Listopad 2012

Wysłane przez net 

Moni8989 (offline)

25-03-2013 13:03:52

Śląsk
Sylwia dzięki, mąż zdał egzaminsmiling smiley

Lekarzy także mamy już załatwionych, torbielki się wchłonęły, a pani neurolog była pod wrażeniem, że Alan już się do siadania podnosi i z pleców na brzuszek odwraca i odwrotnie, także wszystko u nas w porządkusmiling smiley W końcu jestem spokojna.

Ja tylko pomidorów nie jem i cytrusów, a tak przetwory pomidorowe jem normalnie. U nas rozszerzanie diety przełożyliśmy na później, bo Alan ani z butelki ani z łyżeczki za bardzo nie chce jeść, a nie mieliśmy teraz zbytnio czasu na próby, więc tylko na cycu, wygodnie i wogólesmiling smiley

Z rozszerzaniem chodzi oto, że po 4 m-cu dzieci które są karmione sztucznie, a po 6 te co na piersi.

Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

25-03-2013 15:27:23

Moni no to super gratulacje dla męza i buzi dla Alanka. Super ze wszystko oksmiling smiley zgadzam się cyc to po prostu nieziemska wygodasmiling smiley ja ogólnie rozszerzanie diety zamierzam zacząc po 6 misiacu ale wczesniej chce dać kaszke z glutenem gdzies w połowie 5 miesiaca. ale jeszcze zapytam pediatre bo 3 kwietnia mamy szczepieniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

25-03-2013 22:29:57

Wrocław
Moni, super że u Alana jest poprawa.

Ja planuję rozszerzać dietę po 6 miesiącu, u nas jak u Moni, Filip je tylko z cyca, nie akceptuje butelki-dzisiaj byłam u fryzjera, a mój mąż spacerował dookoła przez 1,5h, pomiędzy farbowaniem, a obcinaniem nakarmiłam małego i oni pojechali do domu, a ja kontynuowałam smiling smiley

Dziewczyny, uważajcie jak przenosicie/układacie/bawicie się ze swoimi dziećmi. U nas wyszło ostatnio, że Filip trochę przegina się w jedną stronę, byliśmy u neurologa i niby wszystko jest ok, ale mamy chodzić na rehabilitacje. Zaczęliśmy więcej czytać na ten temat i okazuje się, że najczęściej rodzice sami 'robią krzywdę' swoim dzieciom, bo nieświadomi źle je noszą na rękach, stosują leżaczki, bujaczki itp, a później dzieci są pokrzywione. Polecam do poczytania [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-25 22:30 przez slawmarta.

niunia88 (offline)

27-03-2013 23:08:08

bagillt
hej mamuski. Chyba swieta w ty roku jednak beda biale a ja liczylam, ze pogoda sie poprawi.... Laura ostatnio budzi sie o 2 w nocy i uwaza ze to czas na zabawe.......... idzie spac po 1,5 nieraz 2 godz. A jeszcze do tego caly czas w nocy co 3 godz je sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

28-03-2013 10:43:37

Moja Wiki dwie noce spała całe, zjadała koło 23.i budziła sie koło 07.30. potem znowu pobudka o 3 w nocy ale tylko raz. dzis znów przespała cała noc.

Marta dzieki za ten artykułsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

28-03-2013 19:48:20

Dzierżoniów
Sylwia a o której kładziesz spać Wiktorię bo mój Miłek pada przed ósmą i śpi do 5-6?
Próbowałam go położyć później ale jest zbyt zmęczony i zaczyna płakać to już wolę żeby poszedł spać wcześniej nawet jak wiem że pobudka będzie skoro świt.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

28-03-2013 20:17:26

bagillt
Kochane jak Wy to robicie ze wasze dzieciaczki tak ladnie przesypiaja noc, Laura po kapieli przespi 4 godz i potem znowu sie budzi mniej wiecej po 3 w miedzy czasie zdazy sie jej jeszcze pojekiwac. Jak ja bym chciala aby ona przespala noc. Pierwsza taka na pewno zapamietam na dlugo. Jak ida przygotowania swiateczne?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

28-03-2013 21:58:31

Gliwice
ja daje Cassandrze kaszke z glutenem juz. zjada o 22 i spi do 8:30. jak jadla taka bezglutenowa to raz w nocy musiala sie obudzic zeby zjesc. kupuje taka ''gute nacht'' z hippa. tak sie przynajmniej tu nazywa smiling smiley swieta tu nawet beda sloneczne i 8 stopni. caly czas sobie przypominam te swieta jak bylam mala i latalam w koszulce po dworze bo tak goraco bylo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

28-03-2013 22:07:40

Dzierżoniów
Niunia nie przejmuj się zapomniałam napisać że mój syncio kilka razy w nocy domaga się cyca.


[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

29-03-2013 14:03:00

Wrocław
Dziewczyny, życzę Wam i waszym rodzinom wszystkiego dobrego w te święta. Mam nadzieję, że możecie już jeść wszystko(nie tak jak ja) i poszalejecie.

U mnie jeszcze choinka jest na balkonie, muszę poprosić męża, żeby ją usunął, oj pozmieniało się od czasu kiedy mamy dziecko, kiedyś byłoby to dla mnie nie do pomyślenia, choinka na balkonie do Wielkanocy, a teraz jakoś nie przeszkadzało mi to smiling smiley

Napiszę tylko w skrócie, że dzisiaj dostaliśmy skierowanie do szpitala na dermatologię dziecięcą z powodu problemów skórnych Filipa. Lekarz zapewniała, że nie przyjmą nas na oddział, tylko obejrzą dziecko na Izbie Przyjęć i odeślą do domu-nie będę chyba sprawdzać przed świętami i pojadę w przyszłym tygodniu.

Niunia, ja karmię Filipa przed kąpielą(czasami jest to 2h, czasami 1h przed) i po kąpieli jeszcze raz, tak żeby dojadł i bardzo często to mu wystarcza do 6. A dodatkowo w dzień pilnuję, żeby jadł co 2h, wtedy jest na tyle syty, że nie budzi się w nocy, czasami zdarza się, że karmię go w nocy między 3, a 4., wtedy śpimy nawet do 7:30.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 14:07 przez slawmarta.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.