Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

nalla23 (offline)

27-10-2012 23:08:46

Hej wszystkim dawno mnie tu nie było ale my nadal walczymy nocami bo mały zasypia coś o 3.00 dopiero i budzi się ròżnie co dwie czasami co trzy a czasami co 40 minut. Wczoraj w nocy już nie miałam siły i zostswiłam go mężoei i powiedziałam ròb co chcesz. Uśpił go jakoś i wrócili coś koło 3.00 do sypialni już czasami nie mam siły pomimo że kocham Vincenta najbardziej na świecie. Dziś tak zimno i ponuro ochhh ja już od dwóch dni siedzę w domu i czuję się jak pustelnica. Naszęście jutro idziemy na obiad do mojej mamy. Wreszczie zjem coś dobrego. U mnie też w domu ciągle ktoś jest i z jednej strony nie narzekam bo jak jest teściowa czy moja mama to się małym trochę zajmą ale z drugiej strony mam dość tych pouczeń. W końcu to ja jestem mamą i eiem co jest najlepsze dls mnie i mojego dziecka. W czwartek byliśmy na ważeniu i Vinnie przybiera pięknie. Przez 3 tyg. przybrał 930 gram czyli ma 3930 a karmię cały czas naturalnie. Co do chrzcin to nadal nie mamy koncepcji. Kombinezon mam na 74 siostra Matiego kupiła taki niebieski może być. Ogòlnie mały na zimę jest cały ubrany.
Dziś pamiętajcie zmiana czssu i niby śpimy dłużej ciekawe jak mój mały dostosuję się do tego.

Pisałyście o antykoncepcji ta wkładka brzmi ciekawie, ja jeszcze nie myślałam o tym ale tabletki i plastry mnie raczej odstraszają.
No nic uciekam przepraszam że nie odpisuję każdej z was z osobna napewno wszystkie mamy i maluszki gorąco pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

28-10-2012 08:44:11

Katowice
Hej Wam smiling smiley


Mam takie pytanko czy wasze dzieci też tak mialy lub mają że jak patrzą to czasem ucieka im jedno oczko ? tak jakby miały lekkiego zeza ? . czy to normalne czy nie bo sie boje żeby Małemu tak nie zostało nie ma dużego ale czasem jak spojrzy to mam wrażenie.


patinka89 (offline)

28-10-2012 09:32:53

Katowice
i jeszcze jedno na usg bioderek potrzebowałyście skierowanie od lekarza ?


ZnowuMama (offline)

28-10-2012 09:37:58

Złocieniec
Patinka jak chcesz isc do ortopedy na nfz to musisz mieć skierowanie jak prywatnie to wiaodmo nie. no i oczak uciekają bo dzieci często jeszcze nie są w stanie ich kontrolować;P także się nie przejmuj. ale nie nalezy zbyt blisko pokazywać zabawek żeby często nie zezował.



[link widoczny po zalogowaniu]

cama077 (offline)

28-10-2012 13:21:57

Agus mi kiedys polozna zwrociła uwage,bo spadl smoczek ja go odruchowo wzielam do buzi i dalam małemu a ta mnie zjechała,ze absolutnie tak nie wolno,bo mamy inna flore bakteryjna i to powoduje plesniawki. Staram sie zamoczyc teraz smoczek w wodzie ale i tak mi sie zdarzy wziac do ust grinning smiley o antykonpelcji tez myslalismy i doszlismy do wniosku,ze na razie bedziemy uzywac prezerwatyw a pozniej? hmmm... kto wie ale na wkładke sie zdecyduje, predzej pigułki.

ZnowuMama mam takie 3 kombinezony i powiem,ze sa na prawde ciep0lutkie ;] swietne są dlatego juz małemu ubieram.

Podczytująca my tez bedziemy chrzcic listopada, msza jest o 14.30 ale raczej zrobimy w domu i chyba bez obiadu, tylko tort kawa i ewentualnie sałatki i jakies gorące danie.


Patinka mojemu tez tak jakby uciekalo jedno oczko, ja na usg bioderek bylam prywatnie 70 zł,bo w szpitalu dlugo sie czeka a czy trzeba miec skierowanie nie wiem.


ja jestem bardzo zadowolona,ze moj Kubus spi w nocy w łozeczku najpierw 4h pozniej 3, godziny ma stałe i sam sie juz budzi na jedzenie, juuz slicznie sie usmiecha cała gęba i fajnie mowi aguuuuu grinning smiley kupki robi codziennie wiec jest ok.

oho lece bo kupa idzie, wywołałam wilka z lasu.

zajrze pozniej paaaa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Izka82 (offline)

28-10-2012 13:58:09

czesc Wam mamusie!!!

