Listopad 2012

Wysłane przez net 

SYLWUNIA8989 (offline)

16-06-2013 22:53:35

No maminka i mouses długo Was nie byłosmiling smiley Fajnie że sie odezwałyściesmiling smiley

Marta moja mała je chrupki z teśco takie długie paluchy chyba się chrupcie nazywają

ja danonka daje czasami

uczę WQiki pić z niekapka, bo jak chce jej dac pic z butelki to ona ni chce. jesli chodzi o niekapek to póki co gumka zdjęta i tyle co jej sie wleje to wypije czasem pociagnie ale rzadko.

jesli choidzi o jedzonko to np dziś jadła mięsko z udka jabłuszko tarte i ziemniaczki z masełkiem. dobrze radzi sobie już z kawałkami.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

17-06-2013 21:54:28

Gliwice
czesc dziewczyny smiling smiley mnie 4 dni przed wylotem rozlozylo sad smiley chora jestem strasznie i niestety lykam antybiotyki. modle sie tylko zeby malej nie zlapalo.u nas 35 stopni dzisiaj bylo. Cassandra na balkonie w baseniku sie chlapala smiling smiley Ona pije z niekapka sama od 5 miesiaca. nawet szybko to jej poszlo. a teraz tez kazdy smoczek gryzie. z niekapkow robi kapki smiling smiley takie dziurska. Jak juz widzi butelke z uchwytami to sie trzesie i zaraz za nie lapie. probuje jej dawac pic z tego kubka 360 ale jeszcze cala sie oblewa. pozdrowionka i buziaki dla wszystkich slicznych dzieciaczkow


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

19-06-2013 21:12:14

Wrocław
O Net mam nadzieję, że już czujesz się lepiej.

Udało mi się kupić pałeczki kukurydziane bez soli, więc synek miał możliwość dzisiaj 'pochrupać'-posmakowało mu.

Co do picia to powiem wam, że zaczęłam się trochę martwić, bo jest straszny upał, a Filip nie pije zbyt dużo wody, a z piersi też zaczął jeść już tylko kilka razy dziennie. Uczymy go pić z niekapka i powiem wam, że czasami pociągnie kilka łyków, a czasami jest awantura jak tylko widzi niekapek. Ile płynów(poza mlekiem) dziennie piją wasze maluszki?

Jeśli chodzi o ruchliwość, to mały jest tak żywiołowy że już się boję co będzie jak zacznie chodzić. Przekręca się, pełza i nie można nad tym zapanować, nawet jak je to rusza rączkami i nóżkami-to chyba po tatusiu-teściowa opowiadała zawsze jak mój mąż rozrabiał jak był dzieckiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

19-06-2013 22:21:55

Marta moja mała tez pije mało poza moim mlekiem. tyle tylko co wody jej naleje do buzi z nieka[pka, zdjełam gumkę i zawsze jej cos tam poleci ale bardzo mało


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

20-06-2013 19:30:43

Dzierżoniów
Net no to witaj w klubie, my od wczoraj katar, gorączka a wszystko przez córcię która nas poczęstowała. Masakra, nie dość że tak gorąco to jeszcze to wstętne choróbsko.sad smiley
Sylwia mała Wiktoria sliczna i coś mi mówi że te figlarne oczka będą broić za trzechthe finger smiley

Jeśli chodzi o picie to mój synuś pragnienie odziedziczył po mamusi oprócz piersi (5-6 razy w ciągu dnia) wypija cały kubek z rurką wody i jeszcze jak coś wyżebrze to też nie pogardzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

w_kolacz1987 (offline)

23-06-2013 08:31:11

Żory
Hej dziewczyny, ale mnie długo nie było będę teraz przez kilka dni nadrabiać zaległości w czytaniu. U nas duże zmiany wróciłam do pracy czyli czytać 2 razy więcej obowiązków. Filip rośnie jak na drożdżach smiling smiley co mnie bardzo raduje, od przed wczoraj mówi tata i dziadzia smiling smiley a więc nadrabiam zaległości i odezwę się smiling smiley
PS. Urocze są te nasze maleństwa grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Weronika

Beata789 (offline)

23-06-2013 14:38:21

Gratulacje dla.Filipkasmiling smiley tatus pewnie peka z dumywinking smiley moja Matylda nic jeszcze nie mowi. Z "nowosci" to.kleka przy np.foteliku,krzesle i staje na stopki .Mam nadzieje ze nie zamierza wkrotce zaczac chodzic!smiling smiley

Picie z butelki idzie coraz lepiej. Kilka razy dziennie podaje jej wode i cos tam zawsze pociagnie. Kaszka smakuje jej tylko z dodatkiem przecieru owocowego, obiadki natomiast nie bardzo. Dziewczyny ile wasze maluchy zjadaja na raz obiadku takiego ze sloiczka?one sa zazwyczaj 125 g. Matylda zjada 1/3 ,czasem polowe....
Zrobilam sobie plan dnia na podstawie ostatnich trzech tygodni i staramy sie trzymac tego schematu . Widze ze Matyldzie podoba sie ta "rutyna". No i mi latwiej zaplanowac dzien.

Zdrowka dla dzieciaczkow.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

23-06-2013 18:29:58

bagillt
A moja Lauruska nie chce pic z niekapka, ona wogole preferuje tylko swojego smoczka i z innej butelki sie nie napije. Ostatnie noce byly koszmarem, ale w koncu wyszedl ten zab. Dlugo, a nawet powiem bardzo dlugo ja meczyl, ale nie miala naszczescie goraczki. Tutejszy klimat jej sluzy, moje dziecko jeszcze niegdy nie jadlo tyle co teraz. Ona zjada ladnie wszystkie posilki. Dzis pierwsze sniadanko to byla kaszka ryzowa nie lubi jej ale zjadla 190 ml, potem wciela duzego danonka, cale 190g rybki, calego banana, i ten maly sloiczek owocow. Mam nadzieje, ze to juz nie ulegnie zmianie. Nam pogoda tu nie dopisuje, wieje pada... ja chce sloneczko, zazdroszcze wam pogody i spacerkow


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

23-06-2013 22:24:51

Ruda Śląska
Hej Mój Karol zjada cały "słoiczek" taki duży 190 na obiad, lubi też danonki i bakusie, daje mu z biszkoptami.
Mój syn na wszystko otwiera buzię , jadł nawet wafelka dzisiaj.Radzi sobie z jedzeniem co raz lepiej , chociaż nie ma jeszcze ani jednego ząbka.Kiełbasa mu smakuje np.myśliwska bardzo.
Dzisiaj byliśmy na krytym basenie ,ile mały miał radochy, był zachwycony. Ale po dwóch godzinach pływania był tak zmęczony ,że wrzeszczał jak opętany.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.