Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Agnesss1987 (offline)

07-06-2012 11:29:13

.....
Dzień dobrysmiling smiley

U mnie piekny słoneczny dziensmiling smiley Moja mama zabrała Dawida na spacer i do siebie na cały dziensmiling smiley Mało widzi wnusia przez prace,wiec jak ma dzisiaj wolne to nadrabiagrinning smiley I dalej mi wkreca,ze nie wierzy ze chłopak.. mam jej pokazac na zdjeciu ze jest siusiakLOL
Wczoraj z m.rozmawiałam i bedziemy jechac prawdopodobnie gdzies za 2 tyg na usg 3dsmiling smiley Zeby sie juz na 100% upewnic kto mieszka w brzuszkusmiling smiley Moja kolezanka napisała mi ze bok w miescie w szpitalu polozniczym robia takie usgthumbs up I nie drogosmiling smiley

Dzisiaj m.zabiera mnie do kinagrinning smiley Film filmem,ale ja na popcorn ogromniasty jadeLOL

Na 13-sta do tesciów na obiad.. troche mi sie nie chce,ale obiecalismy..

Misiak Witamysmiling smiley I pisz jak najczesciej.. Gratuluje Jasiagrinning smiley

BasiaszJa na necie widziałam zestawy butelek Tommysmiling smiley Ale jeszcze po sklepach popatrze. Fajnie,ze masz taka karte.. ja niestety nie mamwinking smiley

MarciakMój m.jak chorował to taka maruda staraszna ,ze szok!Ale dawał rade bo tez do pracy zasuwał mimo,ze goraczke mial. A co do nerek to mnie nie bola. Wspołczuje tego bólu:*

Anima Ja humorki tez swojemu pokazuje i czasami sie zastanawiam jak on ze mna wytrzymujetongue sticking out smiley

misiak (offline)

07-06-2012 13:04:30

Dziękuję Wam dziewczynki za przyjęciesmiling smiley
To może napiszę Wam trochę o sobie żebyście wiedziały chociaż trochę, bo ja po przeczytaniu poprzednich stron troszkę Was zdążyłam poznaćwinking smiley

no więc mam 26lat i to moja pierwsza ciąża. Kalendarz chiński przepowiadał mi dziewczynkę ale ja od samego początku czułam, że noszę synka w sobiesmiling smiley Malutki tydzień temu miał już 372g i zdrowo się rozwija a mamusia ma prawie 5kg na plusiesmiling smiley Od samego początku nie miałam żadnych objawów typu mdłości itp. przez co mogłam spokojnie sobie pracować i nadal pracuję. Mam nadzieję, że po przyjściu na świat też będzie taki grzeczny. Co do ruchów dziecka to miałam podobny problem jak niektóre dziewczyny, że ich po prostu nie czułamsad smiley ale ostatnio trochę mnie lekarz uspokoił z tym łożyskiem na przedniej ścianie, no i że w pierwszej ciąży tak już jest a jak zobaczyłam potem bijące serduszko na usg to już w ogóle się przestałam martwićsmiling smiley i zaraz po wizycie delikatne ruchy się pojawiłysmiling smiley

no to chyba tyle o moim błogosławionym staniewinking smiley

Życzę Wam wszystkim miłego wolnego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

07-06-2012 13:41:47

Cieszyn
Hej brzuszatesmiling smiley

Pogoda dziś u mnie taka nie pewna bo póki co jest ciepło ale jakieś chmurki wiszą na niebie i ma nadzieje że nie spadnie z nich wstrętny deszcz!!!

Agness to ty masz dziś dzień pełen rozrywek że tak powiem bo ja to znów siedzę sama jak palec w domusad smileyna chwile mama przyjedzie ale już po 16 pojedzie bo brat do niej przyjeżdża,na domiar złego wczoraj mi się auto zepsuło i jestem w dupie bo wszędzie daleko żeby na nogach chodzić no i nie planowany wydatek na naprawę na która mnie póki co nie staćsad smiley

Życzę wam miłego świętowaniasmiling smiley
A ja sobie poświętuje z synciem w brzuszku który zrobił sobie o 3 w nocy dyskotekęsmiling smiley i demonkiemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 13:42 przez basiasz.

moniczka1404 (offline)

07-06-2012 15:53:11

Hej dziewuszki, ja pisze znów pracę i nie mam za bardzo czasu na forum, widze ze u Was wszystko ok, u mnie też . miłego odpoczywaniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka1818 (offline)

