Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

kaskatk (offline)

08-06-2012 14:07:21

Gliwice
Witajcie dziewczynysmiling smiley

kurcze chwilke mnie nie było a takie mialam zaległości, że od wczoraj czytałam i czytałam i nie było końcasmiling smiley

Patka19841 super pomysł z tym łóżeczkiem z całym wyposażeniem. Przyznam się, że też już zachorowałam na takie. Tylko przejrzałam inne oferty tego użytkownika i mnie się całe białe podoba z lila wyposażeniem. Już mężowi przesłałam linka, że w lipcu nie ma bata kupujemy!! Po za tym super, że wszystko co potrzebne jest w pakiecie, bo jakbym to miała wszystko sama kompletować to chyba 5 razy do sklepu bym jeżdziłatongue sticking out smiley sama nie wiem jak ja tą całą wyprawkę skomplekuję.
Ostatnio mi m. podniosl ciśnienie, że do października chciał czekać z kompletowaniem wszystkiego, bo dla niego to zawsze jest czas...normlanie musiałam go opierdzielić z góry na dół, a jak mu powiedział, że jak mnie szybciej do szpitala wezmą to sam będzie kupował - to się troche przestraszyłtongue sticking out smiley i chyba do niego dotarłosmiling smileyhihihi

Patka1818 przejrzałam wszystkie przedmioty tego użytkownika co go nam poleciłaś. Fajne i tanie niektóre rzeczysmiling smileyUzmysłowiłam sobie, że tyle rzeczy jest do kupienia, że ho ho.To by się przydało i tamto...maskara!! Ja się tak zastanawiam z tym laktatorem...czy go kupować wcześniej, a co jeśli się okaże, że nie będę mogła karmić piersią...nie wiem sama:/

Staraczka i Karolinka gratuluję córeczeksmiling smiley

Misiak i Agness gratuluję synkówsmiling smiley

Marciak pisałaś o nerkach. Mnie też pobolewają...najczęściej nad ranem jak się budze i mam pełny pęcherz. Bo ja też taka trochę głupia jestem, że przetrzymuję mocz...bo jak wstane i pójde się wysiurkac w nocy to się rozbudzę i potem leże jak kłoda 1h lub 2h i nie mogę za piernika zasnąć, więc wole nie wstawać.

Gosia witaj po powrocie z wakacjismiling smiley

Mary86 ja też tak myślałam o takim łóżeczku z tapczanikiem, ale tak sobie myślę, że tak za dwa lata to bym chciała mieć kolejną dzidzie...więc tak czy siak trzeba będzie kupić drugie łóżeczko...więc wydaje mi się, że lepiej już kupić tapczanik dla starszego.

U mnie remont łazienki się rozpoczął na całego i teraz chodzę i ciągle sprzatamsmiling smileyale już nie mogę się doczekać efektu końcowego:]Ostatnie dwa dni bez kibelka były ciężkie, ale trzeba się przemęczyć żeby było piękniesmiling smiley
W środę byłam na tych prenatalych- połówkowych i moje kochane szparka potwierdzonatongue sticking out smiley A więc Wasze dzidzie będą miały koleżankę Łucjęsmiling smileyMała była wymierzona na wszytkie strony i waży 313g. Pępowinę mam na tylnej ściance, więc chyba dlatego w miarę szybko czułam ruchy małej.


[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

08-06-2012 14:20:43

Wrocław
Majuniag
Zapomniałam Ci odpisać co do tego kombunezonika, kupiliśmy go w Smyku, był przeceniony. Nie jest taki cienki, myślę że na początek wystarczy, wzięłam rozmiar 62, potem kupię większy i już cieplejszy.











Galeria Październikówek 2012

majuniag (offline)

08-06-2012 15:23:16

Gdańsk
Megutka dzięki za odp - teraz właśnie warto kupowac rzeczy na zimę, bo są poprzeceniane, a że my drugie dzidzie mamy, to nam trochę łatwiej rozmiar dobrać
Śliczny jest ten kombinezon-troche szkoda, że teraz CHYBA będzie dziewczynka, bo bym taki sam kupiła, ale dla dziewczynki pewnie też coś ładnego znajdęgrinning smiley

Gosia - witaj po urlopie i nadrabiaj szybko. Mieliście pogodę , bo w Trójmieście ciągle pochmurno i pogoda kwietniowa raczej, a nie czerwcowasad smiley

Kaskatk - z laktatorem to jest ciężko sprawa. Ja kupiłam ręczny TT jeszcze w ciąży, bo położna w Szkole rodzenia nam nagadała, że do szpitala najlepiej mieć swój. Bywa, że już w pierwszych dniach masz nawał i wtedy laktator jest bardzo pomocny. Ja nie miałam tego problemu, ale potem czasami używałam - np. niektóre lekarstwa trzeba było podawać z mlekiem typu probiotyki.
A i nie przetrzymuj moczu!!! Koniecznie jak się chce siusiu to do łazienki - w ciązy jest większe ryzyko infekcji i nie ma co kombinować, bo możesz sobie zaszkodzić.
Ja w pierszej ciąży miałam taki sposób, że szłam po omacku z zamkniętymi oczami, żeby się nie rozbudzićthe finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

majuniag (offline)

