termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

moonia (offline)

30-06-2010 21:35:11

Rybnik
Sylwia super laska z Ciebie też bym tak chciała wyglądac, a córunia cukiereczekdziecko z lodem
Oj te kciukowce powiem wam że mój też tego palucha do buzi wciska i ciamie ot bo smoka nie chce ale od dziś się wzięłam i ze smokiem siedze przy nim i trzymam bo jak puszcze to pult i leży obok ale trzeba żeby nie było naleśnika jak pisze darecka grinning smiley
Dziś byliśmy u lekarza na kontroli wszystko jest ok Kubuś waży 6200 grinning smiley co do witaminy D to nadal mamy podawac 1 kropelkę a K odstawic bo to koniec 3-go miesiąca. A co do kupek ostatnio zrobił w poniedziałek mega kupala aż po głowegrinning smiley i znowu nic lekarka kazała dopajac i podawac krople biogaja 5 kropelek dziennie i jak sie nie poprawi to spowrotem do lekarza wiec dla niej to nie jest normalne co lekarz to inna historia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gbmdarecka (offline)

30-06-2010 23:40:31

Domi Matiś tez będzie chrzczony za tydzień w niedzielęsmiling smiley. Z przygotowań i u nas jeszcze spowiedź, szampan, ciasto i dla głównego aktora skarpetek nie mam. No i zaproszenia muszę dorozdać, ale goście wszystko wiedząsmiling smiley. Ale co Cię drazni? CHwila w kościele czy impreza po? U nas będzie sakrament po mszy świętej, podczas której mam zamiar wyjść i podkarmić uspakajająco Matisiawinking smiley, a w lokalu to włożę japonki i luz poczuję, i po stresiegrinning smiley.

Moonia Kubie zdrowych ponad 6 kilo gratulujęgrinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

domi28 (offline)

01-07-2010 08:47:03

Mielec
Darecka ja mam chrzciny w sobote miedzy slubami o 14.30 wiec bedzie bez mszy szybciutko gora 20min. Nie lubie szopek i jak ja albo ktos z bliskich jest w centrum uwagi ze wszystko sie skupia na Tobie i cala organizacja... Robimy w knajpie na 12os wiec wsumie nic mnie nie interesuje chociaz tyle. Dzis na allegro musze zamowic szate i swiece do chrztu bo sa ladne i tylesmiling smiley

)



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

czulajestem (offline)

01-07-2010 09:54:08

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Sylwia ja również dopisuje się, że wygladasz rewelacyjnie. Ładnie wyszłyscie na tym zdjęciu w zoo aż się żyrafa powstydziła, hehe

Moonia, jaki Kubus roześmiany, widać kochany

Przemus małokiedy aż tak się uśmiecha- szeroko. Zazwyczaj robi minę na dziubek i powazny taki jaki wiedział, ze robimy mu zdjecie i obciach pokazac szeroki usmeich bez ząbka. nie wiem?

Ostatnio bardzo dużo się podciaga do góry, wczoraj jak jedlismy obiad domagał sie również o swoja porcję i jak sie podciągał w nasza stronę i rzucał obrazone spojrzenie, ze musi poczekać 2 minutki, aż mama zje obiadek i da mu cycka. Hehe
W nocy obudziło mnie trzepotanie skrzydeł jakieś skrzydlate paskudztwo mnie ugryzło w udo i odrazu wyskoczyłam jak sprezyna do synka sprawdzic czy jego ktos tam nie atakuje. poswietlaczem w telefonie komórkowym szukałam winowajcy i shował sie miedzy roleta a szybą. obudziłam męża by unicestwił to paskudztwo, by nie zrobił krzywdy naszemu Dziubkowi. nigdy nie wiadomo na co można byc uczulonym. Męża jak na złość ukasił pajak krzyżak i biedak cierpiał na bóle głowy i goraczkę, ale wyczytałam w necie, że przez dobę ma przejść. Nie wiem kiedy to skrzydlate paskudztwo wleciało do mieszkania. Rozmazane na szybie wyglada na duze, bo takie ciemnobrazowe skrzydła miało.
W lipcu bądź w sierpniu palnujemy wyjazd na Mazury, na piknik do Mragowa. bylismy tam w zeszłym roku i teraz mąz mnie nagabuje by w tym roku pojechać, a ja sama nie wiem. Z dzieckiem takim małym w takim hałasie. W zeszłym roku nie szło spać. cała noc do jednego ucha spiewał juz pijany zespol whisky moja zono a z drugiej jakis techno i house. maz chciał siekiera odrabać kabel zasilajacy. Zastanawiam sie cy nie zostawic synka u siotry męża, ale rozląka na 2 dni, to dla mnie nie do pomyslenia.


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

01-07-2010 10:13:24

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
kupiłam sobie w końcu hula-hop no i nie wychodzi mi. codzienne spacery z małym.
Staram się cwiczyć przysiady, sklony. itp. Kupiłam sobie nawet pas Abtronik z allegro i nie chce mi zejść waga. Jem mało przeciez i zdrowo, żadnych fast-foodów. pytajnik az za bardzo. W 8-mym miesiącu ważyłam 80,3 kg, az strach pomy sleć ile bym wazyła gdyby doszła do 9-tego. Teraz ważę 65kg a przed ciąża ważyłam góra 55 do 57kg.
Mam żal do mojego gina prowadzacego, że olał to, iż tyle przytyłam bardzo. Dużo piłam wody ciągle byłam spragniona, to mogła być cukrzyca ciążowa ,a było zatrucie ciążowe, spuchłam cała na rękach, nogach i twarzy. czułam jakby mi miała skóra sie rozedrzeć, ale nie według nie go wszystko było dobrze, bo kobiety tyją w ciąży nawet do 50kg. Dopiero w szpitalu byli w szoku jak mnie zobaczyli. Wygladałam jak mega kartofel. Mam problem by wrócić do mojej wagi. Czy to tak jest ciężko po cesarce?. Nie wiem. Nie mam porównania.
Od prawie 2 tygodni wogóle nie słodzę herbaty ani kawy. Zero kartofli do obiadu i makaronu tylko sam ryż. Wydaje mi się jak skończę karmić to waga mi spadnie, ale jak narazie mam pokarm dla synka to żal mi go pozbawiać.