07-06-2012 16:28:05

Słupsk
hej dziewczynkismiling smiley
dzisiaj pogoda mi nie sluchy mam nieskie cisnienie i glowa mi peka. Na szczescie moja coreczka i moj M sie mna opiekuja bo ja leze w lozku bo co wstaje jest mi slabo ;/
Dzisiaj malenstwo nie szaleje bo nie czuje jego ruchow:/ napewno wieczorem sie porusza troszke smiling smiley
Jutro z mezem wybieramy sie do sklepu z wozkiem ktory chcemy kupic poniewaz chcem sie podowiadywac ceny smiling smiley
Pozniej sie odezwesmiling smiley

basiasz (offline)

07-06-2012 17:44:48

Cieszyn
Normalka, święto więc dziełuszki zniknęły z forumsmiling smiley
A ja taka samotnasad smileybuuuuuprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

07-06-2012 17:49:39

Kraków
Witajcie po tej długiej przerwie, melduję że wróciłam, wszyscy cali i zdrowi. Madzia szaleje brzuszek rośnie. Strasznie dużo napisałyście więc mam do nadrobienia jakieś 40stron, więc na razie tylko tyle.
Cieszę sie że juz jestem m sie smieje że jestem nienormalna, bo wrócilismy godz temu, cały dzień w drodze a ja tylko obiadek teściowej wszamałam i od razu do Was, strasznie sie stęskniłam.żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

07-06-2012 19:12:12

.....
Witam ponownie.

Nie bylismy jednak w kinie z m.Bo filmy kiepskie no i pogody troche szkoda byłosmiling smiley Wzielismy Dawidka i moja mame i pojechalismy do McDonalda na nie zdrowe zarełko..hmm..pyszne byłtongue sticking out smiley Pozniej szalelismy na placu zabawsmiling smiley I niedawno wrocilismy do domusmiling smiley Dalej opycham sie winogronem.. A zmeczona jestem jak kon po westernieLOL

Basiasz Mi takie rozrywki czesto nie zdarzaja bo m.tez jest duzo w pracy a dzisiaj akurat miał wolne. Tez duzo siedze w domu i czesto sama.

Gosia Witaj z powrotemsmiling smiley

Pati Mnie czesto głowa boli,ale dzisiaj na szczescie ten ból mnie ominąłthumbs up

Misiak Tez mam łozysko na przedniej scianie i dopiero teraz synek dalej powoli mocniejsze kopniakismiling smiley A czuje Go od 14 tyg.i wtedy to takie delikatne musniecia co jakis czassmiling smiley

patka1818 (offline)

07-06-2012 22:57:32

Słupsk
no i jestem znowuszsmiling smiley
po tym jak napisalam na forum usnelam. I obudzilam sie w jeszcze gorszym stanie jak wczesniej, teraz pobolewa mnie podbrzusze tak kluje... Jejku i znowu zaczynam sie martwic ze cos jest nie tak moj m mowi zebym sie nie martwila i sam dzisiaj mi powiedzial ze zauwazyl ze zawsze mam jakies obawy tydzien przed wizyta no ale niestety nic na to nie poradze. Nie pamietam mojej poprzedniej ciazy to teraz tez z kazdym bole lub z jakas dolegliwoscia odrazu siadam na neta i czytam o tym.
Basiasz- masz racje swieto i pustki na forum jutro bedzie lepiejsmiling smiley
A jak tam dziewczynki wasze samopoczucia?
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

08-06-2012 08:44:08

Hej laseczki - kluseczkismiling smiley a ja dzisiaj mam wolne od pracy, hehe, mam czas nadrobic prace domowesmiling smiley)
Basiasz a Twoj nie mial wrocic na Boze Ciało? Tak mi sie cos kojarzy, ja mam wolne ale caly weekend moj ma drugie zmiany, dobrze ze siostra bedzie ze mna bo zanudzilabym sie...
Dziewczyny, urodziła moja dobra kolezanka Bartusia, tak sie ciesze, ale tez jej troche zazdroszcze juz ma przy sobie Maluszka, ale co Wam powiem miala bole przez 16 godzin!!!Ale co tam i my przezyjemysmiling smiley)
Moja Mała dzis fika od rana, chyba wie ze mamie zaczal sie kolejny tydzien, juz 23smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.