MAMY 2009 zakurzona kanapa

Wysłane przez yvonta 

Doorootka (offline)

25-01-2013 21:51:14

Wołomin
Hej Dziewczyny

Asia podziwiam Twoją Natalkę że została u babci, moja Basia kiedyś zostawała częściej u babci (która mieszka 20 km od nas) ale ostatnio jakoś nie zostaje i szczerze mówiąc nie wiem czy teraz nie płakałaby za nami. Dzielnie zniosła 2 dni, gdy byłam w szpitalu jak rodziłam Piotrusia ale wtedy była w swoim domku z tatą i dziadkami a i tak za mamą tęskniła.

Laska to miałaś przygodę, ja bym chyba zawału dostała. No i masz rację, jeszcze rok i nasze maluchy zaczynają przygodę z prawdziwą szkołą smiling smiley

My wczoraj mieliśmy występy w przedszkolu z okazji dnia babci i dziadka Dzieciaczki troszkę się stremowały ale ogólnie wyszło bardzo ładnie i było niezwykle wesoło grinning smiley

Ja bym też już chciała wiosnę a najlepiej lato i żeby było gorąco grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Doorootka (offline)

26-01-2013 18:53:42

Wołomin

Doorootka (offline)

26-01-2013 18:54:48

Wołomin
Yvonta dziękuję bardzo za wyjaśnienie jak wklejać zdjęcia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

26-01-2013 22:30:41

Dorcia trzeba sobie pomagać winking smiley A Basieńka świetna na pewno jej się podobało smiling smiley
U nas był dziś torcik i przyjęcie było bardzo sympatycznie
Bal przebierańców mamy we wtorek moja dziecina będzie... księżniczką winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

26-01-2013 22:46:16

pomorze
Doorootka ale u was śniegu!!! U nas jest mniejwinking smiley Pięknie to wygląda, jak Basieńka brnie przez ten śnieg! Fajnie, że świętowanie dziadków i babć u Was też udanesmiling smiley

yvonta A jakieś fotki za urodzinek?? I już dziś życzę udanego balu Werci!!!


U nas dzisiejszy bal z obcymi dziećmi zaliczam do udanych. Nie było rewelacji, ale jak już chłopcy się rozkręcili, to było fajniesmiling smiley I chłopcy też miło wspominają ten nasz wypadsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

28-01-2013 22:55:09

Asiu dziewuszki się fajnie bawią smiling smiley
LAska jak w końcu dojdę do ładu to wrzucę foty z urodzinek chociaż jakoś mało ich zrobiłam winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

29-01-2013 20:47:40

pomorze
asia fotki supersmiling smiley Widać, że dziewczyny się bawiły super, nawet na jasełkachsmiling smiley

yvonta ok, to czekamywinking smiley

Dziś jak odprowadzaliśmy Ksawka do szkoły Patyryk się przewrócił w szkole na schodach i rozciął sobie trochę skóry pod nosem i ma od uderzenia policzkiem w schodę czerwone - ciekawe czy jutro siniak z tego się nie zrobi?! Potem jak szliśmy do domku, to zadzwoniła do mnie kobitka z konkursu Łakotkowego i powiedziała mi, że śnieżny Ślizgacz wygrałam [link widoczny po zalogowaniu]. Chłopcy się już cieszą, tyle, że u nas odwilż. Ciekawe jak będzie w przyszłym tygodniu? Teraz dalej, w końcu przyszedł czas pójścia po Ksawka i nie dość, że Ksawek miał obtartą brodę, bo podczas zabawy uderzył się i miał całą czerwoną brodę, to jeszcze miał stan podgorączkowy! Pani mówiła, że Ksawek ciągle ziewał, był osowiały, w końcu sprawdziła mu temperaturę i wyszło, że ma stan podgorączkowy! No ale do 19.00 nie miał nawet 38, dopiero potem zaczęło mu rosnąć! Jak mierzyłam mu ponad pół godz. temu, to miał 38,4 więc na razie nic mu nie daję, sprawdzę jeszcze za jakiś czas i wtedy najwyżej mu dam. Ach... A jutro jego klasa ma iść na przedstawienie i jak do jutra mu nie przejdzie, to zamiast na przedstawienie iść, to ja będę miała przedstawienie w domku!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

30-01-2013 12:04:22

laska (offline)

30-01-2013 20:27:18

pomorze
yvonta pięknie Nika wyglądała na balu!

Ksawek rano znów miał stan podgorączkowy, a teraz wchodzi gorączka. Ma powyżej 38 stopni. Przed spaniem znów mu podam syrop, bo inaczej będzie majaczył!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.