MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

jagoda31 (offline)

27-12-2010 19:41:39

UK
Vtech - potwierdzam super firma ...do tego ma dużo różnorodnych produktów dostosowanych dla dzieci w różnym wieku... zabawki są kolorowe i dośc masywne .


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

27-12-2010 21:22:35

stare brynki
gratulacje dla alebazi !!!! czekamy na foteczki!!! a ja dziewczyny nie mam na nic czasu dalej konczymy remontowac mieszkankosmiling smiley csaly cas jeszcze jest cos potrzebnesmiling smiley ale takie to uroki remontowania mieszkank. ale najwazniejsze jest to ze to juz prawie koniecsmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

28-12-2010 11:48:25

Lörrach
WITAM ....


JA NADAL W DWUPAKU ...ZERO OZNAK NA POROD ..TAK WIEC CHYBA SYNEK POSIEDZI DO STYCZNIA HI HI....JAK WAM SIE PODOBA IMIE AMADEUS????




MILEGO DZIONKA!!!

jagoda31 (offline)

28-12-2010 17:23:53

UK
Kociczka no właśnie wpadłam zobaczyć czy nadal 2w1 ...ale widzę, ze tak...imię mnie akurat nie przypada do gustu...no ale właśnie to rzecz gustu i upodobań rodziców.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

28-12-2010 17:56:49

Lörrach
JAGODA-TO MOJ MALZ OSTATNIO WYMYSLIL ...A MI JAKOS NIE CHCE PASOWAC DO KONCA....JA CHCE BY BYL ANDREAS HI HI ...............

Bebe2011 (offline)

29-12-2010 11:49:24

...
WITAM.
ANDREAS, BARDZO LADNIE. To polski Andrzej chyba?

kociczka (offline)

29-12-2010 12:35:10

Lörrach
WITAM ...


JA NADAL W DWUPAKU....A DZIS JEST TERMIN PORODU ...A ZERO OZNAK NA POROD JAK NARAZIE...JUTRO WIZYTA DO GINA ZOBACZYMY CO MI POWIE???

BEBE-TAK ANDREAS to polskie Andrzej....smiling smiley


MILEGO DZIONKA!!!

jagoda31 (offline)

29-12-2010 15:10:57

UK
O Kociczka nasza kuleczka jeszcze się kula ... ciekawe co gin powie ...co do Andreas hehehe mam szwagra - Andrzeja wywijas i krętacz ... eh dużo by o nim mówić.

Moje dzieci dzisiaj przechodzą siebie ...Maks urządził sceną na poczcie typu - mam nową kurtkę,ale mi w niej nie wygodnie- z krzykami i tupaniem eh... no bunt jak nic ...mają karę 0 grania 0 słodyczy ... tacy głodni są, zę na obiad z utęsknieniem czekają LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

29-12-2010 17:52:05

Lörrach
JAGODA-To czyli bylo wesolo na poczcie....Moja Michele tez ma takie zachowanie, tak wiec wiem co przechodzilas ...I tez ma ograniczone bajki i slodycze:laugh_new:

jagoda31 (offline)

29-12-2010 20:14:23

UK
Kociczka w życiu nie widziałam żeby tak szybko obiad wciągnęli ... Maksowi pod koniec zazwyczaj trzeba pomóc...ja schodzę dzisiaj a on ma pusty talerz ... o taki głodny był... kolacja też w mgnieniu oka dzisiaj zniknęła z talerzy LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.