Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

frenatak (offline)

06-02-2013 19:46:42

Nowa Sól
ZnowuMama, no warzywka to jak najbardziej gotowane, ale owocki też? Kilka moich koleżanek też zamiast słoiczków same tarły np.jabłuszko czy gruszkę i żadna nie gotowała... teraz to już sama nie wiem. A Ty Hani dawałaś zawsze ze słoiczka deserki czy też sama robiłaś? I jeśli sama to faktycznie gotowałaś np.jabłuszko albo banana? Jak długo powinnam wtedy gotować? I dawać do gotującej się wody czy do surowej jeszcze? I przez ile czasu takie, a kiedy już można surowe? Muszę w takim razie gdzieś poczytać, ale jakbyś mi napisała mniej więcej jak robiłaś przy córci to byłabym wdzięczna. Bo Wojtusiowi jeszcze nie dajesz deserków, prawda?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 19:48 przez frenatak.

ZnowuMama (offline)

06-02-2013 20:10:04

Złocieniec
Frenatak ja nie miałam swoich owocków także dawałam malej słoiczkowe wszystko. Dopiero jak miała prawie rok to dawałam jej już wszystko surowe. Tak tylko się zapytałam bo właśnie tez czytałam, ze najpierw gotowane owoce i warzywa się daje



[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

06-02-2013 22:46:09

Frenatak - kaszkę podaję łyżeczką podobnie jak jedzonko ze słoiczków dziś kupiłam soczek od 4 miesiąca malina i jabłko oraz herbatkę dzika róża z maliną herbatkę pił ładnie smiling smiley a soczku jeszcze nie podawałam.

Aguś - cieszę się że te wyniki maleństwa wyszły oki

Elik - fajny prezent walentynkowy taki dla was dwojga a w przyszłości i dla Michałka, ja dziś myślałam co by tu robić generalnie chodzi o 13 luty bo to nasza rocznica zaręczyn już 3 będzie i chciałam coś wyjątkowego typu wypad do spa ale te chrzciny robimy i chyba sobie podarujemy w tym roku eskapady, ale może jakaś kolacja i kino lub kręgle. Marzy mi się coś wyjątkowego ale może nie w tym roku :/

Ja też dziś pospacerowałam z Vintkiem super pogoda smiling smiley byle już tak zostało, bo jak wrócę do pracy to nie będę już miała tyle czasu na spacerki co teraz. Dziś dowiedziałam się że moja najbliższa kuzynka jest w ciąży i co najlepsze będzie rodzić koniec września początek października czyli tak jak ja. A jej siostra czyli moja druga kuzynka miała być chrzestną Vincenta a teraz nie wiem czy ją prosić bo na pewno jej siostra ta pierwsza kuzynka weźmie ją dla swojego maleństwa co najlepsze chrzciny 23 lutego a ja jeszcze nie mam matki chrzestnej ochhh.


[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

07-02-2013 07:56:25

Złocieniec
Nalla a to nie może być Vinniego chrzestną i dziecka swojej siostry?? u nas jak się chrzciny zamawia u księcia to od razu trzeba chrzestnych określić smiling smiley i herbatkę kupiłaś z hippa tą z malinami? możesz mi powiedzieć ile cukru jest w calym pudełku?



[link widoczny po zalogowaniu]

cama077 (offline)

07-02-2013 08:31:07

Ja na razie malin nie podaje, bo kiedys tak strasznie Kubusia obsypało po kaszce malinowej. Wczoraj dałam mu słiczek BabyDream dynia z ryzem i kurczaczkiem co w efekcie dało kupke ze sluzem czyli dynia tez odpada ;/

Dziewczyny jaka zima u mnie to szok sad smiley a juz myslalam,ze pojdziemy na spacer wozkiem do przychodni po recepte na bebilon i dupa. Nie dosc ze zimno to swiata nie widac ehhh ta zima.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kormus (offline)

07-02-2013 09:28:36

Gliwice
cama077 a u nas ani grama śniegu. Pewnie i tak do nas przyjdzie...


