Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

gosia_rojek (offline)

08-06-2012 22:05:18

Kraków
No i doczytałam ale pamiętam już niewiele.
Więc witam nowe mamusie: Kajmanica, mary86, pati, misiak mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam a jesli tak to przepraszam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

08-06-2012 22:46:20

Kraków
Staraczka karolina gratuluję córeczek, Agness i misiak Wam chłopaczków

Staraczka pisz jak tam wielkie otwarcie wielki szacun dla Ciebie za tę Twoja pracę
Marciak tak czytam o tej Twojej teściowej i brak mi słów, moim to by nawet do głowy nie przyszło żeby o cos takiego prosić a nie dopiero wymagać, mój tata w zeszłym roku 400km pojechaał autobusem i wracał też sam na dworcu tylko po niego bylismy. Apropo tych nerek to popytaj lekarza bo w ciązy często lubi się kolka nerkowa ujawnić i daje popalic strasznie, co prawda atak miałam już po porodzie ale ból jest nieziemski, w ciązy to możesz tylko paracetamol łyknąć a on niewiele pomaga, jesli to kolka to powinnaś dużo pić to jedeyny sposób.
Pony ten Twój chłop to też brak słów, tekst z odkurzaczem mnie rozwalił po prostu, Ty jestes równa babka i z poczuciem humoru i napewno wam sie wszstko ułozy tylko nie schizuj, mały sie słabo rusza bo ma jeszcze czas, pisałam wam że ja dawida to czułam dopiero cos ok 23tyg a teraz mimo że to juz mój 2 raz trż dopiero w 20 poczułam malutką, a teraz przez te wakacje to tak sie rozkopała że mi czasem dech zapiera jak walnie. Więc cierpliwosci z każdym dniem będziesz czuc coraz ,mocniej.

Apropo wakacji to niewypał kompletny (pogodowo), to juz drugi raz jak nam sie pogoda nieudała a w zeszłym roku byliśmy w sierpniu, najpierw pojechalismy do władysławowa ale w naszym mieszkanku było zimno strasznie i nie było ogrzewania dawid sie budził w nocy i płakał żę mu zimno nie mogłam tego słuchać i po 2 nocach podziękowaliśmy i przebilismy się na druga strone trójmiasta do Sobieszewa, i tam juz było ok znleźliśmy mieszkanko w tej samej cenie ale w domu nie było ludzi więc całe pięterko mielismy dla siebie i było ciepło, jedyny minus to taki że mieszkalismy wszyscy w jednym pokoju tzn my dawid i Asia (ta kuzynka co z nami była) ale spoko było mielismy kuchnię swoją łazienkę nie ma co narzekać. Niestety morza dotknęłam tylko dużym palcem u stopy, ale za to gdańsk zwiedzaliśmy troche i jestem pod wrażeniem wielkim, a najlepsze co tam macie dziewczyny to Oliwa ten parki i koncert organowy to cuda no i zauroczyło mnie też ZOO, super jest nasze krakowskie się nie umywa. Nie obyło sie bez powikłań niestety tylko sie ze mnie nie śmiejcie, jednego wieczora zachciało nam sie grilla i m nie chciało sie jechac do sklepu po keczup bo dawid i asia do kiełbasek muszą go mieć więc chciałam im zrobic przyjemność i pojechałam i kupiłam i wróciłam i wiecie co cały parking pod naszym domem był pusty i tylko jedno auto stało i miałam z obu stron tyle miejsca że normalnie tir powinien sie zmieścić no ale ja się nie zmieściłam i chłopu takie małe światełko z boku rozbiłam i porysowałam bok trochę u nie nic ani sladu. Mówie wam ale wstyd szkody niewielkie chłop ugodowy wszystko ok ale wstyd przeokropny, m powiedział że mistrzostwo świata osiągnełam żeby coś takiego zrobić na pustym parkingu, dobrze że tam nie mieszkam i nikt mnie nie znasad smiley. Ale tak generalnie wakacje uważam za udane. Podróż bez większych problemów zarówno dla mnie jak ii dla dawida. Ale i tak się cieszę że wrócilismy bo jednak w domu najlepiej.

Dzis wieczór pod znakiem euro m siedzi od 18 przed TV i nic go nie rusza, dobrze żę chociaż dawida umył bo ja padam cały dzień prłam i jeszcze nie poprałam wszystkiego.
Jutro wieczorem czeka nas parapetówka u mojego brata (kolejna) będzie pieczony kociołek pycha ale muszę uważać bo mi zaczyna tych kg przybywać a tak było dobrze do tej pory, brzucha nie mierzę bo ja to pewnie ponad 100 miałam przed ciążą to nie chcę się dołować przy tych waszych wymiarach, w kg na razie 3 do przodu więc nie jest źle bo z dawidem to juz miałam jakieś 6 o tej porze do przodu.
Widzę też żę wy juz na poważnie wyprawki kompletujecie, ja na razie nic ale czekam na potwierdzenie że madzia na pewno nie ma siusiaka i dopiero wtedy coś zaczne myśleć, podstawowe rzeczy mam po dawidzie więc te najdroższe i najwieksze zakupy mogę sobie darować.

