ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

sarahia (offline)

23-05-2011 20:01:32

Germany /Bc
Magda, domi, gabi dziekujemy za kolejne mile komp do urodzinowych fotek:joliecouette::joliecouette::joliecouette:

Magda Oj biedna Blazejek, upadek napewno niezle go przestraszyl...a i krew leciala..zaskoczony Oby szybciutko mu sie zagoilo! Moze na fotkach az tak nie widac, ale siostra mojego M i moj A sa bardzo do siebie podobni..maja te same ciemne oczy,wlosy, nos, usmiech i nawet uzebienie smiling smiley No tylko wzrost i pleci ich rozni smiling smiley A no i wiek jest starsza od nas o 6lat smiling smiley :laugh_new:

domi ale slicznby synek! Pieknie stapa po zielonej trawce!!
anilewe Macius rewelacja! Jak ladnie sie usmiecha i zabki prezentuje grinning smiley
gabi powiem Ci, ze u mnie kwiaty tez cos nie chca rosnac...jakos nie mam reki do nich sad smiley ach jaka szkoda...Tylko na balkonie udaje mi sie pelargonie utrzymac az do jesieni smiling smiley Jeszcze nie zasadzilam a skrzynki juz wisza...jutro pojde i zakupie i bedzie kolorowo smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabigaga (offline)

23-05-2011 20:13:38

sarahia ja nie mam checi jakos na pielegnacje kwiatkow, moze jakbym sie porzadnie za to zabrala smiling smiley ale na balkoniku bede dbac smiling smiley tez sie nie moge doczekac az u mnie bedzie kolorowo smiling smiley bedziemy z Kuba sie opalac na balkonie smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

23-05-2011 20:59:16

Zabrze
Witajcie wieczorniesmiling smiley

Ja tylko na chwilkę, jak się obrobię to Was poczytam...
Weekend znowu zalatany minął bardzo szybko.


Witam nową koleżankę na fo KlaudięR - sąsiadkę ze Śląska winking smiley Napisz nam coś więcej o sobie i Maksie grinning smiley

Żanetko oczywiście trzymałam kciuki za bezpieczny lotthumbs up. Udanego pobytu w Polsce winking smiley

Gabi śliczna sesja na łonie natury i z grillowego dnia, Kubuś z chodzeniem świetnie sobie radzi thumbs up

Sarahia cudne zdjęcia z roczku i spacerkusmiling smiley Z Lilki księżniczka z prawdziwego zdarzenia, a jaki pyszny torcik miałasmiling smiley Kochana z Ciebie niezła laseczka! smiling smiley

Anilewe cudny Maciuś z oczętami mamusi smiling smiley

Magda Błażejcio biduleksad smiley " Do wesela " się zagoi winking smiley

Domi Igorek jak zwykle elegancki smiling smiley

Imagines co u Was??? Wyjaśniło się coś???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

efas (offline)

23-05-2011 21:37:53

Police
Cześć dziewczyny...
Nie mam siły na pisanie, bo dopadło mnie choróbskosad smiley Łeb mnie boli, nos zapchany, uszy swędzą... oj nie wiem czy będzie ze mną dobrze... A na zwolnienie iść nie mogę, bo zaczęły się wycieczki klasowe i nie ma ludzi na zastępstwa.
Gabi, Sarahia, Domi śliczne zdjęcia dzieciaczkówsmiling smiley
Żanetka ta kuzynka S nazywa Monika Ziembicka... Mówi, że z Tobą studiowała...
Kładę się spać, jutro Was poczytam... A teraz życzę Wam dobrej nockismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

23-05-2011 22:05:06

Stargard
Dobry wieczór!
Ja tylko na chwilkę,już jesteśmy w domku,czyli w PL cali i zdrowi,lot udany,Aluś przespał-dziękuję Kochane za trzymanie kciuków!!!!
Widziałam dużo nowych zdjęć wszystkie świetne jutro skomentuję wszystkie.
efas!No tak studiowałam z Moniką,pozdrów ją ode mnie:-)
Dobrej nocki!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

gabigaga (offline)

23-05-2011 22:06:18

szczerbinka dziekujemy za pochwaly zdjec

efas duuzo zdrowka,oby przez noc przeszlo, dziekujemy za pochwaly zdjec

Zanetka super ze lot sie udal smiling smiley Witamy w Polscesmiling smiley

Zmykam spac nikogo nie ma sad smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 22:07 przez gabigaga.

Anyawro (offline)

