marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

launica1 (offline)

17-09-2013 21:38:04

Słupsk
Hej kochane! Witam nowe mamcie


[link widoczny po zalogowaniu]

30.03.2013: 100kg OBECNIE: 66 kg CEL: 62 kg (na minusie 34 kg grinning smiley )

launica1 (offline)

17-09-2013 21:39:19

Słupsk
O masz, znowu zezarlo. Dzis krotko. My juz w domciu, ale Miesio slabo spi. Poczytałam. Ale poodpisuje jutro. Buziaki .


[link widoczny po zalogowaniu]

30.03.2013: 100kg OBECNIE: 66 kg CEL: 62 kg (na minusie 34 kg grinning smiley )

grzywcia5 (offline)

17-09-2013 21:44:26

Trójmiasto
Malenka właśnie mój profil podglądała!!!!!!!!!!!! Wpadaj tu i cholerka pisz, co u Ciebie!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinkasz (offline)

18-09-2013 08:21:59

Świętochłowice
dziękuje Wam dziewczyny za miłe przyjeciesmiling smiley

ewelinkasz (offline)

18-09-2013 08:25:43

Świętochłowice
Grzywica o Tobie kochana też pisze, bo Ciebie też troszkę poznałam. Zaczęłam Was czytać jak jeszcze mała była w brzuszku, bo chciałam wiedzieć co mnie czeka i tak mnie wciągnęło, te wasze wzajemne wsparcie i w ogóle, że do dziś Was czytam. Tym bardziej miło, że mnie przyjęłyście. Dziękuje:*

mpuchala27 (offline)

18-09-2013 09:19:01

ostrzeszow
hej mamuski

Grzywcia wczoraj T kupil termometr i jestem w miare zadowolona , przynajmniej w nocy podchodze i nie musze jej budzic a i ja spokojniejsza jestem a z opiniami to jak zawsze wszedzie sa rozne . No i fajnie ze zawitałas smiling smiley jeju spelniasz sie w roli mamy , zony itd smiling smiley super smiling smiley ja sie chyba uwsteczniam bo nawet gotowac mi sie nie chce :/ no ale Hania jak juz wczesniej wspominałam nie da zaduzo porobic bo musi byc ciagle w centrum uwagi , sama tez nie chce posiedziec przez minute nawet :/ wstyd sie przyznac ale czasami nawet ja biore do wc :/ a wczoraj to juz w ogole maskara byla , caly dzien na rekach byla noszona albo w wozku . no ale goraczka dawala jej w kosc .

LAUNICA super ze Miesio juz w domu smiling smiley duzo zdrówka dla niego

ewelinakasz oj przestan juz z tymi pociedziekowaniami tylko pisz co u Ciebie smiling smiley

Karolina wybaczam Ci to nieobecnosc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

18-09-2013 09:52:35

Trójmiasto
he he Malwina są dni kiedy nie robię nic, bo mi się nie chce- jestem niewyspana i się zebrać nie mogę, ale chcąc nie chcąc mam co robić grinning smiley Powiem Ci, że ostatnio nawet moja teściowa mówiła, że chłopcy tacy spokojni są, że aż dziw bierze, że przy dwójce człowiek może sobie porobić wszystko, a ona przy jednym czasami się dosłownie załatwić nie mogła... Pewnie dużo zależy od dzieci, ja wiem, że jakby było jedno, też by tak było... bo my od początku staraliśmy się robić wszystko by nie uczyć ich nosić, choć czasem człowiek zwyczajnie chciał poprzytulać więcej sad smiley albo też są tacy dlatego, że zawsze jest to towarzystwo brata smiling smiley a jaki masz ten termometr? Jakiej firmy ? Kurde chciałabym też taki tylko, żeby dobry był... Biedna Haneczka tak się umęczy z tą gorączką sad smiley a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego Hanusiu z okazjii skończenia pół roczku!!!

Ewelina miło z Twojej strony, a właśnie właśnie, nie ma to tamto, masz dużo do nadrobienia! Jak to w ogóle u was się zaczęło? Jaka reakcja na ciążę? Jak tam Tatuś? Jakie były początki itp smiling smiley i zdjęcie Bąbelka prosimy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

18-09-2013 10:22:18

ostrzeszow
Grzywcia dokładnie taki mam: [link widoczny po zalogowaniu] , u mnie troche mama ja rozpiescila pod wzgledem noszenia , no i problem taki ze ona sama zabawi sie moze z 5 min i zaraz marudzi . No ale coz , chcialas babo to masz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

18-09-2013 10:29:29

Gorzów Wlkp.
Hej Kochane:* Przepraszam za nieobecność, ale tak jak pisała Natula nie ogarniam pomałusad smiley

W pracy taki bałagan, że nie mam czasu nawet poczty sprawdzić, a co dopiero na forum wejśćsad smiley i wogóle tyle się działo, że padałam wieczorami na pyszczektongue sticking out smiley

tak w skrócie... W czwartek po rozpoczęciu roku (5 wrzesień) byliśmy z małą na szczepieniu... Waży już... 9540... Nie wiem czy się chwalić tym, czy martwić, że takie klocuszka mamtongue sticking out smiley w pon po szczepieniu mała złapała katar... w nocy się tak męczyła, że zasypiała na 15 minut i płacz, bo ciężko jej się oddychało... no więc we wtorek do lekarza... wzięłam jeden dzień opieki, ale od środy poszłam do pracy, a z małą został Bartek... Po pierwszym dniu stwierdził, że było tak fajnie, że mógłby iść na tacierzyński... Po drugim dniu już zmienił zdaniewinking smiley Mała strasznie marudna, ale nie ma co się dziwićsmiling smiley przez week było lepiej, ale jak poszliśmy w pon na kontrolę, to lekarka powiedziała, że powinno już jej przejść, a skoro nie przeszło, to trzeba pomyśleć o antybiotyku... Dała nam dwa dni (dziś kontrola) i jak nie zauważy poprawy, to będzie antybiotyksad smiley mam nadzieję, że się obędzie bez... No, a ja od wtorku na opiece siedzę do końca tygodnia...

Poza tym kiedy mogę (i nie padam na twarz) chodzę trochę pojeździć... Dziś mam dopiero 15 jazdę (mam mieć 30...) także jeszcze trochę przede mnąsad smiley

No i oglądamy te mieszkania i domy (bo dalej nie możemy się zdecydować co konkretnie chcemytongue sticking out smiley)... I qrde jakaś masakra... Tak ludzie ściemniają na tych zdjęciach, że szok!! I po co?? Niepotrzebnie się ludzie przewalają przez chatę... Ehh na razie mamy dwa typy, ale w przyszłym tyg. jedziemy dalej oglądać....

Przepraszam, że o sobie, ale nie dam rady was nadrobićsad smiley Mam nadzieję, że teraz uda mi się w miarę regularnie wpadać...
Buziaki i miłego dnia:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.