Popracuję trochę nad zdjęciami to wkleję do galerii
Cieszę się juz jestem
Śpijcie dobrzeżartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

08-06-2012 23:03:38

Pułtusk
Basiasz moja znajoma miała taki wózek, jeździ jeszcze spacerówką i jedyne na co narzeka to małe koła z przodusad smiley zimą w śnieg się zakopywała a teraz piach musi omijać po za tym jest bardzo bardzo zadowolonasmiling smiley Kolorek który wybrałaś jest najfajniejszysmiling smiley

Gosia nie ma się co przejmować tym małym zgrzytem na parkingusmiling smiley najlepszym się zdarzasmiling smiley co do pogody to właśnie tak bywa nad naszym morzemsad smiley niestety, my jeździmy już 5 lat i tylko raz mieliśmy pogodę super, zaraz po ślubie, a tak to taka sobie, połowa ok połowa zimna i mokra..

czekam na swojego M może wróci niedługosmiling smiley

jakoś tak pusto tusad smiley może jutro się ruszy..
pasmiling smiley


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

08-06-2012 23:09:17

Kraków
Marciak nie mogę dodać zdjęc do galerii bo mi pisze że do działania programu potrzebuje jakiejś wtyczki flash umiesz sobie z tym poradzić??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

08-06-2012 23:21:34

Kraków
Już się naprawiło więc jak ktos ma ochotę to zapraszam do obejrzenia naszego najnowszego brzuszka i wogóle paru fotek z tegorocznych wakacji.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

08-06-2012 23:29:22

Cieszyn
Marcia dzięki że odpisałaś w sprawie mojego wózkasmiling smileyno mnie właśnie też te małe kółka z przodu drażniąsad smiley ale ja w zimie będę jeździć wózkiem tyle co koło bloku a tu dobrze odśnieżająsmiling smiley a tak to autem bo na dłuższe podróże wózkiem w zimie to nie bardzo bo gdzie z taki maleństwem, a co do piachu to nad morzem nie mieszkamsmiling smileyw każdym bądź razie zakochałam się w nim i będę go miećsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

08-06-2012 23:29:38

Pułtusk

mary86 (offline)

09-06-2012 09:28:03

.....
Dzień dobry Dziewczyny!

Ale wczoraj się nakibicowałam! Jeszcze Euro się nie zaczęło, a ja miałam dość, bo nie jestem fanką piłki nożnej i nie wiedziałam, że będę się tak przejmować tym meczem! Po prostu szok, płakałam (!) na każdej poważniejszej akcji Polaków, a po golu to skakałam ze szczęścia jak mała dziewczynka. Co ta ciąża robi z człowiekiem... smiling smiley A jak u Was kibicowanie? Megutka jak Twoja Mała Kibicka i jej sukienisia- zadowolona?

Dziękuję za kocykowe, butelkowe porady. Podobnie jak Kaskat myślę o laktatorze, czy kupować czy w razie potrzeby wysłać męża do sklepu. No i na co zwracać uwagę? Bo to chyba nie jest przyjemne takie odciąganie, nie?
Aaaa, zapomniałabym! Jaki Wasze dzieci mają kształt smoczka? taki ścięty czy może butla albo płaski? Wczoraj się za nimi rozglądałam i aż dostałam oczopląsu, tyle tego! Mówicie, że lepiej tej samej firmy, ale czy można zmieniać kształt?

Agnesss jaki efekt farbowania, farba chwyciła? Mnie też to czeka i pytam czy nie ma jakichś przebarwień czy cuś. Udało Ci się załatwić 3D?

Majuniag, mam nadzieję, że nie będę miała problemów z karmieniem, nastawiam się bardzo na tak, ale podobno nie rozmiat piersi świadczy o tym ile pokarmu itp. Mi w ciąży piersi bardzo urosły, praktycznie nie brzuszek zaczął rosnąć ale właśnie piersi. Nigdy nie narzekałam na ich rozmiar, ale teraz to mogę sobie przerzucać je na plecy, hahahahasmiling smiley nie no, w sumie obwisłe to nie są winking smiley
Twój syn to niezły agent- no przekochany z tymi tekstami!

