Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

ZnowuMama (offline)

07-02-2013 12:56:54

Złocieniec
Bożenka to wszystkiego najlepszego!! 25 to fajny wiek grinning smiley bo to już nie 20 a jeszcze nie 30 ;P

Ania2555 dzięki za informacje smiling smiley

Izka no to ładnie faktycznie Wam się zacząl rok!!



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-02-2013 13:53:00

Katowice
Witam Was Drogie Mamusie winking smiley ;*


Jak dzień Mija ?;>

U Nas kapa ;/ złapaliśmy flapa w kole od wózka więc uwięzieni jestem ale i tak na dworze sypie w ciągu 1 godziny zrobiło się biało więc w domu siedzimy . Kubuś z Tatą właśnie śpią tongue sticking out smiley . Bo Mąż idzie do lekarza i bierze L4 bo miał lekki wypadek i ma coś z palcem u ręki .. A od następnego tygodnia bierze TACIEŻYŃSKI w końcu go wykorzystamy i będzie się Kubusiem więcej zajmował tongue sticking out smiley . Hah tongue sticking out smiley
Dzwoniłam do przychodni jesteśmy umówieni na szczepienie na 15 lutego .

Kubuś dziś jadł pierwszy raz banany z brzoskwinią smiling smiley . Jadł aż się trząsł . Jak fajnie tego ząbka widać już jak się uśmiecha to widać grinning smiley jak odstaje hi tongue sticking out smiley

Coś mi się wydaje że będę miała dłuższy spokój od TEŚCIOWEJ grinning smiley . Bo wczoraj Mnie wkurzyła i nie przyszła to jej napisałam kilka słów co o tym sądzę tongue sticking out smiley
Bo dzwoni mi popołudniu żebym dała jej znać jak Kubuś nie będzie spal powiedziałam że ok . Wstał kolo 17:00 więc pisze jej że Kubuś wstał jak chcesz to przyjdź między 17:00 a 20:00 bo potem już śpi . To napisała ok będę o 19:00 . Mowie spoko przyjdzie posiedzi trochę i pójdzie . Godzina 19:30 a tej nie ma pisze jej miałaś przyjść . A ona mi tekstem .. "nie przyjdę bo ty mi godziny wytyczasz kiedy mogę przyjść a kiedy nie " wtedy to już nie wytrzymałam i napisałam jej tak :"To chyba ty masz wieczny problem bo ty nie możesz przyjść jak Kubuś śpi tylko wiecznie jak on nie śpi chciałaś bym ci napisała esa jak wstanie napisałam to ty wielka obraza że ci godziny wytyczam . A dobrze wiesz że jak za późno przyjdziesz to śpi już do rana a nie będziesz mi go budzić bo ty wyjdziesz i pójdziesz sobie spać a z dzieckiem ja zostanę ! . " ha i już nic nie odpisała tongue sticking out smiley .
Musiałam wam to napisać od razu mi lepiej hehe smiling smiley

bozena88 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA ;* !

Izka82 współczuje tak sama z dziećmi cały czas praktycznie .. Mój jak idzie do pracy to zawsze po śpi potem wstanie trochę posiedzi pójdzie na siłownię i też prawie sama jestem . Ale bywają dni gdzie jest cały czas . A Twój jeszcze na misje jak będziesz miała z Nim kontakt ?

Chyba wsio co miałam napisać smiling smileytongue sticking out smiley

PROSIMY O GŁOSIKI smiling smiley !
KUBUŚ ;*


ZnowuMama (offline)

07-02-2013 14:32:15

Złocieniec
Patinka a iole twoja tesciowa ma lat, że Ty z niż na Ty jestes? i czemu nie może przyjsc jak Kubus nie śpi?



[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

07-02-2013 14:36:23

ZnowuMama teraz taka moda, że do teściów się po imieniu mówismiling smiley
Ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby mój mąż mówił "mamo" to mojej mamy.
Patinka, swoją drogą to mogła się faktycznie obrazićsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

frenatak (offline)

