MAMY 2009 zakurzona kanapa

Wysłane przez yvonta 

asia0105 (offline)

18-01-2012 22:32:24

Doruchów
duszyczka ja też się jeszcze nie wybieram z Natulkiem do kina bo wiem że nie wysiedzi, a jeszcze będzie innym przeszkadzać bo ona musi głośno komentować co ogląda winking smiley

A u nas śnieg prawie stopniał i zrobiła się chlabra sad smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

19-01-2012 15:50:53

Witam
Puściutko tu u nas na spacerkach jesteście ze śniegu korzystacie ????

U nas nadal biało a raniutko nieźle kurzyło
Nika dziś zaliczyła pierwszą wizytę u dentysty żeby jej nie zrazić pani obejrzała tylko ząbki ale małej bardzo się podobało, za 3 miesiące znowu pójdziemy bo trzeba kontrolować dolne piątki bo ma na nich takie małe ciemne plamki sad smiley W zamian dostała kredki w nagrodę (wcześniej się tak z Niką umówiłam winking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

20-01-2012 11:01:58

Doruchów
yvonta buziaczki dla Weroniczki na te trzy latka:joliecouette: Dużo zdrówka i uśmiechu na twarzysmiling smiley

Moja Hania dzisiaj kończy właśnie trzy miesiące smiling smiley Jak ten czas lecismiling smiley

A byłyście ze swoimi pociechami u fryzjera na pierwszych podcięciach włosków,my byłyśmy i nawet nie było tak żlesmiling smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

20-01-2012 11:50:25

Dziękuję w imieniu Nikusi winking smiley ale zleciało

Morawinka u nas jeszcze śnieg ale też już mokry
Asia Nika jak była malutka chętnie chodziła do fryzjera a potem chorowała i nie dała się dotknąć nikomu więc zawsze jak obcinaliśmy swoje głosy to szliśmy z nią i w końcu usiadła i bez problemu grzecznie siedziała na krześle
Asia dla Haneczki też buziaczki z okazji całych 3 miesięcy życia buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gik (offline)

20-01-2012 11:53:57

Hejka! smiling smiley

yvonta: Wszystkiego najlepszego dla Weroniczki z okazji 3 urodzin!!! smiling smiley
asia0105: również Wszystkiego najlepszego dla Hani z okazji 3 m-cy!!! smiling smiley
laska dzięki za info o "smoczkach", u mnie to jeszcze baaaaardzo daleka droga do nich...

Ja Mikołajowi sama podcinam włosy, nie jest to łatwe, bo wierci się na wszystkie strony i trzeba go czymś zajmować,
podcinałam mu włosy już wiele razy i efekt był nawet w miarę, więc fryzjera sobie darujemy.

Moje urwisy były już w kinie z mężem w grudniu na bajce o św. Mikołaju (jakaś stara bajka), nie było dużo osób w kinie
na szczęście, bo Mikołaj wysiedział bardzo krótko, potem już nie był zainteresowany bajką, tylko spacerował pomiędzy fotelami i je liczył (uwielbia liczyć), każdy fotel ma numerek, więc to interesowało go dużo bardziej niż seans. Co do miejsc w kinie to u nas nie ma to większego znaczenia, czy z przodu, czy z tyłu, bo dla dzieci bierze się dodatkowe foteliki-podwyższenia i kładzie na fotel, to są takie podstawki podobnie jak w samochodzie dla starszych dzieci. My zawsze wybieramy miejsca po środku sali w środku rzędu i jest OK! smiling smiley

yvonta (offline)

20-01-2012 16:27:44

Gik dzięki w imieniu królewny mojej winking smiley

A o to i ona w dzisiejszym dniu smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-01-2012 17:30:58

Gdynia
yvonta Buziaki dla Weroniki smiling smiley

asia Buziaki dla Hani smiling smiley Piotruś pierwszy raz miał obcinane włosy jak miał ok 8 miesięcy, bo miał bardzo długie i zawsze sama mu obcinam maszynką, u fryzjera nie był. A Madzikowi na razie nie obcinam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

21-01-2012 15:00:09

Hej dziewczynki gdzie się wszyscy podziali

Świętujecie z babciami ???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

21-01-2012 21:48:26

Ulinka fajne łóżka mi osobiście bardziej to z Elmo się podoba ja też szukałam dal Niki łóżka i znalazłam takie z IKEA co "rośnie" od 138 do 200 ale nie jest ładne w sensie nie kolorowe winking smiley
Tak bym chciała jej pokoik zrobic ale nie ma gdzie sad smiley
Morawinka zazdroszczę szaleństwa dziś nie byliśmy nawet na dworze bo jutro robimy małej urodzinki i trzeba było to ogarnąć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-01-2012 23:03:52

Gdynia
yvonta Tez zwróciłam uwagę na to rosnące łózko, ale mi takie niepotrzebne, na razie chcę kupić jakieś małe a potem nie wiem gdzie będziemy mieszkać, jeśli tu to kupię dzieciom piętrowe ale to jak będą miał z 10 lat. A czemu nie masz gdzie zrobić Weronice pokoiku? Mieszkacie w kawalerce?

morawinka TA ostatnia fotka jest po prostu genialna grinning smiley No i mamy problem bo Piotruś mówi że chce łóżko-autko i nic innego, więc albo mu kupię to albo żadne :/ Nie wygospodaruję tyle miejsca bo to łóżko zajmie pół pokoju i nie zmieści się łóżeczko Madzi, no i takie wielkie to będzie musiało stać przy oknie a to nienajlepszy pomysł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.