Basiasz, Marciak, Kaskat ja też mam dziwne uczucie w podbrzuszu i to właśnie przez pełny pęcherz, nie czuje parcia, ale to właśnie lekki ból mnie mobilizuje, żeby iść się wysikać- w nocy 2,3 razy (!!!) Sikam ogólnie non stop, tak sobie myślę czy nie wykombinować wychodka w sypialni, albo na balkonie, miałabym bliżej smiling smiley
Pewnie mały gdzieś tam buszuje i napędza pęcherz. Coś w tym musi być, bo gdy dotykam brzucha to wiem gdzie siedzi mały- jest taka twarda kulka, fajne uczucie smiling smiley ale ja kocham tego maluszka! Tak często patrzę na brzuch i się do niego śmieję i ogarnia mnie błogi stan, czuję się jak w innym świecie!

Marciak, ja zaczęłam od razu stosować balsam babydrem fur mama z rossmanna i jest naprawdę dobry, a kosztuje coś ok. 11zł (?) Też nie rozsmarowuje się błyskawicznie, ale jak zostawisz to się wchłonie. Może spróbuj tego? Megutka też zauważyła, że fajna jest po nim skóra. A imieniem się nie przejmuj, jest mimo wszystko mało popularne i na pewno nikt w bliskim otoczeniu nie da tak na imię bo byłby to zbieg okoliczności.

Emmaljungi są fajne, ale droooogie i duże, nie mieszczą się do mniejszego bagażnika. My szukamy takiego właśnie pod samochód- to główny wyznacznik, no i widzę, że już jest problem. Dziadkowie fundują wózek, wydatek nas ominie, ale wybór nasz, a też nie chcemy przepłacić. Jedynie te droższe Xlandery czy Navingtony mają małe rozmiary po złożeniu, no ale cena już wyższa. Sama nie wiem czy inwestować czy nie? Majuniag, a Twój wózek jaki po złożeniu, bo bardzo ładny, ale firma wyleciała mi z głowy. To był jedo fyn czy się mylę? Albo któraś tu o nim wspominała?

Marciak, też oglądałam ten wózek- łady, tradycyjny, takie podobają mi się najbardziej.
Basiasz, super wózek, ale mnie właśnie też przerażają te mniejsze kółka z przodu. Dlaczego nie robią wózków z opcjonalnymi dużymi kołami sad smiley Ja mam zamiar wybierać się na leśne przechadzki w zimie, no i takie kółka odpadają. Xlandery mają przednie kółka nie dość, że duże, pompane, to jeszcze skrętne, ale nie do końca pasuje mi nowoczesny look i nie za duża budka, ech....

Pony, wyluzj, bo maluszek się stresuje!

Gosia, dobrze, że to tylko światełko, kobiety w ciąży podobno mają problemy z koncentracją, więc najlepiej tak sobie to tłumaczyć. A co do pogody, to przecież najważniejsze, że wyjazd się udał, towarzystwo dopisało. Może gdyby było słoneczniej to nie zwiedzilibyście tylu miejsc ile przy brzydkiej pogodzie.

Miłego dnia :*

patka19841 (offline)

09-06-2012 09:54:33

Gdańsk
kaskat- jasne,wszystko zostawic na pozniej to horror , kasy duzo a ze wszystkim to chyba sie by nie zdażyłosmiling smiley ja juz kompletuje wyprawke powolutkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

09-06-2012 10:24:28

.....
Dzień dobry.

Wstałam dzisiaj z Dudusiem po 9-tej. Głowa lekko mnie boli bo poł nocy sie kreciłam..spac przez katar nie mogłam:/ Sniło mi sie ze skurczu dostałam i powiem Wam,ze był tak realistyczny,ze zastanawiam sie ja naprawde go nie miałam jak spałam...Bolało i az mnie zatykało z braku powietrza..
Zdąrzyłam juz opedzlowac miske truskawek ze smietanasmiling smiley herbatka z cytryna sie studzi... Dawidek na swoim lapciaku sie bawi a ja na swoimtongue sticking out smiley

U nas pochmurno,ale w miare ciepło.

Gosia Ja odkad jezdze nad moze to pare razy miałam fajna pogode a reszta to deszcz,zimno i chmury. A co do parkowania to dobrze,ze nic wiecej sie nie stałosmiling smiley

Basiasz i Miarciak Fajne wózeczki wybrałysciesmiling smileythumbs up

Mary Ja kocyk kupiłam jeden gruby i jeden cienki,wiec mi nie trzeba było bo w domu jeszcze miałam pare koców. A co do farbowania to ja farbuje na czarno i zawsze mi łapie kolorsmiling smiley troche sie uciapałam przy tym i dzisiaj musze głowe umyc jeszcze raztongue sticking out smiley Ale kolor supersmiling smiley
A na usg 3d bede dzwoniła w poniedziałek do prywatnego gina.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.