Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

megutka (offline)

20-03-2012 14:21:48

Wrocław
Cześć Dziewczyny

Ja się nie odzywałam, bo od niedzieli mamy ciężkie dni.
U moich rodziców w ogrodzie, na wsi zaginął nasz króliczek. Był z nami prawie 8 lat, to jakbyśmy członka rodziny stracili.
Szukaliśmy go wszędzie, nie wiem co się stało. Bardzo mi jest przykro z tego powodu. kochaliśmy go i wiele z nami przeżył.
Trudno mi się pogodzić z myślą, że już nie wróci. sad smiley

Poza tym czuję się dość dobrze, mdłości mam nadal, ale liczę na to, że jeszcze z tydzień i mi przejdzie.

Wizytę mamy w przyszłą środę, wtedy lekarz zbada przezierność i dokładnie obejrzy i zmierzy maluszka.

Agness
jak plamisz to podjedź do szpitala, zrobią usg i będziesz spokojniejsza. Ja byłam w zeszłą niedzielę i to mnie uspokoiło.

Też martwię się o naszą Vampirkę, mam nadzieję, że wszystko u Niej dobrze.

Mycie okien w tym roku z przyjemnością zostawię mojemu mężowi, wystarczy, że firanki będę musiała poprasować, a nienawidzę prasowania.











Galeria Październikówek 2012

moniczka1404 (offline)

20-03-2012 14:37:16

Agness tylko mozna domyslac sie co czujesz, ale i ja trzymam za Was kciuki! Wczoraj mialam napisac, co tam u lekarza, ale jednak stres zrobil swoje, bo jak wrocilam to bylam taka zmeczona... na szczescie vwszystko dobrze, Nasz Maluszek mierzy 4,5 cmsmiling smiley na usg taki byl widoczny, jego ruchliwe raczki i nozki. Cudne przezycie... jeszcze teraz o tym mysle... kazał dokończyć brać kwas foliowy a potem matruelle - to sa takie witaminki dla kobiet w ciazy. Wyniki mam dobre, takze na razie wszystko okismiling smiley a w przyszly poniedzialek zaczynam juz czwart miesiac. Mam juz karte ciazy zalozona...szczescie nie do opisania!!!

DO MARCIAK - lekarz zmienił mi date porodu na 8.10.12 jak mozesz to wprowadz zmiany - z gory jestem wdziecznasmiling smiley

A teraz niestsety czeka mnie sprzatanie a potem dopiero odpoczywanie.

Co do tych badan prenatalnych - to mi kolezanka podpowiedziala, żeby nie robić a iść na usg 3D 4D i wtedy tez lekarz wszystko wychwyci i jest o wiele taniej. Ale jeszcze nie wiem, jak sama zrobie, bo o tym mi wczoraj mowila.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

20-03-2012 18:26:31

Kobietomsmiling smiley wlasnie dostałam moj podklad ktory kupiłam i odrazu zaaplikowalam go na twarzsmiling smiley efekt super. Mozna śmiało wychodzić z domu. Ehh
nie widac mi krost ńo widac, ale jz nie tak jak wcześniej. Dzięki temu ze ma ten podklad krem w sobie jest delikatniejszy. Ńo i zapach ok. Bo teraz wszytsko mi śmierdzismiling smiley

Z racji moich imieniem mąż zabiera mnie na kolacje smiling smiley ide sie stroic
megutka tez kiedyś straciłam kochane zwierzatko więc wiem jakie to smutne. A króliczka tez miałam, tofika, ale wyjapechalam za granice i moja siostra tak go karmiłam ze jak stwierdził weterynarz zdechł z otyłości. Nie odczuwam tego bo bylam daleko daleko, ale i tak mi było smutno.
Ehh u mnie jutro swiniobicie. Bleee nie wiem ile dam radę pomoc. Ńo bo nie stery moj teść to typ człowieka ktory nie rozumie ze kogoś to brzydzi, lub ktos nigdy tego nie robił itp. To nic. Jakos dam radę.

marciak (offline)

20-03-2012 18:33:34

Pułtusk
Już wprowadziłam zmiany w tabelcesmiling smiley

jak jeszcze coś mam zmienić dajcie znaćsmiling smiley

STARACZKA wszystkiego naj z okazji imieninsmiling smiley


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

21-03-2012 11:15:23

Cieszyn
Hellosmiling smiley

Wstałam i znów mnie mdliłosad smiley ale zjadłam śniadanko i już lepiejsmiling smiley

Pogoda dziś taka sobie bo niby ciepło ale słoneczko się schowałosad smileyi jakiś katar mnie dopadłsad smileyznacie jakieś sposoby żeby mnie jeszcze bardziej nie rozłożyło?

Dziś na obiadek fasolka po bretońsku w wykonaniu mojej mamysmiling smileymniammmsmiling smiley

Dziewczynki za niedługo będziemy tworzenie pisaneki tepyszne świąteczne jedzonkosmiling smileya no i śmingus w tym roku na spokojniesmiling smiley

A wy co śpicie jeszcze śpioszki?:sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

21-03-2012 11:31:34

Pułtusk
Kto śpi to śpismiling smiley
ja tu ostro pracuje..

u mnie pogoda to koszmar.. zimno i wiejesad smiley słońca brak..
głowa mi pęka z tego wszystkiego..

maruda mi się załączyła..
do tego mój M mnie wkurza, bo ja się chce z nim po kłucić, a on tak miły i wyrozumiały, że szok..


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

21-03-2012 12:35:39

Cieszyn
Hahahhha to pokłuć się z nim o to że jest do przesady uprzejmysmiling smiley hahahhaa
Mój M w Warszawie pracuje a więc ja wiecznie za nim tęsknię i nie mam ochoty się z nim kłócić ale podejrzewam że jak bym go miała codziennie to też by poczuł moje zmiany nastrojusmiling smileydzieck ona rowerku:whipping:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

21-03-2012 13:43:58

Gdańsk
Dziewczyny mam pytanie .

Czy Wam lekarz za kazda wizyta robi usg ? dopochwowe jak narazie wiadomo sondą.Czy zrobil tylko raz ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

21-03-2012 14:24:12

Kraśnik
Patka ja w pierwszej ciąży miałąm na każdej wizycie ale dlatego że chciałamsmiling smileyTeraz mój gin nie ma w gabinecie usg i żeby sobie zrobić trzeba jechać do niego 50km na kolejną prywatną wizytę.A czemu pytasz?


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.