07-02-2013 15:33:07

Nowa Sól
Krzyś śpi już godzinę, aż niewiarygodne. Obiad przygotowałam i się gotuje, to korzystam z wolnej chwili. Ale ciekawe ile pośpi. Zrobiłam mu dziś pierwszy raz sama obiadek, bo pierwsze trzy obiadki to jadł marchewkę ze słoiczka. A dziś zrobiłam mu marchewkę z ziemniakiem. Zobaczymy czy mu zasmakuje. Zrobiłam więcej to i ja zjem ;p tylko sobie doprawię. U nas pogoda makabra, bo pada śnieg, ale że jest na plusie to się topi i jest chlapa. A do tego nie mogę sobie normalnie okna otworzyć, bo mam dachowe i wszystko leci mi do pokoju i mam tylko tak lekko rozszczelnione, to miną z 2 - 3 godziny zanim się trochę przewietrzy. No i Krzysztofek mi się obudził ;p ale może jeszcze poleży sobie to coś tam pewnie zdążę tak w skrócie napisać. Generalnie to mam zaległości w prasowaniu jego rzeczy, bo tak mi się ostatnio nie chciało za bardzo i muszę nadrobić dziś lub jutro. Chciałabym, żeby już w końcu była wiosna smiling smiley Krzyś ma kombinezon taki fajny polarkowy i taki gruby zimowy, jak jest na minusie to mu ten gruby dajemy na wyjścia. No i teraz nie wiem co zrobić, bo ten polarkowy robi się już za mały. W drugiej połowie marca na ten zimowy będzie za gorąco, a ten polarkowy będzie za mały i chyba będziemy musieli kupić mu następny, choć za rok już będzie na pewno za mały na Krzysia. Ale w Krakowie będzie mu za zimno w samej bluzie i spodniach. Tym bardziej, że bierzemy tam już spacerówkę, nie gondolę. W naszej spacerówce można oparcie zupełnie złożyć, żeby dziecko leżało, więc będzie ok, mamy też taki otulacz, ale to na nogi, do pasa jest chyba, więc tak czy inaczej będzie musiał coś mieć na siebie. Chyba, że może jakąś kurteczkę...?
Moka, miesiąc? O masakra, współczuję. Ja ciekawa jestem jak to u mnie będzie wyglądało, bo ja zawsze miałam 6-7 dni, na szczęście bez większych bólów brzucha. I ciekawe czy będzie w miarę regularnie. Kiedyś gdzieś tam słyszałam, że niby po ciąży jak już się ustabilizuje wszystko to powinno mniej boleć (jeśli kogoś wcześniej bolało) i być regularnie. Ale nie wiem tak naprawdę jak to jest.
Patinka, ja na razie nie daję kaszek ani zupek wcale, bo pediatra powiedziała, by zacząć od warzyw i owoców, bo kupki były dwa razy w tygodniu. Ale od kiedy Krzyś dostał marchewkę to robi kupki codziennie smiling smiley więc pogadam z pediatrą za jakiś czas i zapytam. Dziwną masz teściową, sama chciała, byś dała jej znać, a potem ma pretensje. A Ty jej mówisz na "Ty"? Może jak się nie zmieni nic to niech Twój mąż jej coś powie? A tak z drugiej strony to jej trochę ostro pojechałaś... Ja tam z moją teściową generalnie dobrze żyję - mam to szczęście smiling smiley I ona mnie chyba lubi, bo kiedyś przypadkiem słyszałam jak mówiła do kogoś tam z rodziny, że jej się fajne synowe trafiły (ma dwie jak na razie). A nie wiedziała, że słyszę, więc raczej było szczerze smiling smiley

Elik, no to fajny prezent smiling smiley
ZnowuMama, fajny pomysł z tym motorem czekoladowym. U Was są w sklepie takie czy musisz zamawiać? Odnośnie owocków to pytałam kilku osób i mówiły, że owocki na surowo od samego początku dawały, warzywka tylko gotowały, ale o warzywkach to wiedziałam. A odnośnie herbatki to też mam taką i węglowodanów tam jest 95 na 100 g granulatu, a 3,8 na 100 g herbatki czyli granulatu z wodą.

Krzysztofek już mnie wzywa, to idę, resztę dopiszę później.
No i już po obiadku. Wcinał bardzo chętnie to, co mu na dziś ugotowałam. Jutro i w sobotę też mu taki obiadek zaserwuję, bo chcę tak po trzy dni to samo dawać, żeby zobaczyć czy go coś nie uczula. A po tych kilku łyżeczkach obiadku jeszcze oczywiście jego ukochane mleczko ciągnął grinning smiley

Nalla, też mam tę herbatkę i jeszcze jabłuszko z meliską. Krzysiowi bardzo smakują. Ta z malinkami chyba nawet bardziej. A soczków jeszcze nie kupowałam. A to Twój Vinnie będzie miał kuzyna o rok młodszego, fajnie smiling smiley U nas trzeba
podać chrzestnych przy załatwianiu formalności w kancelarii.
Cama, my już czekamy na wiosnę. A najlepiej to na lato smiling smiley I tak się zastanawiam kiedy zrobi się ciepło...
Bozena, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo zdrówka. No to sobie nie pospacerowałyście wczoraj. Fajnie, że Natalka już w lepszej formie. A te normy to chyba takie mniej-więcej są? Ja mam napisane w takim kalendarzu, który dostałam w paczce wyjściowej ze szpitala, że powinno być 6x180 ml. Ale nie było rozgraniczenia na chłopców i dziewczynki. I uśmiechnij się smiling smiley
Izka, no to chorobowo u Ciebie co nie miara. Jejku, współczuję, że w dodatku zostajesz z tym praktycznie sama. Mam nadzieję, że dajesz jakoś radę. Skoro rodzina daleko to może chociaż jacyś dobrzy znajomi są blisko i mogliby czasami pomóc? Dziękujemy za buziaki i przesyłamy również buźkę dla Ninki i dla jej braciszka. I Ty też się uśmiechnij smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

