Listopad 2012

Wysłane przez net 

Beata789 (offline)

08-07-2013 15:43:05

czesc. net trzymaj sie ,na pewno nie jest Ci teraz latwo sad smiley
u nas tez ciezsze dni. Matylda zaczela chyba przechodzic lek separacyjny,jak mnie widzi to chce na rqczki, jak tylko usiade na dywanie to przylazi do mnie i zaczyna sie na mnie wspinac. Slodki widok ale kurcze ciagle ja musze nosic na rekach albo tak z nia siedziec.Wtula sie we mnie, dotyka.caly czas mojej twarzy i.smiesznie wyciaga paluszka jakby chciala mi cos wytlumaczycsmiling smiley
nawija coraz wiecej. staje juz w lozeczku i przy lozku. czwarty zabek wiec jest lekki marud od kilku dni. A teraz najgorsze, maz zlamal wczoraj noge na plazy . jeszcze nie wiadomo czy bedzie operowany, na razie ma gips. A ja mam leciec w nd do Polski....teraz nie wiem czy polece no i wszystko teraz na mojej glowie.


[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

08-07-2013 22:38:17

Gliwice
ta kur...ska instytucja co sie tym zajmuje powinna dzialac na dobro dziecka. ale niestety tak nie jest. na pol roku jak mamunie na leczenie wysla to dziecko bedzie w rodzinie zastepczej. przyzwyczai sie do dobrobytu i milosci i za pol roku pojdzie znowu to w sumie juz obcej mu mamuni. i tak wlasnie zepsuja mu do reszty psychike. od czwartku w sumie mieszkam w szpitalu moje dziecko na tym cierpi. a ja po 10 h dzisiaj pracy jade szybko do szpitala i co widze przestraszonego maluszka z wenflonem w glowce na rekach tej szmaty!!!! do teraz placze co to za prawo. bo pol godziny przepustki dostala i gra dobra mamunie zeby ja wypuscili z dzieckiem i zeby dalej mogla swoje robic. ja juz tam nie pojde bo dziecko przyzwyczai sie do mnie a ja do niego i za kilka tyg oddadza go mamusi to chyba tego nie przezyje sad smiley nie wiem juz co mam robic zeby to dziecko adoptowala normalna rodzina i zeby jej go nie oddali. bo jeszcze nie raz bedzie lezalo.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

10-07-2013 13:12:45

Hejkasmiling smiley

Net bardzo współczuję Tobie a przede wszystkim temu biednemu chłopczykowi. Totalna masakra. I wyobrażcie sobie, że są kobiety tak pragnące dzieci i ieć ich nie mogą a takie właśnie "antymatki" bez problmemu zachodzą w ciąze.

My byliśmy na kontroli po szpitalnej. przy wypisie ordynator powiedział, że powtórzyć za tydzień morfologię bo wyniki sa na granicy, a dziś pediatra mówi mi spoglądając na te wyniki, że anemia juz jest i od razu dał żelazo.

Poza tym z nowości, wczoraj kupiłam nocnik i zaraz został ochrzczony, a dziś po raz drugi tyle że kupką. ledwie małą posadziłam bo pierdzioszkowała, a tu zaraz stęk i kupka w nocniuku. Nie ukrywam, że mnie to cieszy, gdyż nie przewijam juz małej na przewijaku, bo stało się to niemożliwe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

12-07-2013 21:49:24

Wrocław
No i minął tacierzyński mojego męża, od poniedziałku Filipa przejmuje teściowa na 3 tygodnie, mam stresa że masakra, jutro przychodzi rano, żeby zobaczyć jak wygląda dzień małego, co je i w jakiej kolejności. Wiem że wychowała 2 dzieci, ale to było ponad 30 lat temu, nie było pampersów, słoiczków i kaszek rozrabianych bez gotowania. Przez 7 miesięcy nie została z Filipem w domu sam na sam, nawet na chwilę, nie zmieniała nigdy pampersa...Dodatkowo, ona nie chce być u nas, tylko u siebie w domu, nie wiem jak Filip zareaguje na cały dzień poza domem, bez swojej maty, zabawek..Mam nadzieję, że jakoś przeżyjemy.

Byliśmy dzisiaj w sklepie, żeby wybrać krzesełko do karmienia i oczywiście stanęliśmy przed kilkoma i nie wiedzieliśmy co wybrać. Może jakieś dobre rady z waszej strony?? Myślimy o [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

12-07-2013 22:17:38

Ruda Śląska
Hej ja mam takie krzesełko , używam od 2 miesięcy i polecam jest rewelacyjne. Przede wszystkim jest stabilne i na 100% się nie przewróci, maluch jest bezpieczny.[link widoczny po zalogowaniu].


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

12-07-2013 22:25:10

bagillt
Hej kochane, a mnie dzis wzielo na sentymentalna podroz. Po ogladalam swoje filmiki z usg, pierwsze filmy ze szpitala, wszystkie zdjecia...oj zeszlo mi na tym troszke. Tak ciezko mi uwiezyc, ze ona juz skonczyla 8 miesiecy... Marta mam podobne krzeselko i u mnie sprawdza sie w 100%. Jest zregulowana wysokoscia wiec mozesz dziecko karmic w kazdej pozycji. Siedzac w fotelu czy przy stole. Oczywiscie pozniej to juz samo bedzie wcinac, wiec mama pojdzie w odstawke. Dla mnie bylo wazne zeby mialo wysokie boki pokryte miekka ceratka. U nas dalej problem z niekapkiem, ona nie chce z niego pic. Jak tylko czuje, ze to nie jest jej smok to odwraca glowe w druga strone i koniec.... Juz nie wiem jak ja mam uczyc...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

12-07-2013 22:29:45

bagillt
To prawda. Krzeselka z takimi nozkami sa stabilne i nie wywracaja sie nawet kiedy dziecko w nim warjuje. U mnie Lala jak je to stopy wpycha na tacke, a czasem probuje wstawac i jeszcze ani razu nie drgnelo


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PolaJ (offline)

13-07-2013 21:01:55

Orzesze
Hej my kupiliśmy krzesełko [link widoczny po zalogowaniu] i używamy go już 1,5 miesiąca. Na tą chwilę sprawdza się także 100 %

SYLWUNIA8989 (offline)

14-07-2013 18:00:40

Hejkasmiling smileyWiki pokochała nocnik.) mam wrażenie, że nieraz czeka z siusiu żeby ja posadzic bo zaraz zrobi. No i przedtem mieliśmy problem z zaparciami, była kupka co dwa dnia teraz jest codziennie a nawet czasem dwie i to na nocnik. Lepiej jej zrobić na siedząco niz na leżakasmiling smiley A jaka oszczędność na pampkachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

14-07-2013 21:39:04

Wrocław
Sylwunia, a jaki nocnik macie? Najzwyklejszy, czy jakiś specjalny, z melodyjką na przykład?? My oglądaliśmy wczoraj w sklepie nocniki, ale za nic na świecie nie wiedzieliśmy na co zwrócić uwagę, a wybór jest ogromny.

Pochwalę się, Filip ma już 6 zębów i wszystko wskazuje na to, że rosną następne. Nauczył się też sam siadać-wspominałam, że my go nie sadzamy.

Ile razy dziennie i jak długo śpią wasze maluchy? Mam wrażenie, że Filip przestawia się na mniejszą ilość drzemek, ale za to dłuższe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.