Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

staraczkaKLA (offline)

16-03-2012 12:05:44

erni ja chyba mam tak jak ty. ze nic mi sie nie chce. a dzisiaj to juz wogle mimo tak pieknej pogody najhchetniej bym spała i spałą. byłam na spacerku z psem ale jakos mnie to nei ucieszyo i wrciłam.
nie wiem co mi soie dzisiaj dziejesad smiley taka przyita chodze.
pony ja uwielbiam i filmy i seriale i ksiazki ale istatnio przy wszytskim usypiam. ehh, mam nadzieje ze ten pierwszy trymestr szybko minie i potem wróca nam checi do zycia.
Marciak ja tez odkad wiem o ciazy nie mam natchienia na zakupy. w tanich sklepach mi smierdzi, w drogich za drogo. chodzic mi sie nie chce. ale jak pogoda bedzie juz cieplutka trzeba bedzie gdzies isc poszperac bo muss ładnie brzuszek wylansowacwinking smiley niech fasolka też dobrze wyglada;D
Kastak mnie tez naczczo meczy. ale jak poprzytulam sie z porcelana potem w dzien juz mnie do niej nie ciagnie wiec jakos daje rade. wiesz, z ta koscia ogonawa to cos jest, mnie boli kosc i cały prawy posladek. czytałam ze moze nasza fasolinka ugiata jakis nerw czy coswinking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 12:06 przez staraczkaKLA.

megutka (offline)

16-03-2012 12:45:07

Wrocław
Cześć Dziewczyny

No w końcu u nas też zaświeciło słońce, czekałam od poniedziałku aż się pojawi.
Ja mam 2 pary ciążowych spodni, z poprzedniej ciąży, jedne takie bardziej eleganckie, a drugie dżinsy.
Na razie noszę leginsy i spodnie z gumą, w dżinsy te już nie wchodzę, nie mieszczę się.
Poza tym nie mogę się ściskać, bo wtedy brzuszek mnie boli.
Będę musiała kupić jakieś leginsy ciążowe, ale to jeszcze mam czas i na lato jakieś sukienki elastyczne.
Na razie nie mam do tego głowy.
Wczoraj zamówiliśmy narożnik, będzie w przyszłą sobotę.
A dzisiaj wybieramy się do moich rodziców na weekend, zapowiada się super pogoda więc świetnie.

Kość ogonowa też mnie trochę pobolewa i nerka prawa, a co to będzie później?

Ponyfilmy lubię różne, komedie, horrory, ale zdecydowanie wolę czytać książki, gatunek raczej lekki, ale nie Harlequin.











Galeria Październikówek 2012

eirini115 (offline)

16-03-2012 12:58:52

Dąbrowa Górnicza
oh wam w glowie filmy i ksiazki a mi tylko spanie i spanie!!!!!!!
bole kosci ogonowej tez mialam ale od kiedy biore tabletki na podtrzymanie caly bol mi przeszedl.
i tak na prawde zastanawiam sie dlaczego. czy to to tak naprawde bylo pr zyczyna mojego problemu z maluszkiem?! o tym sie przekonam jak przestane brac tabletki.

a jjak na razie w szafie z ciuchami to znalazly sie nowe skarpetki bo na nic innego nie mam ochoty!!! meczy mnie to szukanie w sklepach!!!!
boje sie tylko ze ta cala energia zakupowa nie wyszla pozniej na wiezch i ze braknie mi szaf w domu!!!!!

megutka (offline)

16-03-2012 13:08:03

Wrocław
eirini
oj najdzie nas ochota zobaczysz, a co dopiero będzie jak zaczniemy szaleć z rzeczami dla dzieciaczków! Oj wtedy to będzie prawdziwy szał. Ja na razie jeszcze nie miałam ochoty żeby coś kupić, miałam w ręku skarpetunie malutkie, ale odłożyłam je spowrotem, widocznie jeszcze nie moja pora.











Galeria Październikówek 2012

eirini115 (offline)

16-03-2012 13:13:09

Dąbrowa Górnicza
ja juz chcialam kupic wszystko!!! znalazlam na allegro super wozek i lozeczko i posciel i spioszki ale sie powstrzymalam. i dobrze zrobilam. teraz narazie chce zeby wszystko bylo w pozadku z dzidzia i dopiero pomysle o zakupach.

basiasz (offline)

16-03-2012 13:13:40

Cieszyn
Dzień dobry kobitkismiling smiley,właśnie wróciłam od dentysty,wymieniła mi lekarstwo w tym bolącym zębie a naprawianie górnej piątki przełożyła mi jak się skończy pierwszy trymestr żeby na spokojnie mogła mi dać znieczulenie bo czeka mnie tam kanałówkasad smiley.