07-02-2013 15:37:17

Złocieniec
hehe no skoro taka moda hehe ;P ja do teściowej mówię mamo, do teścia per Pan bo generalnie nigdy mi nie powiedział po ślubie, żebym do niego mówiła tato ;P a mi tam to nie przeszkadza jemu chyba też nie hehe



[link widoczny po zalogowaniu]

frenatak (offline)

07-02-2013 17:18:20

Nowa Sól
O rety! Dziewczyny, muszę się Wam czymś pochwalić smiling smiley Niby nic wielkiego, ale jednak się cieszę winking smiley Pamiętacie, jak pisałam niedawno, że zagrałam w totka na pół ze szwagrem? No i mama mi wczoraj powiedziała, że jest następna kumulacja czyli nikt nie trafił szóstki. Więc jakoś tak dopiero dziś sprawdziłam i okazało się, że trafiliśmy trójkę. Czyli mamy 24 zł, co po połowie daje po 12 zł. Więc niby nic wielkiego, ale zawsze to coś, a poza tym szczęście się do mnie lekko uśmiechnęło winking smiley a szwagier powiedział, że musimy częściej grać, hehe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

07-02-2013 19:34:33

Złocieniec
Frenatak a no to jak dzieciaczkom nic nie było po surowych to też bym z takimi spróbowała winking smiley ja mam już "wtyki" w warzywniaku u siebie i zawsze mi dają najlepszy towar hehe w sensie moja córa z nimi tam sztamę trzyma, sama sobie zawsze jabłko wybiera one jej myją i oberają.
No i czekaldkę muszę zabawiać ale kurczaki 49zł za 100g masakresa z szokozją normalnie!!

Ja w przyszłym tygodniu dam małemu już pierwszy słoiczek. będzie mial już 5,5 miesiaca także niech coś ma od życia innego niż mleko ;P Dawałam mu już wodę do picia i też mu posmakowała także myślę, że będzie zadowolony smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-02-2013 20:11:10

Katowice
Nie mówię jej na ty tylko tak to napisałam wam .
Mówię normalnie Mama . Ale ona nie potrafi zrozumieć Mój Mąż wiele razy mówił ale nie docierało ... i nadal nie dociera . Ja wiem że Ona Mnie lubi i jest za Mną .. ale ileż można ...
czasem da się pogadać z Nią dobrze i nie jest wcale taka zła ale wkurza mnie to że nie potrafi przyjść jak Kubuś śpi bo ona musi go bawić trzymać na rękach i bóg wie co jeszcze . I Ona nigdy nie przyszła jak on spał . Z nami nie am o czym gadać skoro chce przyjść jak Kubua nie śpi .tongue sticking out smiley

Dobra koniec gatki tongue sticking out smiley


Kubuś wcina równo smiling smiley fajnie widać mu dwa ząbki lepiej lewą jedynkę he fajnie to wygląda grinning smiley

PROSIMY O GŁOSIK !
KUBUŚ ;* !


elik (offline)

07-02-2013 22:06:57

Jastrzębie-Zdrój
Bozenka- wszystkiego najlepszego smiling smiley

Izka- no to masz ciezko sama z dwojka dzieciaczkow..... ale wierze ze dasz rade.

Frenatek- gratuluje wygranejsmiling smiley Ja kiedys wygralam w konkusie chappi telewizor plazma 32 cali samsung smiling smiley alez to byla radocha smiling smiley smiling smiley ale kazda wygrana cieszy . Mi to nawet sprawia radosc jak mi przysla jakis kubek albo cos podobnego smiling smiley
a marchewke z ziemniaczkiem to robie na parze i jabluszko tez - jest pyszne nie trzeba nic doprawiac bo woda nic nie wyplukuje wiec ja podjadam nawet bez doprawiania smiling smiley

Patinka- nie przejmuj sie ,tesciowej przejdzie jak zateskni za wnusiem smiling smiley

Czytam ze u Was snieg , a u nas wkoncu przestal padac grad bo tak sypalo po kilka razy w dzien i w nocy od poniedzialku. No i troche sie ocieplilo choc nadal pada. Normalnie w ogrodzie mi woda stoi sad smiley
Michalek jakis dzis wieczorem bardziej marudny zrobil , caly czas pcha rece do buzi wynikiem czego jest co chwile caly mokry i musze go przebierac . Posmarowalam mu dziaselka i troche przysnal. Moze to zabki? ale ja tam na razie nic nie wiedze i nic nie wyczuwam... moze poprostu byl zmeczony....

I jeszcze sie Wam pochwale ze Michalkowi przyslali dzis irlandzki paszport.... zlozylismy wniosek o irlandzki bo prosciej zalatwic i taniej i na dluzej.

a jutro ugotuje Michalkowi ziemniaczka ze szpinakiem oczywiscie na parze , zobaczymy czy mu bedzie smakowalo. No bo przeciez nie moze jest tylko zupek z marchewka. A dawalyscie juz Maluszkom brokula?

A i u kupilam dzis mojemu Witkowi taka paczuszke czekoladek mlecznych w ksztalcie serduszek smiling smiley schowalam i czekaja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.