MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

julkuba (offline)

14-11-2009 10:52:08

Jaworzno,Czeska Republika
WKRETKA-witam cie i milo mi poznac nastepna kolezankesmiling smileyfajnie ze jest was az tylesmiling smileyfajne babeczki z ktorymi mozna pogadacsmiling smileydlugo cie tu chyba nie bylo bo ja juz tu jestem jakis czasik ale fajnie ze sie pojawilassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

madziasta88 (offline)

14-11-2009 12:28:20

JuKej
Julkuba zakocze Cię ale jest nas jeszcze więcej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

14-11-2009 19:20:45

madzia - ja tak samo, 9 mc to byl koszmar dla mnie, psikus natury i tez mowilam, ze nigdy wiecej. Teraz jednak jak patrze na ciezarowki, to zazdroszcze winking smiley No ale tak czy siak, jeszcze bym nie chciala, teraz tylko Dawidek ! Za jakis czas moze postaramy sie o siostrzyczke. Zawsze mi sie marzyl chlopczyk i dziewczynka.
wkretka - hi hi, my takie zmijki jestemy winking smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-14 19:21 przez Effika.

madziasta88 (offline)

15-11-2009 20:13:46

JuKej

julkuba (offline)

15-11-2009 22:28:01

Jaworzno,Czeska Republika
No hejsmiling smileyJa jestem ale tylko na chwilke zaraz ide polozyc Julke spac i ja tez sie kladesmiling smiley probowalam dzis robic pączki ale niestety mi nie wyszlo a szkoda bo mialam na nie ogromny smaksmiling smiley wkretkatym razem bedzie chlopczyksmiling smileyTo juz jest pewnesmiling smiley i chyba wie ze o nim pisze bo wlasnie strasznie zaczal kopac he he heIde spac napewno zajrze tu jutro


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kaszu (offline)

16-11-2009 14:34:57

Irl/wlkp
julkuba moj ostatnimiesiac ciazy nie roznil sie od pozostalych-tzn.latalam, smigalam wszedzie.bylam juz na chorobowym wiec zalatwialam wszystkie zapomniane sprawy.mile wspominam ten okres...a Igorek tez nie pchal sie na swiat(ale co sie dziwic skoro tak biegalam caly czas to dobrze mu bylo w brzuszku bo caly czas kolysany byl smiling smiley )-urodzilam 8 dni po terminie.mile uczucie kopania-mimo ze Maly na 4m-ce juz zdarzylam za kopaniem zatesknic...


[link widoczny po zalogowaniu]

madziasta88 (offline)

16-11-2009 14:39:56

JuKej
Ja urodzilam 14 dni po terminie, najgorsze 2 tyg ciazy. Kazdy dzwonil, pytal czy juz, mnie szlag trafial, balam sie, bylam gruba jak slon, nie moglam sie poruszac grinning smiley
Wkretka jak bys blizej mieszkala juz bym byla grinning smiley
A do tych drutow hehe to serio chciala bym umiec robic takie ciuszki dla dzieci, cudne sa tekie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

16-11-2009 19:35:46

wkretka - tak jedziemy na Swieta smiling smiley
To kiedy druga cora tongue sticking out smiley ?! Moj brat ma 2 coreczki i sie smieja z bratowa, ze u nas bedzie dwoch chlopcow do pary winking smiley
Ja bym chciala Emilke winking smiley
julkuba - daj przepis na paczki, bo mi smaka narobilas tongue sticking out smiley
kaszu - dla mnie do 3 mca bylo nieciekawie, bo mialam wstret do jedzenia, mdlilo mnie, ale potem nie czulam, ze w ciazy jestem, tak dobrze sie czulam, dopiero 9 mc to byla udreka - chyba za te wczesniejsze lajtowne miesiace.
madzia - to moze Cie ktos nauczy robienia na drutach co ?! Najlepiej babcie jakas dorwac winking smiley




kaszu (offline)

17-11-2009 11:03:20

Irl/wlkp
julkubaja tez chetnie wyprobuje przepis na paczki.znajomi wlecieli ostatnio zrobilam zebre i zniknela w moment.chetnie bym sprobowala czegos nowego.wlasnie moze dziewczyny macie jakies wybrobowane przepisy na obiadki, ciasta, salatki itp.mieszkamy za granica wiec i mamy inne doswiadczenia zwiazane z innymi kulturami.co wy na to zeby sie powymieniac kilkoma przepisami??teraz juz nie zdaze nic wstawic bo musze z Malym do miasta jechac-poki najedzonysmiling smiley jak tylko wejde nastepnym razem cos poszperam w zeszyciku i wklepie cos.


[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

17-11-2009 19:15:11

Jaworzno,Czeska Republika
Dziewczyny przepis na paczki wzielam z internetu jest tego tam mnostwo.Sprawdzonego niestety nie mamsad smileya paczki mi nie wyszlysad smileyale wczoraj Robert robil oponki i udalo sie byly pyszne a przepis tez z internetu. Ja nigdy nie pieklam i nie robilam takich pysznosci ale ostatnio wzielam sie np za racuszki z jablkami i wyszly mi super.Az mi sie znowu jesc zachcialosmiling smileyale mam w zamrazlniku jescze bigos wiec chyba go rozmrozesmiling smileycos za mna chodzi a sama nie wiem cosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.