Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

oka82 (offline)

05-10-2012 09:38:45

Kraśnik
czesć dziewczętasmiling smiley
Ależ zazdroszczę naszym dzisiejszym mamusiom...ja też już chcę urodzić bo mam taką depresje że szok!!do tego Kac mi strasznie w nocy gorączkuje w dzień jest zdrów w nocy prawie 40stopnisad smiley
Mąż mnie wkurwia bo wiem że jakgo zostawie z dzieckiem jak pójdę do szpita to absolutnie nie da sobie rady...nie słyszy w nocy jak dziecko się budzi,płacze...nic!zero reakcji....do tego co dzień mamy gości(jakby kutrwa nie wiedzieli że ja zaraz rodzę...)nie mam sobie nawet kiedy prysznica wziać o goleniu nie ma mowy...torba jeszcze nie spakowana bo wszystkiego nie mam nawet pidzamy....nie mam kiedy kupić bo siedzę z dzieckiem z resztą już prawie wcale nie chodzę....maż codzień piffkuje wiec w razie w sama się bedę wiozła do porodusad smiley
przepraszam ze wam nie odp ale naprawdę nie mam siły...

AAA i Kac dziękuje za pamięć i życzeniasmiling smileybuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

05-10-2012 09:41:34

Kraków
wkurza mnie takie chamstwo wobec ciężarnych, nawet starsze panie potrafią powiedziec-jak sie nie umie zabezpieczyć to niech teraz cierpi-jakby te nasze dzieci były z wpadek, a nawet jeśli to chyba żadna nie ma 14 lat i nie we kto jest ojcem:/ co za czasy, że ludzie od razu zakładają że ciąże są niechciane, chyba mierza swoją miarą tylko. a jak ma wyglądać kobieta w ciąży, szczuplutka w pasie przecież nie będzie. ale żeby grubasie od razu:/grubasy to te co bez ciąży mają wielkie wałki, albo mało facetów co paradują z takimi brzuchami jak my w ciązy?
po wczorajszym sexiku boli mnie brzuch jak na okres...dziś jakieś okno umyje, moze podłoge wypastuje-tzn wysmaruje sidoluxem, w życiu prawdziwą pastą nie pastowałamgrinning smileysmiling smileypije tez napar z liści malin. ja bym chciała urodzić najpóźniej dzień po terminie, więc nadal będę takie sposoby naturalne stosować do tego czasu, zeby ta szyjka sobie zmiękła, a dopero w terminie olejek rycynowy. starszne mnie też bolą jakby stawy w biodrach..albo coś w tych okolicach, nie wiem co to...tak tępy ból, jakby kości.
ale wczoraj w krakowie była wichura, koło północy, poprzewracało mi kwiatki na balkonie wciągałam suszarkę z balkonu z ciuchami.
to ciśnienie to jakoś pod koniec wzrasta? bo ja dzień przed porodem też miałam okropne wysokie, a całą ciąże niske albo normalne.
Emlka tę wielkość główki czasem mierzą przed samym porodem w szpitalu na usg, jeśli jest czas, ale to zależy od szpitala. mnie wyszło że mała waży 3700, a główka 36 cm, a urodziła się parę godzin później 4100 37 cm główka. tak że to usg nie jest dokładne. teraz dzidziuś znów ma sporą główkę, ale lekarz powiedzał że jak dałam radę urodzić pierwsze take duże dzecko to teraz też się powinno udać. te główki mają chyba po tatusiugrinning smiley do teraz moja mała ma sporą główkę, ale ogólne jest jakaś szersza niż inne dzieci, zadna drobnizna, od początku wyglądała bardzo proporcjonalnie, tylko była w jakimś większym rozmiarze niż inne noworodkigrinning smiley a dokładne pomiary robią po porodzie wszystko ładne wpisują do książeczki, razem z opisem porodu, liczbą punktów i wszelkimi zabiegami itd.
ja mam zwolnienie do końca października,i się cieszę, bo przy pierwszym dziecku lekarz wystawł m zwolnienie do terminu porodu, a w szpitalu -byłam na ktg w termin porodu-nie chcieli mi wystawić kolejnego mimo ze nie urodziłam bo powiedzieli ze będzie się macierzyńskie liczyć od terminu. więc ja biegusiem do swojego lekarza zeby mi wystawił jeszce l4. urodziłam 6 dni po terminie i te 6 dni byłam dłużej na macierzyńskim z dzieckiem, a każdy dzień jest ważny.
ja na mojego żylaka kupiłam posterisan. też mnie nie boli, ale to nic miłego poza tym po porodzie będzie na pewno gorzej, to maść już mam, wezme pewnie do szpitala ze sobą.
w środe pojade na ktg do szpitala, jak nie urodze to będę tak jeździć co 2 dnisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