08-06-2012 15:39:20

Gdańsk
Pony - przegapiłam Twojego posta i się dziwię, co dziewczyny Ci odpisują, jak nic nie pisałąś - wariatka ze mnie. Nie stresuj się tak tymi ruchami - ja w pierwszej ciąży dopiero po 20 tyg miałam odczuwalne delikatne ruchy a jestem szczupła i dupa. Teraz czułam już w 15 a teraz (19) dziecię szaleje na całego. Za kilka sni będziesz miała pewność, że to to.

Co do płci Pony i AGnes - to ja przy pierwszym bardzo chciałam dziewczynkę i trochę byłam rozczarowana, że synuś, a teraz jest mi naprawdę wszystko jedno - tak się w moim synusiu zakochałam. Niby ma być dziewczynka , ale nie potwierdzone do końca, więc jak na następnej wizycie usłyszę, że chłopak to się wcale nie zmartwię zbytnio.
CHłopaczki to tak jak pisie Basiasz takie mamisynki są - mój ma półtora roku a ostatnio np. podchodzi i wali mi tekstem "kocham Ciebie" po czym jak widzi banana na mojej buz toi dodaje "tulimy" (to już z teletubisiów) - no powiedzcie czy nie słodkie? the finger smiley.

Megutka - no niezła kibicka z tej Twojej artystki Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

marciak (offline)

08-06-2012 16:04:19

Pułtusk
Hej dziewuszkismiling smiley
jak tam pogoda u was? U mnie mega gorąco ale zaczyna się chmurzyćsad smiley zobaczymy jak będzie później.. ja już ogarnęłam porządek za domkiem, bo był straszny bałagan.. mam pytanie czy któraś z was używała tego kremu na rozstępy MUSTELLA? Ja go dziś pierwszy raz użyłam i straszne żałuje że go kupiłam w ogólesad smiley jest okropny, ciężko się rozprowadza.. niestety mojego nie było, ale w poniedziałek kupie sobie MAMAMILsmiling smiley

Dziś normalnie się zakochałamsmiling smiley w wózku.. taki śliczny widziałam EMAJLJUNGA czy coś takiego.. taki ładny granatowy.. cudny.. muszę w necie poszukać jakie są ich ceny ale z tego co mi się kojarzy to chyba kosmicznesad smiley

Gosia wypoczęłaś chociaż?

Majuniag tak to przez małą mam ten ból nerki.. ostatnio tez mnie bolała i pojechałam do szpitala bo nie mogłam spać, lekarz zrobił USG i się okazało że nic nie pomoże bo to lala się tak kręcismiling smiley musze to przeczekać tylkosmiling smiley mam teraz taki sam sposób na chodzenie do łazienki jak ty kiedyśsmiling smiley po omacku z zamkniętymi oczamismiling smiley i pomaga nie rozbudzam się taksmiling smiley

Pony wyluzuj bo zaraz zawału serducha dostanieszsmiling smiley niedawno miałaś wizytę i dzidzią wsio ok było więc co się stresasz? To po prostu leniwy bobaseksmiling smiley zobaczysz niedługo zacznie mocniej kopaćsmiling smiley Ja mam dopiero 22 wizytę i też nie mogę się doczekaćsmiling smiley

Kastka śliczne imięsmiling smiley też mi się podobało ale M stwierdził ze takie za bardzo religijnesmiling smiley on to ma zawsze jakieś głupie wytłumaczeniasmiling smiley

Wicie co, jestem trochę załamanasad smiley myślałam że Matylda to takie mało popularne imię a teraz wkoło widzę że jest już 4sad smiley do tego jedna siostra z SISTARS też tak mała nazwałasad smiley jak się jeszcze kilka trafi to chyba oszalejesad smiley

A jak przygotowania do mecz??? Już mam dość słuchania tego.. wszędzie gadają tylko o meczu, każdy kanał w TV czy Radio o tym trąbisad smiley dlaczego ja nie interesuje się meczami a muszę to słuchać? No ale cóż, M w pracy to chociaż oglądać nie muszęsmiling smiley

Miłego dniasmiling smiley wieczorem się odezwę jak nie padnę wcześniejsmiling smiley