[link widoczny po zalogowaniu]

bozena88 (offline)

07-02-2013 11:00:59

Warszawa
Aguś123 gratuluję dobrych wyników, wyściskaj Filipka od eCioci smiling smiley
A ja wybierałam się na spacer z Natalką wczoraj i poszłam po wózek do piwnicy jak ona spała, jak wróciłam to ogarnełam jeszcze troch mieszkanie i jak Natalka się przebudziła to zaczął padać śnieg...było ok 12.30 więc miałam nadzieję, że jeszcze przestanie bo miałyśmy iść nad kanałek karmić dzikie kaczki...no i poszłyśmy w myślach...jak zaczęło się ściemniać to śnieg też przestał padać...może dziś nam się uda.
Natalka zaczyna ładnie jeść tzn co dziennie je więcej smiling smiley i wczoraj już prawie zjadł tyle ile powinna zjeść wg normy czyli 6x150ml.
No może coś z niej będzie smiling smiley I chyba też troch spokojniejsza się zrobiła, może mi się dziecko w końcu naprawi hehe smiling smiley
Tak w ogóle to mam jakiś humor dziś do d... a powinnam się cieszyć bo dziś kończę ćwierćwiecze smiling smiley
Buziaki dla Was


[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

07-02-2013 11:16:25

Bozena88 Wszystkiego dobrego z okazji urodzinsmiling smileyWszystkiego najlepszego! jejku ja już zapomniałam kiedy ćwierćwiecze mi minęło hihi.
Znowumama ja mam z hipp uspokajającą herbatkę i z bobovity jabłko z melisą i mają porównywalną ilość węglowodanów czyli ok 96 g na 100 g produktu. Trochę dużo niestety. Ale to nie jest przecież zwykły cukier.


[link widoczny po zalogowaniu]

Izka82 (offline)

07-02-2013 11:17:25

Ja tylko na chwilke...
Aguś -super że wyniki wyszły dobrze!!! Ciesze się bardzo,mam nadzieję że stres opadłwinking smiley
Elik- super prezentsmiling smiley
Frenatak buziaki dla Krzusia ja często i o Was myśle bo Krzyś urodził sie dzień po mojej Nincewinking smiley
Bożenka- a może to jednak idą ząbki?? kto wie? smiling smiley

Ten rok zaczął sie dla mnie chorobowo od 5 stycznia cały czas u nas w domu choroby a przede wszystkim syn jak do tek pory w ogóle mi sie chorował tak teraz cały czas... dzisiaj znowu u lekarza bo od rano bolało go ucho wiec ubieramy sie i lecimy do lekarza ,ale nie tylko my ninka z nami winking smiley zapalenie ucha ale takie wczesne,wiec antybiotyku nie przepisała kazała wygrzewać i krople zapuszczać...
cholera a ja sama,i tak ciągle jak nie urok to sraczka;. mój wróci na koniec lutego a juz 3 marca jedzie na kurs do koszalina.. ehh w marcu jeszcze chrzciny ale nie wiem kiedy bo ciagle nie ma męża i nie ma kiedy tego załatwić... A w kwietniu to mój mąż leci na misje do afganistanu na pół roku i dopiero będzie mexyk.. Jestem juz taka zmęczona tymi chorobami czuje sie jak w jakimś kołowrotu w kółko to samo... masakra i ciągle jestem sama z tymi dziećmi..rodzina daleko... ehhh Dobrze zżę jutro do mnie przyjedzie chrześnica na ferie więc troche mi pomoże ma 14 syn będzie miał z kim sie pobawić.. no i walentynki znowu samotne.... a 15 mąz ma urodziny i tez spedzi je sam... eh ;/ ale mi dzisiaj sie na smuteczki zebralo sorki;/

pozdrawaim

Izka82 (offline)

07-02-2013 11:19:02

Bozenka -wszystkiego najlepszego!!! Moja siostra tez dzisiaj ma urodzinki i tez ma na imie Bozenkasmiling smiley Uszy do góry!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.