U nas wczoraj tayle sniegu napadało że,naprawdę zrobiło się białosmiling smiley Synek miał radość!!
Moja Ninka w czwartek skończyła miesiąc czasusmiling smiley jejku jak to zleciało!! My chrzcimy na wiosne.
Czy Wasze dziciaczki tez łysieją,bo moja mała ma takie zakola jak stary dziadeksmiling smiley no i jaśnieja jej włosy, na razie jest na etapie lekko rudawych w słońcu sad smiley mam nadzieje że jednak ruda nie będzie...

Dzisiaj pogoda juz o wiele lepsza,śnieg stopniał i swieci słoneczko.

Co do oczka to odpowiem że mój synek jak miał miesiac,to tez zaczął lekko zezować,a zezik utrzymaywał mu sie do okoła roku ( nie że cały czas tylko sporadycznie oko mu uciekało) A potem wyrósł z tego.

Ja jutro ide na zajecia fitnesssmiling smiley
Agus , patinka powodzeniia w dotrwaniu do konca cwiczn!!

Pozdrowionka !!!

myshka85 (offline)

28-10-2012 17:10:52

Piekary Śląskie
Witam serdecznie,
ale zima nam się zrobiła! I jeszcze ta zmiana czasu, już jest tak ciemno bleeee;/

Patinka z tym zezem, to normalne u takich maluszków. Jak Cię to bardzo niepokoi to zawsze możesz lekarza zapytaćsmiling smiley A jak idziesz państwowo na USG, to potrzebujesz skierowanie.

Znowumama, my mieliśmy ten sam problem z chrzestnym. Ale nie czekamy, tylko kogoś innego poprosiliśmy. Chociaż było ciężko, bo nie mieliśmy za bardzo kandydata.

A my chrzciny już za tydzień. U nas w kościele jest przedział od 20 do 200 zł. Więc źle nie ma, można dać ile się chcesmiling smiley A ja kupiłam jedynie małej sukienkę na allegro i taką fajną opaskę, a ubrana będzie miała taki kombinezon, co mam na zimę. A przyjęcie robimy po kościele a mamy na 16, bo jak ktoś napisał będą pojedzeni i nie będą długo siedzieć.

Mam pytanie do mam, które dokarmiają maleństwa mlekiem modyfikowanym. Jak z kupkami? Jak w tym przypadku często powinny być? Bo jak na naturalnym tylko to wiem,że co karmienie może być, albo raz na kilka dni. Ale wczoraj i przed wczoraj musiałam jej podać mleko, bo nie wyrabiałam;/ od 8 do prawie 3 nad ranem z małymi przerwami na drzemki, a mała dalej w ryk i ewidentnie głodna. Teraz drugi dzień bez kupki i się zaczynam martwić.


patinka89 (offline)

28-10-2012 17:13:15

Katowice
Hahaha dziś miałam 2 dzień ćwiczeń i ledwo siadam haha takie mam zakwasy mięśni brzucha grinning smiley że szok a gdzie tam koniec tongue sticking out smiley
U Nas też napadło dużo śniegu że szok jutro z Małym do lekarza zapytać o skierowanie na bioderka i się dowiedzieć co i jak smiling smiley .


ZnowuMama (offline)

28-10-2012 21:20:01

Złocieniec
Myshka no nasz kandydat tak się ucieszył i już nastawiła na tą funkcję. jego brat jest chrzestnym naszej córki także zależy nam, żeby to on był ojcem chrzestnym Wojtusia. Także spokojnie sobie poczekamy. Hanie chrzciliśmy jak miała pół roku także teraz i tak mały będzie młodszy a na pewno już chociaz będziemy po kolkach.

My mamy skierowanie to ortopedy. przyjmuje on i prywatnie i nfz ale jak byliśmy na nfz to taki wredny i taki nie miły, że szok. a jak poszlismy prywatnie to całkiem inny człowiek. Także wolę zapłacić a spokojnie i dokładnie mi małego zbada.



[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

29-10-2012 07:15:51

Cześć wszystkimsmiling smiley
Ja już rozpoczęłam urzędowanie. Mała nakarmiona i przebrana, udaje że śpismiling smiley Za chwilę drugie dziecię trzeba do szkoły wyprawić. I kolejny tydzień nam leci. Szkoda tylko, że tak z pogodą nie bardzo. Zimno i dalej ten biały leży.
Miłego dnia dziewczynkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.