05-10-2012 09:54:31

Poznań
KOLEJNA WIADOMOŚĆ OD MANIURKI:Był u mnie mój lekarz i ordynator i tłumaczyli mi że ostatnio po cc w 38 tygodniu są noworodki z objawem mokrego płuca i problemami z oddychaniem i że chcą poczekać bo to będzie już pełne 39 tygodni. I że na oddziale noworodków się wściekają że za wcześnie rozwiązująsad smiley masakra

Wszystko pięknie,tyle że mogli jej to powiedzieć wcześniej,a nie trzymać tydzień bez sensu w szpitalu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

05-10-2012 10:39:25

Kraków
paulinka koniecznie wstąp do gina po zwolnienie bo faktycznie szkoda macieżyńskiego, a te dodatkowe 4 tyg pracodawca ma obowiązek dać ale trzeba napisać o nie ekstra podanie i o tym trzeba pamiętać bo bez tego może być problem. Tak mnie tłumaczyli w kadrach.
Dobra dziewczynki trzymajcie kciukijestem gotowa do wyjści m sie ogarnia nawet sobie małą lewatywkę machnęłam cukier mi wywaliło rano pewnie z nerwów, trochę mam stresa ale nic wieczorem nie będę mieć brzuch ai tego się trzymam no i się dowiem wreszcie na 100% czy moja madzia napewno nie ma siusiakawinking smiley już sie doczekac nie mogę żeby ją zobaczyć.
Maniurka biedna, nie wiem po co oni ją tam trzymają, ciekawe jak jak Emi??
Oka ty tego swojego nie możesz jakoś ustawić oszalał czy co?? i nie mrtw się mój też płaczu dawida nie słyszy w nocy a jak chodziłam do pracy i mnie nie było to moment sie budził poradza sobie.
Basia pisz do Pony i jakby co dajcie mi proszę znać jak dziewczyny gdyby co sie wydarzyło. Ja jak tykko będę dała radę pisać to zaraz napiszę jak już będzie po wszytkim.
To jedziemy trzymajcie za nassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

05-10-2012 11:09:42

Gdańsk
patka1818- dzieki smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

agul - nie wiem czy to mozliwe ale czekaj az bedą co 10 min skurcze,moze to juz to ?

karolina - wracaj do zdrowia!!!!

basiasz - zaraz podglądne Twojego Olinka smiling smiley czekajcie na tate i rozpakowujcie sie smiling smiley

agness i gosia rojek - we wtorek mam lekarza,tyle juz chyba wytrzymam,wczoraj juz rozwolnienia nie bylo , tzn było rano jakos chyba i do teraz spokój,ale skonsultuje to z lekarzem , pije duzo wody i herbaty z cytryną



maniurka - troche sie nacierpisz,ale coż trzeba czekac , nie denerwuj sie bo nerwy zle wpływają na dzidzie

A MNIE RWIE W DÓŁ CO JAKIS CZAS.WIEM ZE TO NORMALNE,ALE BOLĄCE CHOLERA,ROZWOLNIENIE USTĄPIŁO ZOBACZYMY NA JAK DŁUGO, WE WTOREK MAM LEKARZA ZOBACZYMY CO POWIE.A TERAZ MAM OCHOTE NA OGÓRKOWĄ I IDE ROBIC.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

05-10-2012 12:16:55

Gliwice
Oka82 współczuję Ci kochana.. Następna, która ma galoty, a nie męża.. :/ Olej gości-idź pod prysznic, bo jak Ty pojedziesz na porodówkę? Powiedz gościom, że idziesz sie wykapać i niech spadają na drzewo... a w razie porodu-dzwoń po karatekę jak Twój będzie po piwie... nie ma, że NIE-wydrzesz się na nich i MUSZĄ przyjchać..
Nie martw się mężem i dzieckiem-poradzą sobie.. na pewno.. :*

Co do macierzyńskiego... w chwili porodu bodajrze zaczyna się dwu dniowy urlop okolicznościowy po którym nastepuje urlop macierzyński... trzeba do pracy się zgłosić z aktem urodzenia i pisemkiem o udzielenie macierzyńskiego... przed jego zakończeniem na pisemna prośbę macierzyński wydłużamy o 4 tygodnie... czyli w sumie razem będzie on trwał 24tygodnie.. Można już 2 tygodnie przed porodem zacząć urlop macierzyński, ale jeśli ktoś może to proponuję do samegoporodu L4, bo szkoda tego urlopu.. L4 wygasa z rozpoczynającym się porodem..