Mam pytanie czy podajecie coś do jedzenia prócz mleka m. dzis znajoma do mnie dzwoniła, że podaje kaszkę, a ja jeszcze nie.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

01-07-2010 10:52:42

Witajcie Mamusie!

Ależ się rozpisałyście smiling smiley

My się pakujemy o 17:35 mamy samolot do Pl, trzymajcie kciuki abyśmy szczęśliwie dolecieli winking smiley

W Polsce nie mam gondolki, ale rodzice pożyczyli dla Marcelka spacerówkę z x-landera i w nim będę go wozić, mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo ostatnio w gondolce zachowuje się jak Igorek i Kubuś winking smiley

Mój Marcel już przewraca się z brzuszka na plecki i z plecków na brzuszek, w szoku jestem, że tak szybko zaskoczony Teraz muszę tak uważać i ciągle go mieć na oku, żeby przypadkiem z łózka nie spadł...

Sylwia śliczna mamusia z Ciebie the finger smiley

Ja namiętnie kręcę hula-hopem i już 55 kg mam smiling smiley ale fałdka na brzuchu po ciąży jeszcze się nie wchłonęła ;(

Dormik świetny Marcelek, mój też tak ssie kciuka, gdy smok się gdzieś zapodzieje smiling smiley

Pozdrawiam i miłego dnia cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fantom (offline)

01-07-2010 11:29:48

Czuła czytałam, że niektóre z kobiet mają tzw. komórki tłuszczowe uśpione. Uaktywniają się one po ciąży ponieważ wtedy dochodzi do największej burzy hormonów. I niestety tego tłuszczyku nie można już zlikwidować (przykładem na to jest Martyna Wojciechowska). Dużo też zależy od tego co odziedziczyłaś po swojej mamie lub babci. Ale jeśli przed ciążą byłaś drobniuteńka to myślę, że wrócisz do swojej figury, ale potrzebujesz na to więcej czasu. Mówią, ze karmienie piersią odchudza-ale nie zawsze. Nie martw się kochana-najważniejsze żeby Przemuś był zdrowy i żebyście się z mężem kochali i szanowali. Jedno co pewne-po cesarce pozostaje na brzuszku brzydka fałdka (nad szyciem).

Małgosiu pomyślnego lotu do Polski i zpowrotem smiling smiley Duuuużo odpoczywajcie smiling smiley

Sylwiac wyglądasz bardzo atrakcyjnie. Mąż musi być zazdrosny (hihihi).


[link widoczny po zalogowaniu]

dormik4 (offline)

01-07-2010 11:42:29

Małgośiu udanego lotu,czekamy na ciebie w kraju,odezwij się jak Marcelek zniósł podróż. My dzię mamy wizyte u okulisty,Marcelkowi ropieją oczka i niestety czeka go przekłuwanie kanalików łzowych,starszy to miał i wyglądało strasznie,choc to tylko zabieg w prywatnym gabinecie okulistycznym za 300 zł czekaliśmy 2 tygodnie.My też mamy chrzciny 11 lipca,musze sobie kupic coś ładnego bo choc już schudłam to mam piersi jak balony i nic mi się nie dopina.

Gosia26 (offline)

01-07-2010 12:16:23

ale u nas dziś skwar - nie ma czym oddychać.
Darecka u nas 5w1 kosztuje 110zł a pneumo nie wiem bo my szczepimy na rotawirusy i koszt to 220zł!! Kurcze do teraz nie mogę tego pojąć dlaczego musimy płacić tyle kasy za te szczepionki - powinno to być wszystko refundowane, jak w innych krajach!!
Czułajestem mi też nie bardzo wychodzi z tym hula-hop. No i mimo to, że do wagi wróciłam, a nawet ważę trochę mniej to i tak mam niezłą oponkę na brzuchu sad smiley A moja Karolinka to tak jak Twój Przemuś - jak tylko wyciągam aparat to na buzi poważna minka - a tak to cały czas się uśmiecha smiling smiley
Dormik trzymam kciuki za oczka - żeby było szybko i bezboleśnie smiling smiley my idziemy za dwa tygodnie do okulisty też prywatnie (bo oczywiście z NFZ terminy na listopad) ale płacimy tylko 20zł smiling smiley ot taka promocja bo normalnie 60zł.
Małgosia - udanego lotu smiling smiley i odezwij się jak już będziecie w PL. Daj znać jak Kubuś zniósł podróż. Marcel już się odwraca z jedną i drugą stronę jestem pod wrażeniem smiling smiley

Karolinka to taka mała aktorka jak już jej nie pasuje np. łóżeczko albo mata - zaczyna narzekać po swojemu, i to bardzo głośno się nad sobą użala smiling smiley świetnie to wygląda, taki lament i żal, a jak do niej podchodzę to od razu uśmiech i machanie nogami smiling smiley




czulajestem (offline)

01-07-2010 14:44:32

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
U nas jak przez 2 tygodnia synkowi się nie poprawi to do Akademi skierowanie, bo oczko lewe ropieje, powieki sie sklejaja i oczko strasznie łzawi. Mały ma tak od urodzenia kRople pomagaja na krótko, a masaż nie pomaga. od czego to zalezy nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.