MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

kociczka (offline)

25-12-2010 21:16:34

Lörrach
WITAM SWIATECZNIE...

JA NADAL W DWUPAKU.....
SYNEK DAL MAMUSI POSMAKOWAC WSZYSTKICH PYSZNOSCI SWIATECZNYCH...JUTRO JEST MOJ PIERWSZY TERMIN PORODU Z USG smiling smiley smiling smiley


JAGODA -JA TEZ SIE OBIADLAM I LEDWO ZYJE...hi hi !!!

redko1 (offline)

25-12-2010 21:25:52

Ciekawe co z Alebazi, dzisiaj chyba miala miec wywolanie:dzwonki:Bedzie miala swiatecznego dzidziusiasmiling smileyKociczka kosztuj swiateczne smakolyki poki mozesz, potem jaz nie bedzie tak rozowo z jedzeniem kapust i grochowgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

25-12-2010 21:56:12

UK
OO właśnie Alebazi może tuli dzieciątko ...

Ehhhh...a mnie tęsknota za rodziną straszna wzięła ...dzisiaj rodzeństwo i rodzice mają spotkanie u brata ...jak mi tego brakuje ... winko i kominek w rodzinnym gronie ... a jest nasz dużo...ehhhhhhhhhh


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bebe2011 (offline)

26-12-2010 15:44:07

...
Witam,

Alebazi, skoro wywolanie bylo wczoraj, to dzis juz pewnie masz dzidziusia, a wiec moje gratulacje i mam nadzieje, ze porod byl szybki i lekki.

Tutaj 26 juz nie ma swiat, swieta to tylko 25, ale, ze dzis niedziela, to wszyscy swietuja. A u meza w pracy to wogole jest super, bo oni maja wolne od 24 grudnia wieczorem, do 3 stycznia i tak maja co roku i to nie jest potracane z urlopu tylko dodatkowo, bo patron na ten czas zamyka interes, bo sam chce w tym czasie swietowac, miec wolne. Oprocz tego kazdy pracownik dostaje od patrona w prezencie na swieta i Nowy Rok, taka karte, na ktorej jest 250 euro do wykorzystania w roznych sklepach i jeszcze dodatkowo jakis prezent rzeczowy, w tym roku byla to koszula z Celio. Swieta nam minely przyjemnie, dzis troche swietujemy, a wiecej odpoczywamy. Upieklam sernik z tego przepisu z internetu i wyszedl smaczny, a pierwszy raz pieklam sernik, wyprobowalam przepis i jest o.k.

Po wigilii, prezenty i dziewczynki szczesliwe z prezentami.


[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

27-12-2010 11:05:32

Lörrach
WITAM....


ALEBAZI DZIS URODZILA 27.12 o 0:16godz....TAMARKE POROD NATURALNY MALA WAZYLA 3055g i 50cm DLUGA ...POROD ZAJEBISTY TAK PISZE..







JA NADAL W DWUPAKU ...NOCKA PRZESPANA....MILEGO DZIONKA...

redko1 (offline)

27-12-2010 13:17:50

Witam poswiatecznie,
Kociczka, swietne wiesci nam przynosisz.Gratulacje dla Alebazi, Tamarko rosnij duzai zdrowa na pocieche rodzicomurodzinowe balonikiNo to Alebazi wreszcie tyli Malutka w ramionach, kruszyna sie urodzila.Przekaz pozdrowienia i czekamy tu na fo.
Bebe, ale masz sliczne corki.Tak ladnie ze soba wygladaja.I prezenty swietne, a jak duzosmiling smileyMusze powiedziec, ze ta firm Vtech bardzo mi odpowiada, choc mam tylko pchacza , ale jest swietny.Adas dostal samochod-jezdzik z Playskool,(on tez moze zamienic sie w pchacza, ale juz nie jest taki fajny).A maz ma swietna prace jak takie duze bonusy dostaje i jeszcze ma tyle wolnego extrasmiling smileyTutaj tez swieta tylko 25.Teraz wyprzedaze sie zaczely i znowu wszedzie bedzie nalot ludzi.
Jeszcze zeby tak "wyprzedaze" zrobili na naprawe samochodow, nam zepsul sie 2 dni przed swietami i stoi dalej i czeka na lepsze czasy, wrrrrrr


[link widoczny po zalogowaniu]

DOMINIKABRYAN (offline)

27-12-2010 13:49:05

Venlo
witam i juz po swietachsmiling smiley
redko my tez wlasnie czekamy na mechanika ku..co za pech;(

gratulacje alebazii czekamy na fotosikismiling smiley

pozdrawiam




milego dnia

Bebe2011 (offline)

27-12-2010 16:03:08

...
Witam,
Alebazi juz ci gratulowalam troche za wczesnie, grinning smiley ale gratulowalam, wiec nie bede sie powtarzac.

Redko tez sobie bardzo chwale te firme Vtech, co mi sie najbardziej podoba to to, ze te zabawki sa edukacyjne, pomyslowe, np. ta konsole vsmile, reaguje na ruch, troche podobnie jak WII, w tej Mobigo gra sie palcem na ekranie, podobnie jak w DSI dlugopisem, sa tak dostosowane do wieku, ze moja srednia gra bez problemu, tylko czasami trzeba pomoc, no i jakosc bardzo dobra i, ze daja na nie roczna gwarancje, nawet na gruchawki dla maluchow, a po wpisaniu sie na ich stronie w internecie, jest dodatkowy rok, czyli w sumie 2 lata. Z gruchawek i lampki tez jestem bardzo zadowolona, lampka ma bardzo przyjemne melodyjki, gra min. cicha noc i obrazek, ktory wyswietla tez sympatyczny jest. Uwazam, ze za te cene naprawde nie ma lepiej. Pchacza twojego malego widzialam w twoim profilu, jest super, tak jak i jego wlasciciel, sliczny chlopaczek. Moja mala ma pchacze w spadku po sredniej, jeden z Chicco i drugi ze smoby, to taki pierwszy wozek dla lalki, jak go dziecko pcha to gra i jeszcze jest gdzies od niego lalka minikiss, tylko trzeba ja znalezc. Ale nie sa te pchacze takie fajne jak ten z Vtech. To pchacze spadkowe mojej malej.

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.