marymary trzeba było wrednym babom odpowiedzieć, że dziecko było zaplanowane, masz męża i mogą swoje komentarze sobie w swój tłusty zadek wcisnąć!! Nie martw się moja babcia jak się dowiedziała, że jestem w ciąży to pierwsze pytanie było: "Nie chcieliście teraz, prawda?".. :/ A właśnie, że chcieliśmy! Powiem ci, że mnie to wquwia, bo widze jak na ulicy właśnie emeryci się na mój brzuch spoglądają.. W ogóle dla mnie emeryci to sami zboczeńcy, więc mój odwdzięczający zwrok też musi być zabójczy.. grinning smiley

Gsiu-Powodzenia! Trzymamy kciukasy.. :* :* :*


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

05-10-2012 12:30:20

Wrocław
Witajcie

Od wczoraj jesteśmy w domu.
Z Mateuszkiem super, oby tak dalej.

Za to Marlenkę odebraliśmy z przedszkola chorą, w nocy doszła biegunka i mąż pojechał z nią do szpitala.
Zostaną tam do poniedziałku, dostanie dożylnie antybiotyk.
Za zapalenie obustronne uszu, powikłanie po anginie, którą miała niedawno.
Antybiotyk był źle dobrany.

Mówię, Wam nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić jak kobieta z przedszkola zadzwoniła z wiadomością, że Marlenka ma gorączkę.
Teraz jesteśmy sami w domu z Mateuszkiem, byli znajomi po rzeczy dla Tomka i Marlenki, a jutro przyjadą moi rodzice.

Trzymam kciuki za Gosię, żeby jak najszybciej tuliła już swoją Madzię, moją imienniczkę.
Będę podczytywać, ale nie wiem czy dam radę odpisywać.

Trzymajcie się.











Galeria Październikówek 2012

marymary22 (offline)

05-10-2012 13:21:51

Kraków
Anima mne na szczęście nikt tak niemiło nie powiedział tylko Agness i moniczce, mnie to nawet raz jakaś starowinka ustapiła miiejsca w autobusie, ale już się spotkałam z takim chamstwem. kiedyś np jechałam autobusem stała dziewczyna w zaawansowanej ciąży a obok siedział pan w średnim weku i ktoś powedział żeby dziewczynie ustąpił, to zaczął wrzeszczeć że on jej tego dziecka nie zrobił. kurcze, jak ktoś zasad społecznych nie zna to niech siedzi w jakiejś pustelni a nie jeżdzi publicznymi srodkami lokomocji, jakeś zasady panują. poza tym taki cham to zeby zrobić komuś dziecko to musiałby ją zmusić do współżycia, potem by sie wydarł że nie uważała, a potem siedziałby sobie na tym krześle w autobusie a ona z siatami w rękach by stała obok.
Megutka super że z Mateuszkem super wszytsko, szkoda tylko córeczki...bedna musi sie nacierpiec, dobrze ze nie będzie sama w szpitalu, jasne że ktoś musi być bo by się biedna zapłakała. ale może to też lepiej że nie jest w domu, żeby sie dzidziuś niczym nie zaraził.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

05-10-2012 13:27:05

.....
Dzień dobry.

U mnie nocka znowu taka sobie.. Dawid znowu sie darł,ale krócej niz ostatnio wiec jakos sie wyspalismy. Rano poszłam do miasta i kupiłam sobie buty do sukienki na weselewinking smiley dałam 21 zł i sa super na małym obcasiesmiling smiley
A z gorszych inforamcji to to,ze mój m.sie przeziebił i oczywiscei zaraził odrazu mnie!! I teraz cała trójka smarka w domu.. szlak by to trafił! M.z Dawidem biora leki a ja nie mam co wziać procz wody morskiej.. Mam nadzieje,ze nic wiecej sie dziac u mnie nie bedzie.. Mam dosc tych chorób!sad smiley
M.dzisiaj znowu na 12-sta do pracy.. A ja z Dawidem i mama wieczorem do laryngologa .. jestem ciekawa czy sie troszke poprawiło z Dawida uszami.. oby!

Maniurka Wspołczuje Ci tego czekania na cc.. Ci lekarze powariowali dosłownie.. Mogli Cie wypuscic do domu i kazac przyjsc w poniedzialek a nie trzymaja Cie tyle czasu nie potrzebnie.. banda idiotów! A pozniej pieprza,ze łozek nie maja i nie maja gdzie pacjentek przyjac ..a sami sobie dokładaja.. Ech! trzymaj sie dzielnie!

