzaniem i wydaje mi sie ze przy takiej zjezdzalni fiknalby do przodu na glowe. Ale to tylko moja sugestia smiling smiley
Ja dla Kuby myslalam o takiej [link widoczny po zalogowaniu]






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 13:22 przez gabigaga.

gabigaga (offline)

24-05-2011 13:16:45

Madziu a tak z tym chudnieciem to Kuba mnie wykonczyl i wykoncza nadal sad smiley Sam remont za materialy i robocizne ponad 400 zl sad smiley a wiesz przy jednej wyplacie to juz nic nie zostalo sad smiley gratuluje wychodzacych zabkow smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Malgo (offline)

24-05-2011 14:11:31

Dziewczyny przy wyborze zjeżdżalni nie sugerujcie się tą możliwością podłączenia wody, bo i tak nie będziecie podłączać węża ogrodowego z lodowatą wodą.
Magda moja koleżanka ma taką zjeżdżalnie od paru lat i nic się z nią nie stało. Nie ustosunkuje się do uwagi Gabi o tym spadku, bo moja Laucia po niej nie zjeżdżała tylko Ola.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547470, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.