ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

sylwiazw (offline)

04-01-2010 19:18:17

Tarnobrzeg
Witam.
Ja mam wizyte w czwartek, może wreszcie dowiem się kto we mnie rośnie bo coś maluszek wstydliwy winking smiley
A co do łóżeczka to najchętniej bym kupiła drewniane ale często jeździmy do rodziców i zazwyczaj na weekend i takie turystyczne łóżeczko jest praktyczniejsze... w domu się nie przelewa jak tylko mąż pracuje a ze stażowego opłacam studia więc nas nie stać na dwa...
W ten weekend znowu zjazd... strasznie nie chce mi się jechać, dobrze, że jeździmy we dwie z koleżanką...
Ciągle myślę jak to będzie z tymi studiami jak dziecko się urodzi... nie chce go zostawiać na całe weekendy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
NASZ SKARB :*

Magda (offline)

04-01-2010 19:22:17

Sylwiazw wcale się Tobie nie dziwię, że nie chce Ci się jeździć na zjazdy. Dobrze, że ja mam już od dawna studia za sobą grinning smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

monika8700 (offline)

04-01-2010 19:28:36

Cytuj
Magda
Olask proszę [ebobas.pl] .



Madlen przeleciałam wszystkie programy jakie mam i niestety PLANETE nie mamy. Chyba zrezygnujemy z tego polsatu cyfrowego, bo nie ma nic do oglądania, a płacimy około 40zł. Teraz jest promocja, można kupić telewizję N i płaci się 10zł miesięcznie przez rok, a programów jest od groma.





Magda co do telewizji N to jest fajna ale niema takiego pakietu za 10 zl. i ze są wszystkie programy tylko najmniejszy pakiet to 48 zl. i w tym przez miesiac mamy wszytskie hbo i n film fajne programy bo ciągle filmy lecą smiling smiley a dekoder dostaje sie dodatkowo np do drugiego telewizora i przez 3 miesiace ma sie za 10 zl ale tylko tam jest chyba 5 programów a po tych 3 miechach trzeba doładować cos na zasadzie telefonu na karte . Wiem bo z mężem mamy ta telewizje przez miesiąc smiling smiley Ale polecam bo są programy w HD i jak ktoś ma pod to telewizorek to super jest obraz i wogóle winking smiley a mój mąż to maniak takich sprzętów więc..... smiling smiley




GLUKOZY jeszcze Ja nie miałam ale lekaż mi mówił że teraz jak będę 13 stycznia na badaniach to mi wypisze skierowanie ! Więc i ja się z tą słodyczą zmierzęsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

04-01-2010 19:31:07

Magda Mi tez poszło w dupsko i nogi zarumieniony normalnie szkoda gadac , Ja tyje jak opętana LOL a Mój twierdzi , ze to nie dużo wielkie oczy
Niewiem jak u mnie z tą Glukozą , bede robiła za Tydzien badania i niewiem co mam zrobic.. taka ze mnie gapa ,ze szok.. ale coś mi sie wydaje , ze 50 wypiłam przewracjący oczami normalnie paranoja !
Moja mała sie wierci jakoś co jakiś czas, nawet teraz daje znaki o sobie grinning smiley
mam w lodówce Karmi Malinowa pasja , ale niewiem mogę , czy nie.. chyba nie powinno zaszkodzic profesorek

monika8700 (offline)

04-01-2010 19:43:42

ANYAWRO pewnie że jak masz ochote to sie napij winking smiley ja w sylwestra wypiłam szklaneczkę redsa jabłkowego i jakoś nic sie nie stało smiling smiley mój maż mówi ze jak mam na cos ochote to zebym chociaż spróbowała, no nie mówie o wódce ale takie piwko ... ! Mówie ci nic się nie staniesmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra_M_ (offline)

04-01-2010 19:52:38

Żyrardów
Celinka to link do mojego łóżeczka smiling smiley

Aleksandra_M_ (offline)

04-01-2010 19:54:30

Żyrardów
[link widoczny po zalogowaniu]
jeszcze raz bo chyba tamten nie działa... sad smiley

Aleksandra_M_ (offline)

04-01-2010 19:57:41

Żyrardów
Celinka ja jeśli się nie położę to nic dziś nie czuję... A jak leżę i się wsłucham to tylko delikatnie czuję... może taki dzień mają. :sleeping_baby_55:

Anyawro (offline)

04-01-2010 20:14:26

Celinka nie przejmuj sie , wazne , ze czujesz sporadycznie ruchy , niz wogóle , widocznie dzidzia ma taki dzień leniwy smiling smiley ja ostatnio nie czułam prawie wogole cały dzien , i kawałek nastepnego az wkoncu dała o sobie znac smiling smiley

Magda (offline)

04-01-2010 20:27:29

Celinka ja też ostatnio pisałam, że mój mały się nie rusza, a od kilku dni takie cuda odwala, że czasami mam dosyć zaskoczony winking smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-04 20:28 przez Magda.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.