Gosia Powodzenia i daj znac jak tylko bedziesz mogła!:*

Emi Równiez trzymam kciuki za Ciebie,aby cc sie odbyło dzisiaj!

Pony Ciekawe jak tam u Ciebie kochana nasza.. mam nadzieje,ze zrobia Ci cc..

Magutka Zdrówka dla Marlenki!:* Biedna sie nacierpi.. dobrze,ze tata jest z Nia w szpitalu!

Marciak Oby szybko zleciał Ci dzien w szkole..

Oka Wspołczuje zachowania Twojego m. ja bym z takich facetem nie wytrzymała..eh!! Zero wspołczucia ma dla Ciebie.. co za grrr!! Zdrówka dla Kacperka:*

Agul Szkoda,ze skurcze przeszły,ale mam nadzieje ze sie szybko pojawia na nowo i rozkreci sie na całegowinking smiley

Basiasz I jak tam doczekałas sie swojego SZ.??winking smiley

basiasz (offline)

05-10-2012 13:32:20

Cieszyn
Witam sięsmiling smiley

Gosiu bo ja to wolę mówić niż pisaćsmiling smiley

Megutka zdrówka dla twojej Marlenki:* Super że Mateuszek grzeczniutkismiling smiley ciekawe czy ten mój pyziorek będzie grzecznysmiling smiley

Anima śniłaś mi się że zajmowałaś się mężem bo ząb go bolałgrinning smiley a wiadomo jak chłop chory to zachowuje się gorzej niż dziecko eye rolling smiley. Uważaj z tym młody rycerz ale w sumie ciąża już donoszona to rodzić możeszsmiling smileyja to chciałam jak Sz.wróci ale nie mogę bo to co plamiłam to położna mówiła że to czop mógł mi odchodzić więc nie chcę ryzykować ale będę sprzątaćsmiling smiley

Oka jak by mój sobie tak piwkował codziennie to już bym była rozwódką!!! nienawidzę pijaństwa!!!co on sobie myśli że ty sama to dziecko sobie strzeliłaś? a Kac się już dla niego też nie liczy??? sorki ale ignorant z niego okropny!!!

Patka może w końcu się rozpakujeszsmiling smiley

Agul bardzo prawdopodobne że to czopsmiling smiley a mi skurcze też ustały jak tylko mnie na oddział wywieźli.

Biedna Maniurkasad smiley z jednej strony nie potrzebnie ja tam trzymaja ale z drugiej gdyby dostała skurczy to od razu mogą ja ciąć. Maniurka powodzenia i cierpliwości:*

Marymary wiatr tak samo jak pełnia działa na ciężarne więc jak tak u ciebie wiało( u mnie też) to może na dniach się rozpakujeszsmiling smiley czego ci życzęsmiling smiley

Marciak mnie już ta kość łonowa boli tak z 2 tygodnie normalnie chodzę tip topami bo normalny krok to rozrywanie krocza,nie wspominając już o pachwinach i wewnętrznej części ud,ale już nie dużosmiling smiley damy radęsmiling smiley

Staraczka ja też mam takie dziwne uczuci jakby mi dupę rozrywałosmiling smiley ale mi się wydaję że to Oli mi tak napiera główką bo już mają nisko

Moniczka na ciebie już porasmiling smileywięc życzę rozpakowaniasmiling smiley

Siedzę i czekam na Szsmiling smiley a jutro jedziemy po brykę dla Olinkasmiling smileymuszę choć jeden stanik do karmienia kupić jakiś taki tani co by choć do szpitala mieć a później do tych moich małych cycków usztywniany sobie kupić muszę co by mój biust się jakoś prezentowałsmiling smiley.
Jutro też jadę na urodziny do brata i bratowej to się jeszcze najem dobrego jedzonka bo jak zacznę karmić to dietka.No i z nowiecką do koleżanki zobaczyć mała Jagódkęsmiling smileya więc myślę że jak się tak intensywnie poruszam podczas tych wszystkich odwiedzin to w przyszłym tygodniu Olinek się z nami przywita pięknym płaczemsmiling smiley

Aha dziewczynki bo któraś tu pisała że te niebieskie kosmetyki z Nivei są po pierwszym miesiącu ale tam na opakowaniach nic nie pisze o tym i wydaję mi się że to nie prawda bo wątpię w to żeby sprzedawali kosmetyki dla niemowląt nie informując o tak ważny fakcie na opakowaniu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.