Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

zipjc (offline)

09-04-2013 21:13:15

Wrocław
iwonia1 u nas to może być wzmożone napięcie - bo Ania bardzo szybko trzymała główkę przy podciąganiu, zawsze lekarz mówił, że jest bardzo silna - zobaczymy
a co do morfologii to nic nie mówił nam lekarz ale nasza Ania nie przybiera szybko, powiedziałabym że raczej wolniej


ana_t (offline)

09-04-2013 21:41:03

Poznań
Avalon Myślę, że u nas raczej tego nie ma, bo mała ładnie przybiera i nie ulewa aż takich ilości. Na pewno jednak jak będziemy u pediatry następnym razem, a mała wciąż będzie ulewać, to poruszę temat, bo wtedy będzie miała 4 miesiące.


[link widoczny po zalogowaniu]

magdmir (offline)

10-04-2013 07:36:58

Bielsko-Biała
Iwona1 kaszkę podaję butelką. Przy czym na opakowaniu jest przepis żby na 150 ml mleka dać 3 łyżki. Ja robię proporcję 150 ml mleka i 2 łyżki jest trochę rzadsza ale mimo to musiałam powiększyć otwór w smoczku. Oczywiście wprowadzanie kaszki zaczynałam stopniowo. Najpierw na 150 mleka łyżeczka potem dwie potem łyżka, półtorej i dwie.

sonya83 (offline)

10-04-2013 08:12:11

iwonia1dobrze by było zrobić morfologię.Mnie lekarka nic nie wspominała, sama chciałam się wybrać prywatnie kilka tyg.po porodzie,ale jakoś czasu nie było i tak już zostałosmiling smiley.

My jeszcze nie jemy żadnych nowości.Poczekam do końca kwietnia, wtedy mamy szczepienie i zobaczymy co powie pediatra.U nas też juz 3 dawka 5w1, rotawirusy brałam w dwóch dawkach,więc mamy je juz za sobą.Pneumokoki chyba weźmiemy dopiero po roku.

Znowu słońce gdzies zniknęłosad smiley...


[link widoczny po zalogowaniu]

Patrysia1201 (offline)

10-04-2013 12:20:38

Pabianice
hejsmiling smiley
my po wizycie u pediatry. Pan doktor powiedzial by robic mu czestsze przerwy w trakcie jedzenia, i po jedzeniu noscic w pionie jakies pol godzinkismiling smiley alaaaa moje plecysad smiley... musimy dac radesmiling smiley, i zalecil syrop Gastrotuss baby, bez recepty. jezeli to nie pomoze to zglosic sie po raz kolejny na jakies dalsze diagnozy w tym kierunku... oby przeszlo i obylo sie bez wizyty u lekarza...
oczekujaca u nas na wizyte do neurologa z nfz czeka sie az trzy miesiace!! tylko ze ja bylam cwana i poszlam bez posrednio do gabinetu i poprosilam pania doktor i wizyte i zapisala mnie i czekalam tylko dwa dnismiling smiley.
magdmir a jak kaszke podajesz? bo tez sie zastanawialam nad tym by podac Malemu jakas kaszke albo kliek ryzowy ale nie weim co bedzie lepsze... narazie z nowosci to dostal ugotowanego ziemniaczka i marchewke i starte jabluszko dostaje od dwoch dnismiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

stozynka44 (offline)

10-04-2013 13:51:48

Katowice
a do nas chyba zima wróciła :/ bo już sama nie wiem co pada z nieba! W niedziele chrzciny i chyba bede zmuszona zakupic inną kreacje, bo ta którą mam na taką pogodę sie nie nadaje sad smiley zawsze cos nie tak :/ Ciekawe jak się Krzyś będzie zachowywał, bo poki co na widok tesciow na dzien dobry jest wrzask, w piatek przyjezdzaja moi rodzice-na nich zawsze reagowal usmiechem, ale nie widzial ich 3 tyg. Ciekawe jak bedzie tym razem. Bede miala jedno wyjscie zostawic Krzysia z moja mama i pojechac na zakupy, a jak bedzie plakal tak jak przy tesciach to chyba pojde w worku na ziemniaki :/


[link widoczny po zalogowaniu]

sonya83 (offline)

10-04-2013 14:22:12

zimy w niedzielę nie będzie,więc nie jest źlesmiling smiley moze narzuć jakiś płaszczyk wiosenny.Nie zmarzniesz,a w domu czy knajpce i tak bedzie ciepło,więc kreacja jak najbardziej jest wdł.mnie o.k.Przecież na wesela zimą czy sylwka też zakładamy lekkie rzeczy,a na to płaszcz.


[link widoczny po zalogowaniu]

_Zuzanna_ (offline)

10-04-2013 20:10:46

fana mój Maluch ostatnio też w pozycji na brzuszku nie podtrzyuje się na rączkach tylko podkurcza nóżki i wypina do góry pupkę - muszę zapytać pediatry w takim razie czy to też nie jakaś anomalia

iwonia1 widzę, że u Ciebie też z leżeniem na brzuszku kiepsko i od razu skierowanie na ćwiczenia...

evab803 staram się żeby Łukaszkowi zawsze po jedzeniu się odbiło (oprócz tych karmienia w nocy) więc to chyba nie to ale dzięki za radę!

morfologia - sobie robiłam, a u Małego nie widzę za bardzo potrzeby

ninka2424 z tymi miękkimi klockami fajny pomysł smiling smiley

promobaby faktycznie fajna stronka - mam ich też na FB i zawsze "meldują" jak dodają cos nowego albo jak jakaś promocja jest tak naprawdę ściemą

A my dzisiaj byliśmy na warsztatach Mamo, to Ja! i było bardzo fajnie. Tradycyjnie wpadło kilka gadżetów, a Kruszek pierwszy raz spotkał swoich rówieśników winking smiley Oczywiście był bardzo grzeczny, nie płakał i nawet grzecznie zajdł z cyca w przerwie! Jestesmy z niego dumni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 20:13 przez _Zuzanna_.

joannna (offline)

10-04-2013 20:46:46

magdmir ja kaszke podaje lyzeczka . Tadzio potrafi juz sam sobie sciagnac ustami z lyzeczki .
ja zawsze robie 80 ml mleka i 2 lyczki stolowe kaszki .


Dzis młody zjadl deserek : jabluszko z jagodą. i kaszke o smaku owocow leśnych (tak mu smakowalo ze myslalam ze polknie lyzeczke ) smiling smiley


stozynka44 (offline)

10-04-2013 22:06:26

Katowice
iwonia1 oczywiscie ze wiem gdzie to jest smiling smiley swego czasu czesto tam bywalam, ale teraz wywialo mnie do Łodzi i tu mieszkam, a nie zmienilam danych w profilu tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.