Listopad 2012

Wysłane przez net 

asia1125 (offline)

10-04-2013 15:31:18

Dzierżoniów
Mamą karmiącym piersią polecam lekturę: [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

12-04-2013 14:36:15

no morze czerwone mnie zalałosmiling smiley dziwne nigdy tyle nie czekałam 39 dc


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

12-04-2013 15:59:38

Gliwice
Czesc dziewczyny smiling smiley Niunia ja karmie o podobnych porach. ta moja gwiazda dalej nie je mleka jak zje kaszke o 22 to o 11 dnia nastepnego jest walka zeby mleko zjadla. wazy 7800 bo dzisiaj bylysmy u lekarza. obie jestesmy chore. i widze ze Cassandra reaguje na chorobe tak jak ja smiling smiley co chwile spi. tylko w nocy placze bo nos jej sie zatyka.
wracajac do mleka to czasami na dobe uda mi sie tylko 1 butelke wepchnac :\ moja mama mowi ze to tez ma po mnie bo moj ojciec musial ze mna winda od parteru do 10 jezdzic zebym cos zjadla tongue sticking out smiley
do pracy juz sie przyzwyczailam i widze ze jak wracam to mala ma ze mnie wiecej niz wczesniej. nie opuszczam jej na krok tak sie stesknie.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

12-04-2013 19:10:45

bagillt
Net ja Laure karmie mlekiem w nocy, jak sie jeszcze dobrze nie obudzi. Dla tego jest mi na reke to, ze ona jeszcze sie budzi w nocy na jedzenie. Jedyna pora kiedy je mleko oczywiscie zageszczone kaszka. A od rana juz nie tknie ani mleka ani kaszy. Dlatego dostaje jakis serek, chociaz ladnie zje sniadanko. A jak juz przysypia to dostaje kasze tylko przez butelke. Pospi 20min i pozniej nie raz przespi sie kolo17 i na tym koniec spania w dzien. Jeszcze ostatnio nie chce sie sama bawic. Dzis bylysmy dosc pozno na spacerze, bo u nas padalo


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PolaJ (offline)

12-04-2013 20:18:49

Orzesze
asia1125 małego karmię piersią jednak przez jego ogromny apetyt zostałam zmuszona do dokarmiania go mieszanką. Ma teraz taki przydział dzienny 240 ml winking smiley nic na to nie poradzę przecież głodny chodzić nie będzie.

asia1125 (offline)

12-04-2013 21:24:53

Dzierżoniów
U nas ze spaniem jest tak, że jak nie zapeszę to śpi od 19.30/20.00 do ok 6 potem robi sobie dwie krótkie drzemki przed południem potem od 14 powinien spać do 16 ale z tym różnie bywa. Jak nie łupnie tych dwóch godzin to do wieczora jest nie do zniesienia.
My ciągle na cycu to na temat jedzenia się nie wypowiadam oprócz kilku epizodów z deserkami których nie chce jeść i pluje nimi na kilometrconfused smiley
My na spacery chodzimy podczas drugiego rannego spania Miłka bo jak mi zaśnie dodatkowo to nici ze spania przed 20.00

Pola a ty swojego synka to butelką karmisz? Pytam bo u nas wszystko jest bleeee, jak chcę dać mu pić to normalnie ze szklanki pije.


[link widoczny po zalogowaniu]

PolaJ (offline)

13-04-2013 17:17:25

Orzesze
Tak dokarmiam butelką dr browna ale tą z szeroką szyjką a i do tego mleko nan pro 1. Jakoś nie miałam problemu bo mały od razu ją zaakceptował - niekiedy wręcz mam wrażenie, że ją bardziej lubi niż pierś bo aż się trzęsie z radości na jej widok.

SYLWUNIA8989 (offline)

15-04-2013 12:14:32

hejkasmiling smiley

Net no to gratulacjesmiling smiley jeden z głowysmiling smiley mojej małej juz zarysy ząbków widac ale jeszcze sie nie przeiłysmiling smiley

mój maz ma dziś urodziny 31 na kark wchodzi Moja mała miała wczoraj moc wrażen, najpierw moja przyjaciókla z córą przyjechała i z nmężem. Ich córunia ma 13 miesięcy, sa z moja z jednego roku ale 8 miechów różnicy. marzyłysmy żeby razem chodzic w ciązy no i w zasadzie sie udało bo kiedy ona była pod koniec ja juz byłam w ciązy ale nie wiedziałam jeszcze

Potem wyskoczyliśmy na spacer i zawiało nas do kuzynostwa gdzie jest dziewczynka starsza od naszej niecałe 2 miesiace ale sie sobie przygladały


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

15-04-2013 20:36:34

bagillt
Net gratulacje.Troche wiecej niz rok temu dowiadywalysmy sie, ze j estesmy w ciazy a tu nasze skarby powoli dostaja zabki. Jak ten czas szybko leci. Czasem mam ochote by stanol w miejscu. Zachowac te chwile, by nigdy nie minely. Laurka nie chce ostatnio lezec w wozku, chce wyjsc i toczy wojny. Dobrze, ze mam lekki wozek, bo tak to nie wiem jak bym dala rady na tych spacerach.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.