MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

Effika (offline)

12-11-2009 23:37:21

julkuba - bardzo sie ciesze, ze wszystko OK smiling smiley No i czekamy na rozwiazanie. Dawis jak sie urodzil to mial blond czuprynke smiling smiley No i pozazdrosci porodu, oby i tym razem tak sprawnie poszlo smiling smiley




madziasta88 (offline)

13-11-2009 12:42:01

JuKej
Julkuba no to super ze wszystko ok smiling smiley
ja tez porod wpominam baaardzo fajnie. Wszystko trwalo 2,5h nie tak zle smiling smiley
Olivka miala ciemne wloski, a teraz bardzo jasna blondyna z niej grinning smiley
A mala mialam od razu przy sobie, urodzilam o 12 w nocy, rano o 10 bylismy w domu grinning smiley

Pogoda u nas beznadziejna, zaraz ide sie polyc z mala bo nie ma co robic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

13-11-2009 13:26:07

Dawis mial blond wloski, potem mu sciemnialy i przez kilka miesiecy mial ciemne, a teraz ma jasniusie smiling smiley
U nas tez pogoda paskudna. Nawet wyjsc nie mozna nigdzie.
Co do porodu, to mialam wywolywany - w srode pierwsza tabletka, w czwartek druga i urodzilam o 22:14, Dawis zmiescil sie w terminie, bo urodzilam 16.04. a na wtedy mialam termin smiling smiley Ja tez mialam Dawidzia ciagle przy sobie, nawet na sekunde nie spuscilam go z oka smiling smiley




julkuba (offline)

13-11-2009 15:12:29

Jaworzno,Czeska Republika
T-u w czechach niestety tak jest ze chca zeby mamy pare godzin odpoczely po porodzie wiec dlatego nie daja odrazu dziecisad smiley u nas tez okropna pogoda.ugotowalam obiad i czekam na Roberta az wroci z pracy i tez idziemy sie drzemnac tym bardziej ze Kubus wstal i tak kopie ze masakrasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

madziasta88 (offline)

13-11-2009 16:51:01

JuKej
Ja już zapomniałam jakie to uczucie jak dzidziuś kopie smiling smiley Ale Ci fajnie smiling smiley))
Zbieram sie do pracy bleeee


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

13-11-2009 18:12:52

Madzia - masz racje, jak szybko to sie zapomina sad smiley Ja pod koniec mialam juz dosc, bo kopniaczki az bolaly, ale wczesniej byly przeslodkie i brakuje ich czasem winking smiley
julkuba - no prosze, jak dbaja o matki i ich odpoczynek smiling smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-13 18:13 przez Effika.

julkuba (offline)

13-11-2009 18:47:38

Jaworzno,Czeska Republika
No ja uwielbiam jak malenstwo kopiesmiling smileyfaktem jest ze czasem az boli ale to co kuba wyprawia to julka do niego byla aniolsmiling smileyRobert sie nie mogl nadziwic jak ostatnio patrzyl jak sie caly obracasmiling smileyboze ja juz sie tak bardzo nie moge doczekac by byl juz z nami i bym mogla sie nim pochwalic calemu swiatu i wam oczywiscie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Effika (offline)

13-11-2009 20:31:09

julkuba - pamietam to uczucie gdy sie czeka jak na szpilkach, to juz tak niedlugo ! W sumie teraz to juz moze byc kazda chwila, choc trzymam kciuki byscie do samego konca sie donosili smiling smiley
wkrecia - nieladnie tongue sticking out smiley




Effika (offline)

13-11-2009 23:27:44

Wkrecia - he he, skleroze to ja tez mam gdy nie powinno jej byc, no ale jak moglaby sie pojawic, to potrafie byc straszniiie pamietliwa winking smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-13 23:28 przez Effika.

madziasta88 (offline)

14-11-2009 03:10:03

JuKej
Ja pod koniec ciąży mówiłam że już nigdy więcej grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Julkuba no ja też się nie mogę doczekać kiedy nam przedstawisz Kubusia grinning smiley
Wkretka zapomnialas , ale w pore się opamiętałaś grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-14 03:11 przez madziasta88.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.