Mamusie z woj. śląskiego .!

Wysłane przez DiaNiTaa 

wioolcia4 (offline)

20-01-2013 13:15:43

Wodzisław Śląski
Witam i ja w Nowym Roku 2013, mam nadzieję że w tym roku będzie się lepiej i więcej pisało.
Bo jak na razie efekty są marne, brak odzewu.
Pozdrawiam.



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna0586 (offline)

21-01-2013 19:51:43

Rybnik
Witamsmiling smiley jak tam w Nowym Roku sie miewacie??? widze ze tu ciszaaa straszna...
nie wiecie co tam u Animy?? czy wszystko sie wkoncu ulozyło?? jak spedzilyscie Dzien Babcismiling smiley u nas bardzo słodko;D pozdrawiam

halina2159 (offline)

23-01-2013 14:18:28

Skoczów
witam smiling smiley już myslałam że wszyscy zapomnieli o naszy forum smiling smiley u nas śniegu dużo i ciągle pada smiling smiley dzień babci i dziadka był super dzaidkowie i babcie zadowoleni a wnuki też szczęśliwe było fajnie bo zjechała się cała rodzinka smiling smiley a co u Animy tez nie wiem właśnie mam nadzieję że lepiej i że z małym wszystko dobrze czekam na wieści od Was dziewczyny i pozdrawiam cieplutko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justyna0586 (offline)

28-01-2013 19:31:59

Rybnik
ja nie zapomnialam o Naszym forum, choc teraz mniej czasu bo mój Konrad jest chory i troche oszalec mozna hehe...ta pogoda nas wykonczy raz śnieg raz odwilrz i dodatnia temp;/ my chcemy wiosnesmiling smiley)) słoneczko jupiiwinking smiley a wlasnie mialam zapytac czy ktoreś z waszych szkrabów mialo rehabilitacje, bo wlasnie my bedziemy zaczynac ze niby ma tzw. napiecie????

halina2159 (offline)

31-01-2013 13:30:55

Skoczów
witam smiling smiley u nas odwilż na calego już tylko małe płaty sniegu zostały ale słonko ładnie świeci więc spacerek był udany smiling smiley Justyna zdrówka dla synka smiling smiley my na rehabilitacje nie jeździlismy ale kuzynka tak bo maly tez miał problemy z napięciem i teraz nadal jeżdźą na kontrolę ale już dobrze jest więc ćwiczenia duzo dają smiling smiley u nas córka ma z oczkami problemy juz dwie operacje miała na zeza ale jest poprawa a synuś ma spodziectwo i tez juz po operacji eh tyle sie musza te nasze dzieciaczki czasem nacierpieć ale mam nadzieję że już będzie dobrze i Wam zyczymy zdrówka i czekamy na snieg w lutym i wiosne w marcu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

04-02-2013 13:07:53

Katowice
Prosimy o Głosik smiling smiley

KUBUŚ ;* !


EWELINKA1987 (offline)

08-02-2013 20:57:20

ZABRZE
witam widzę ze tu pusto u mamuś ze śląska ja jakoś nigdy czasu na pisanie nie mam aż tu wchodzę i widzę że wioolcia4 jest w ciąży wiec ci serdecznie gratuluje ciąża oby czas do porodu zleciał ci szybko , a sam poród był mało bolesny i przede wszystkim dzidziuś duży i zdrowy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

09-02-2013 10:33:55

Skoczów
witam smiling smiley zima wróciła i ferie się zaczęły mam nadzieję że będą udane dla wszystkich smiling smiley fajnie że mozna poszalec na sniegu i mali i duzi tez smiling smiley pozdrawiamy i milego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

EWELINKA1987 (offline)

09-02-2013 21:02:43

ZABRZE
halina ciekawe gdzie ty ten śnieg widzisz bo u mnie było przez cały dzień na plusie teraz troche popruszyło ledwo samochód jest zakryty
chyba sanki schowam a rower marcie wyciągnęsmiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.