Mamusie z woj. śląskiego .!

Wysłane przez DiaNiTaa 

halina2159 (offline)

18-09-2013 16:22:23

Skoczów
u nas tez słonko dziś piękne ale siedzimy w domku tylko u lekarza byliśmy i antybiotyk bo węzły powiększone i na oskrzelach tez coś eh oby szybko leki pomogły Ewelinka 1987 dobrze że mala zaczeła jeść smiling smiley a co do tesciowych eh za swoja tez nie przepadam ale jakoś ten raz na tydzien czy dwa zniose ale masz rację lepiej by kupiła kredki i kolorowanke czy plasteline a nie slodycze i to w takiej ilości eh masakra albo bananka czy jakiś inny owoc lepiej a nie tylko lizaki i żelki sad smiley u nas teściowa to wafelki albo batony kupuje ale po jednym więc się nie denerwuję z tego powodu a co do pzredszkola to właśnie lekar nam powiedzial że mamy się naszykowac że teraz pochodzi trochę i znowu w domku bo niestety dzieci chodza z katarami i kaszlem i zarażają się jedno od drugiego


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justyna0586 (offline)

03-10-2013 19:23:28

Rybnik
nazwa mojej strony wstążkowo niewiem czemu tego niewidac wrrrr;/

halina2159 (offline)

04-10-2013 17:26:56

Skoczów
witam winking smiley jest tu ktoś ? u nas słonecznie od kilku dni ale zimno rano -4 jak wychodzimy do przedszkola ale w południe spacerek zaliczamy i szukamy kasztanów,zołędzi i innych skarbów jesieni smiling smiley i robimy jesienne ludki i inne prace dzieciaki uwielbiają robić prace plastyczne a wczoraj piekliśmy cistaeczka orzechowo-owsianne pycha wyszły i już praktycznie wszystkie zjedzone he he smiling smiley prosimy o głosiki na nasz przepis w konkursie szkoła gotowania nasz przepis to zimowe króliczki z jajeczka z gory dziekujemy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

04-10-2013 17:28:21

Skoczów
jej Justyna piękne te kwiaty naprawdę super gratuluje talentu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

EWELINKA1987 (offline)

24-10-2013 12:48:21

ZABRZE
witam
tydzień temu 17.10 o 15,25 przyszedł na świat wojtuś 4600 59 cm urodził sie naturalnie więc masakra
w poniedziałek poszłam do szpitala na usg maiła mieć do 4kg ,dostawałąm przez 3 dni zastrzyki a w czwartek kroplówka
mały był siny wiec na całe popołudnie oraz noc była w inkubatorze na obserwacji (miał 9/10 pkt w skali) a od niedzieli miał zółtaczke
najlepiej wisiał by przy cycu karmienie piersią taki z niego zarłok a butelki w sumie nawet wcale nie umie pić


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna0586 (offline)

24-10-2013 12:56:24

Rybnik
Ewelinka 87 gratulacje i zdrówka dla Wassmiling smiley
ooo matko wspołczuje.... mój wazył 4,1 kg i 61 cm a pamietam ze 0,5 roku dochodzilam do siebie i teraz znowu sie zaczyna mam problemy ciągle z krwią masakra:/

halina2159 (offline)

03-11-2013 20:13:33

Skoczów
Ewelinka gratulacje i naich maluszek zdrowo rośnie i zdrówka i siły dla ciebie smiling smiley u nas jesien na calego teraz pada ale czekamy na dalsza piękna złotą jesien winking smiley pozdrawiamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

07-08-2014 13:09:37

Wodzisław Śląski
Hej Wam.
Znalazłam dzisiaj wasz wątek na forum smiling smiley jestem z Wodzisławia Śl. jeśli mogę dołączyć do Was bedzie mi bardzo miło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546860, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.