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

08-06-2012 16:18:31

Gdańsk
Marciak - u mnie niby ciepło (jakieś 15 stopni, więc szału nie ma), ale słońca to ja już dawno nie widziałm - chyba na urlopie ostatni raz.
Kremu z musteli nie stosowałam - ale z tego, co kojarzę to on chyba do kupienia w aptekach jest i nie za tani - masz krem czy próbki? O tej drugiej firmie nie słyszałam.
Ja w pierwszej ciązy stosowałam z Dr Ireny eris o taki - jakies 20 parę zł kosztował
[link widoczny po zalogowaniu]
Teraz zaszalałam i kupiłam z AA z serii "Mama&ja" za 39zł i jest beznadziejny - brzydko pachnie i skóra po nim jakaś taka nijaka, więc wrócę chyba do tego z Eris albo spróbuje jeszcze ten z Rossmanna.
Wózki emaljunga są fajnie, no ale właśnie tanie nie są - ale może spr poszukać używanego po 1 dziecku. Powinno być pełno na allegro, bo to znana marka wózków jest.
Ja jeszcze nei mam alergii na Euro, ale pewniei za kilka dni jak będę widziała ukradkiem wszystkie mecze to dostanę:laugh_new:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

misiak (offline)

08-06-2012 16:59:38

Cześć dziewczynkismiling smiley
a u mnie dużo słoneczka dzisiaj, jak wyszłam z pracy to zdziwaiłam się jak się ciepło zrobiło po takim zimnym porankusmiling smiley

Marciak - ja pracuję w aptece i nieraz się spotkałam z taką samą opinią jak Twoja na temat kremu Mustela, a do tego do najtańszych nie należy. Mamamil za to cieszy się dużym powodzeniem. Ja osobiście używam Ziajki i jestem zadowolona, brzuszek mam już całkiem spory i póki co żadne rozstępy się na nim nie pojawiły. Tak jak pisała Majuniag ten z Erisa podobno też jest bardzo fajny.

Pony - przestań się zamartwiać tym, że dzidzia niby sie nie rusza. Ja też to przechodziłam, stresowałam się, ryczałam mojemu M. przez co jemu się też udzielało takie myślenie, że coś może jest nie tak. a okazało się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Teraz coś tam czuję, ale to są tak delikatne ruchy i właściwie tylko wieczorami jak leże na plecach daje się coś wyczuć, jakby mała rybka tam przepływała, ale też nie co dzień. Nie ma się co zamartwiać, bo dzidzia czuje nasz nastrój a stres na pewno dobrze na nią nie wpływa. Z Twoim Maleństwem też na pewno wszystko jest dobrzesmiling smiley

Widzę, że Wy już tu przynajmniej w większości pomału szykujecie dla dzidzi wózeczki, łóżeczka, ubranka... Ja właściwie nic jeszcze nie mam kupionego przez siebie. Siostra ma półrocznego synka i ciuszki mam po nim, wózek też odziedziczymy ale przecież tyle rzeczy jeszcze zostaje do kupienia. Chyba też muszę zacząć myśleć i stopniowo szukać wszystkiego co bedzie potrzebnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kajmanica (offline)

08-06-2012 18:32:01

Rabka Zdrój
Hejsmiling smiley
Sorki za długa nie obecnoś ale tak jakoś wyszło, troszke byłam u siebie w domku teraz u tesciowej troszke bo M ma wolne.
Siedze i pisze prace magisterska którą miałam napisać do 10 czerwca ale nie napisze, bo brak mi weny twórczej.
Co do róchów dzidzusia to coraz bardziej intensywne, szczególnie wieczorem.
Ja miałam tylko raz cukier badany na poczatku i było wszystko ok, myślicie że teraz będe musiał robić znów?
Gratulóje dziewczynek, ja jeszcze nie wiem co bedzie, 19 mam usg prenatalne czyli w 23 tygoniu i mam nadzieje, że sie dowiem.
Jak narazie nic nie kupójemy, ale siostra dzis dzwoniła że mi odłoży najmniejsze ubranka.
Zapomniała bym dzis jadłam przepyszne czereśnie, moja teściowa ma kilka drzew z czereśniami i powiem wam że są znakomite, nigdy nie jadłam takich dobrych. Planuje wysłać męża na zbiór i zrobie sobie kompot i drzem. smiling smiley
pozdrawiam i idę ogladać meczsmiling smiley Mam nadzieje że wartosmiling smiley

basiasz (offline)

08-06-2012 19:07:47

Cieszyn
A ja się zakochałam w tym wózku i byłam go dziś oglądać w sklepie i na 99% go kupujesmiling smiley kolor turkus [link widoczny po zalogowaniu] co o nim sądzicie?cena troszkę duża ale jak się na coś uprę to koniec

I oczywiście puścić mnie na miasto i zaraz coś kupuje Olisiowi,dziś śpiochy,body z dł. rękawem,śliniak zapinany nie wiązany kolejne niedrapki i przewijaksmiling smileyniby mało a stówa nie moja.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

08-06-2012 20:44:47

Pułtusk
Mam wózeczeksmiling smiley ale jestem szczęśliwasmiling smiley taki jak chciałamsmiling smiley moi bracia go za sponsorująsmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] to kolor ballerina flower ten pomarańczowo czarnysmiling smiley normalnie superaśniesmiling smiley od razu humorek mi się poprawiłsmiling smiley


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547760, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.