MAMY 2009 zakurzona kanapa

Wysłane przez yvonta 

laska (offline)

17-01-2012 13:37:46

pomorze
yvonta u nas też śnieżek lepić się nie chce.

morawinka fajne orzełki. Moi chłopcy też lubią je robić.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

17-01-2012 21:22:58

pomorze
A ja jestem padnięta. Ale uśmiałam się dziś. Bo mój mąż w sobote z allegro zamówił koła zimowe do peżota. No i gościu mówił przez telefon, ze w poniedziałek wyśle i we wtorek będzie kurier z nimi. Ale miał wcześniej napisać emaila, ze wysłał i jakim kurierem. A dziś około południa nic, żadnej wiadomości maż nie miał od gościa. No i zadzwonił do niego, wypytuje się co i jak, a tu ktoś do drzwi puka. Przyszła właścicielka i mówi, że odebrała nasze koła, bo myślała, że to koła zamówił jej mąż. Potem zadzwoniła do męża, czemu zamówił kołą do auta i nic jej nie powiedział? A on zdziwiony! I wtedy doszukała się na papierku że koła są na nasze nazwiskosmiling smiley Ha, ha, ha... Najważniejsze, ze koła doszły, bo jutro jakoś po południu wyjeżdżać mamy do Barlinka do babci męża, tam zostaniemy do piątkowego południa i potem pojedziemy do brata męża do Stargardu. A powrót w niedzielę. Więc trochę mnie nie będzie, choć kompa bierzemy to może uda mi sie wpaść i popisać coś do Wassmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

17-01-2012 21:35:54

Gdynia
yvonta MAja swój pokój, ale we 2 ledwo się tam mieszczą.

laska Na pewno by skakali. Jak Piotruś zobaczył w necie ten regalik to powiedział że to są schody.

duszyczka My mieszkamy w Gdyni grinning smiley

morawinka Nie wiem czy lepiej. Kaszle a jak się śmieje to tak jakby mu cos w gardle zalegało.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

17-01-2012 21:57:44

Laska ty jak zwykle w drodze the finger smiley

Ulinka jeszcze raz zdrówka ach te choróbska nie dobre winking smiley
Tatuś właśnie córę usypia mam nadzieję że dziś szybko padnie dziewczynka w łóżeczku bo ile można
A u nas jeszcze choinka stoi i to żywa żal jej wyrzucać bo się nieźle trzyma :choinka:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cozzii (offline)

18-01-2012 09:32:46

Kraków
hej

Ulinka fajny ten regal,moja by sie nie spinndrala bo by dostala po dupsku,ale my mamy takie plastikowe z pokrywa i juz chyba ze 2 lub 3 polamala bo na nie wychodzi,w jednym pomogla mamusia :laugh_new:
zdrowka dla synka,lepiej juz sie czuje?

u nas snieg nadal lezy choc juz nie sypie,mala w koncu uzyla materacyka do sanek ktory kupilam jej w zeszlym roku,mam tez nadzieje ze pojezdzi wiecej razy na sankach bo w zeszlym roku byla az raz
bo albo sniegu niebylo albo chora byla



yvonta (offline)

18-01-2012 12:02:38

Hejka mamusie
Laska fajny wypad na saneczki widać że wszyscy się nieźle bawią winking smiley
U nas słoneczko dziś wczoraj jak byłyśmy na sankach to już trawka gdzie nie gdzie prześwitywała sad smiley Ciężko mi było ciągnąc to moją pannę ale dziecko dzielnie mnie dopingowało - mamo nie masz sobie równych smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

duszyczka (offline)

18-01-2012 15:59:52

Wow, ale sniegi!! Przepieknie! smiling smiley
U mojej mamy dzisiaj deszcz juz padal i nie jest tak ladnie. Ciekawe jak dlugo snieg polezy.
U nas tego roku ani jednego platka sniegu nie bylo, przez ostatni tydzien bylo mrozno bardzo, ale juz dzisiaj 10 stopni na plusie. Oby wiosna jak najszybciej juz przyszla..


Slychajcie dziewczyny. Byliscie juz w kinie z dzieciaczkami? Jak dzieci to zniosly? Popcorn i picie dadza rade utrzymac tyle czasu w miejscu? My planujemy nasze pierwsze wyjscie do kina na dniach i zastanawiam sie jak to bedzie tongue sticking out smiley Na "Rio" idziemy. Mlody uwielbia ptaki, zwiastun filmu bardzo mu sie podobal, ale czy tak dlugo wysiedzi? winking smiley On straszliwie zywiolowe dziecko jest. Noi gdzie najlepiej usiasc w kinie by dziecko cos widzialo? Chyba na samym tyle bo wyzej sa siedzenia i nie beda mu zastawiac?



ulinka (offline)

18-01-2012 17:32:59

Gdynia
duszyczko My jeszcze w kinie nie bylismy więc Ci nie pomogę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

18-01-2012 21:22:49

Duszyczka my też nie byliśmy Nika nawet jak bajkę ogląda to musi albo podskakiwać albo chociaż do góry nogami na fotelu leżeć turlanie po kanapie
Lodóweczka nam padła i dziś rozglądaliśmy się za nową ale bez rezultatów sad smiley
Dziś tez nam śnieżek prószył ale słabo winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.