Pogoda u mnie przepiękna,słoneczko świeci temperatura wysoka,ptaszki śpiewająsmiling smileycudniesmiling smiley

Co do ciuszków to ja mam styl mieszanysmiling smiley w zależności od sytuacji mam i szpileczki i adidaski,uwielbiam jeansy rureczki takie obcisłe biodróweczki ale niestety w ani jedną parę się nie zmieszczęsad smileywięc chodzę na razie w leginsikach i takich tunikach przylegających do ciała choć moja talia znikła i wyglądam jak kawałek klockasmiling smileylub w dresikach bp w nich na razie najwygodniejsmiling smiley.
Ja też lubię lumpeksysmiling smileychoć mam swoją ulubioną sieciówkę w której można znaleźć super tanie ciuchysmiling smileya mianowicie mowa o Reserveddrinking smileystatnio znalazłam tam spódniczkę za 30 zł przecenioną z 80 złsmiling smiley

Natomiast jeśli chodzi o filmy i seriale to mam kilka ulubionych których staram się nie przegapić,książki też uwielbiam ale jak zaczynam czytać to zaraz:sleeping_baby_55:

Dziś do bratowej na imieninkismiling smiley

No i co najważniejsze to mężuś wraca,jupiiiiismiling smiley:romantic_dinner:

A tak w ogóle to dziś zaliczyłam pierwszą miłość z klozetem,blleee


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 13:14 przez basiasz.

kruszynka1973 (offline)

16-03-2012 13:21:15

Turek
Hejka mamuśkiciąża

U mnie też od rana słoneczko, aż chce się żyć.
Korzystając z pięknej pogody nastawiłam sobie pranie pościeli i wybrałam się ze synkiem na spacer do lasu. Pooddychaliśmy sobie świeżym powietrzem, narwaliśmy gałązek brzeziny i wróciliśmy do domku.
Dziś na obiadek ziemniaczki, surówka i rybka.
Jeżeli chodzi o ubranka, to nie mam z tym żadnych problemów. Niewiem jak to będzie w tej ciąży, ale poprzednią całą przechodziłam w swoich normalnych ciuchach. Wogóle nie było po mnie widać ciąży i co niektórzy dziwili się że urodziłamsmiling smiley
Jedyną częścią garderoby którą musiałam kupować, były staniki. Piersi rosły mi z zastraszającym tempie, zamiast brzucha dzigałam dwa ogromne balony!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

16-03-2012 13:22:01

Gdańsk
Ja mam juz termin wyznaczony na 21.10 smiling smiley ciekawe czy bedzie w terminie,córke urodzilam 2 tyg po terminie,i nic sie jej nie spieszylo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

eirini115 (offline)

16-03-2012 13:25:15

Dąbrowa Górnicza
basiasz to zdrowka zyczymy bratowej
a co do dentysty to slyszalam ze w ogole nie daja znieczulenia w ciazy!?
naszczescie jeszcze w klozecie sie nie zakochalam ale jesli dojdzie do tego to sobie go pomaluje w kwiatuszki zeby bylo przyjemnie!!!! zartuje ale takie rady dawali mi znajomi gdy sie dowiedzieli o mojej fasolce!!!

basiasz (offline)

16-03-2012 13:56:55

Cieszyn
erini nie prawda że nie dają w ogóle znieczulenia,niektórzy dawają nie zależnie od trymestru a nie którzy tak jak moja nie chcą podawać tylko w pierwszym trymestrze a potem juz normalnie.
Hehehe dobre z tym kibelkiem smiling smiley mam nadzieję że dzisiejszy ''zwrot'' był tylko jednorazowy bo jak jutro znów to będę zmuszona pomyśleć nad tymi kwiatkami w klozeciesmiling smiley

Staraczka mnie też boli brzuch ale nie od fasolinki tylko jelitkasmiling smiley ja myślę że to od tego ''żrania'' wszystkiego na co najdzie nas ochota smiling smileya poza tym to jednak maluszek robi sobie miejsce i wszystko się przesuwasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.