23-05-2011 22:55:17

witam smiling smiley przewracjący oczami

Domi dodam zdjęcia z ogrodu jak mi hortensje jako tako puszczą , narazie zalążki liści widać. smiling smiley fajnie ze wkońcu kostkę będziecie mieć , Ja przód mam prawie na cacy , teraz tyłem sie zajmuje - posiana trawa i wsadzone róże , rododendrony ,kalina itp. Oj kochana wiem co tzn Ja tez jak idę na spacer to zaglądam w ogrody LOL
Sarahia śliczne zdjęcie spacerkowe smiling smiley a co Lila ma za spacerówke ? to nie QUINNY? Ja kocham kwiaty , mam do Nich ręke czy to balkonowe czy nie ,mam surfinie zamiast pelargoni , dbam o Nie jak o własne dzieci smiling smileykwiaty Trzeba wyczuć, co do podlewania , często jest tak ze nieświadomie zalewamy korzeń mimo ze wydaje nam sie ze jest sucho smiling smiley Claudia cały TATUŚ A LiLA CAŁA TY smiling smiley
Magda CAŁUSKI dla Błażejka , biedny się troszkę potłukł.. Mojej też nieraz się ręka powinęła jak raczkowała , ale wargi to nie rozwaliła więc tymbardziej współczuje.. Moja juz prawie wogóle nie raczkuje :confused: szkoda bo trochę czasu to trwało a i Ja sie przyzwyczaiłam no ale taka kolej rzeczy smiling smiley najważniejsze ze imprezka udana , storczyki b.lubię mam 3 w domu smiling smiley Mój M. niestety Mało chętny do tańczenia :whipping: generalnie lubi - ale tylko po % LOL więc zazdroszczę ze Twój Marek taki chętny do tańcowania bo Ja uwielbiam !!!! Magda Ja sukienkę bym bardzo chętnie zamówiła na alle, ale własnie sie boję ze nie będzie dobra a Ja czasu nie mam na wymiane ,mam nadzieję ze w Niedzielę znajdę coś podobnego hihihi Błażejekowi pewnie dziewczęce ciuszki pasowały a ile TWOJA siostra stryjeczna ma dzieci i w jakim wieku? teraz jak synek raczkuje i to po dworze to musisz mieć koniecznie takie buty i ciuchy na raz na zdarcie i wybrudzenie , bo to dosłownie będzie chwila i on brudny , Moja to mi buty zdarła tak jak pisałam na cacy szaleniec kurde u nas to im Lenka dłużej śpi w dzien tym gorsza nocka LOL a u zięcia na odwrót, nie chce mi nawet spać 2x razy dziennie ,juz 3 dzień z nią walcze.
Efas duzo zdrówka dla Ciebie !!!!
Żanetka super ze lot udany , zaklimatyzujcie się. smiling smiley
Becia i kupujecie wkońcu espiro Metro??
Gabi fajnie ze Balkon będzie odnowiony smiling smiley

Paulina co u was?
Imagines co z Twoim męzem??

Madlen , Aleksandra, Kwiatuszek widzę nie łaska sie odezwać. ;/

sarahia (offline)

23-05-2011 23:04:22

Germany /Bc
Zanetka witaj na polskiej ziemi!! smiling smiley Super, ze lot udany i sie odbyl...moja przyjaciolka niestety odwolala lot z Irlandii :/ chyba przez ten pyl znowu...Takze dobrze, ze Wam sie udalo przyleciecsmiling smiley

Anyya dziekuje:joliecouette: a spacerowka do po Claudi ''Hauk'' jest..badziewny jak nie wiem co (Lilka ledwo w nim wysiedziala a o spaniu w nim nie bylo mowy a w Quinny spi bez problemu jak jestesmy poza domem!), ale musielismy z niej skorzystac, bo nie zaladowalismy sie z nasza do auta...i musiala zostac w domku..A ta to tylko w Bc taka rezerwowa,strasznie zle sie ja prowadzi, wogole nie wiem jak moglismy ja kupiczaskoczony:laugh_new: kiedys... smiling smiley Super, ze masz reke do kwiatow!! Koniecznie pochwal sie efektami-nacieszymy oczka chociaz..smiling smiley

Imagines czekamy ciagle na wiesci- DOBRE wiesci!!

Dobrej nocy wszystkim





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 23:08 przez sarahia.

gabigaga (offline)

24-05-2011 07:13:08

Witam i stawiam kawusie [link widoczny po zalogowaniu]

Kuba przestawil sobie pobudki sad smiley teraz zamiast 6:30 wstaje o 5:30 sad smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

24-05-2011 08:27:49

Zabrze
Dzień dobrywinking smiley

Za nami kolejna cudna nocka z 0 ilością pobudek grinning smiley Mały wstał standardowo ok 6.30, także jesteśmy już po śniadanku i kawusi. Mały bawi się na podłodze, a ja jedną ręką piszę drugą się maluję :laugh_new:, na 10 zawożę Maksa do babci (mojej mamy) i udaję się na paznokcie, małe zakupy i na 16 do frycawinking smiley W czwartek jedziemy zawieść autko do teściów, a w piątek będziemy na Was patrzeć już z górywinking smiley trzymajcie kciuki!!!! Dzisiaj zrobię generalnie pranie, a jutro prasowanie i pakowanie...m. oczywiście na dyżurze to mi nie pomożesad smiley

Żanetko to super, że lot się udał i Aluś tak ładnie przespał tą podróż smiling smiley WITAMY W POLSCE smiling smiley
Widziałam, że zakupiłaś w końcu ten wózeczek, nie będziesz żałowaławinking smiley oglądałam go z każdej strony to wiem smiling smiley

Efas współczuję choroby sad smiley Zdróweczka dla Ciebie!!!! Mam nadzieję, że dziś już lepiej i nie będziesz się męczyła podczas lekcji?!

Gabi dziękuję za kawusię, z chęcią wypiję drugą grinning smiley Z Kubusia poranny ptaszek-wcześnie wstaje;/
Fajnie, że balkonik się odnowi, my raczej to przełożymy na jesień, jakoś kasy wiecznie brak;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.