termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

domi28 (offline)

29-06-2010 17:06:48

Mielec
Monia ale Kubus ladnie sie smiejegrinning smiley
Gosia zazdroszcze ze tyle corcia Ci spigrinning smiley
A moj IGorek nie chce lezec juz we wozku jak gdzies jade to placze bo nic nie widzi, probujac sie nieporadnie podniesc i chce na rece a dzis wyprobowala spacerowke i byl taki zadowolony poobserwowal i zasnal ale nie wiem wlasnie czy juz mozna do spacerowki wkaldac dziecko jak myslicie?



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

moonia (offline)

29-06-2010 17:20:21

Rybnik
Domi mój też w wózku nie chce leżec zawsze mam taki ryk że aż mi wstyd jak go wyciągne to jest ok rozgląda się i bardzo mu się podoba ale jak spowrotem włożę to jest jeszcze gorzej angry smileya ja się wściekam i tak na okrągło szczerze o spacerówce jeszcze nie myślałam bo jeszcze nie siedzą nasze pociechy ale na leżąco czemu nie może sama spróbuje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

29-06-2010 20:44:40

Jaworzno
Hej!
Obiecałam zdjęcie z ZOO i proszę....

żyrafy nam się pochowały smiling smiley ale tak już jest ja wszystkim cykałam fajne zdjęcia a swoich jak się okazało nie mam prawie wcale.
Dziś cały dzień na polku w basenie spędziliśmy, nawet Hubercik się popluskał. Widzę, że on niczym od waszych ciekawskich bobasków nie odbiega, też chce żeby go nosić i nie chce leżeć. Wzięłam zatem Zuzi spacerówkę i rozkładam na pół leżąco i w ten sposób doszliśmy do kompromisu.
Wpadłam tylko na chwilkę bo zbliża się pora cycy i spać. Pozdrawiam wszystkie e-mamysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gbmdarecka (offline)

29-06-2010 20:55:40

KUBUŚ uchachany slicznygrinning smiley.

fantom cały czas podaje kropelkę. W czwartek mamy szczepienie i mam zamiar się zapytać o D i K.

Gosia26 dziekujęgrinning smiley. Cieszę się,że coś z mojego bloga się podobagrinning smiley. Będą chłopcy pamiątkę mieliwinking smiley. Ja też jadłam truskawki , kilka razy, ale symboliczne ilości - po 2 szt. , nie mogłam się oprzec, lub kefir tatowy 3 łyczki, no nie mogłam się oprzeć młody kozak.

Domi jak masz spacerówkę rozkładaną na zupełnie płasko i twardą, i nie wieje, to czemu niesmiling smiley. Przecież poduchy w ruch idą w gondolach, to jakby nawet uniesiona spacerówka. Moje zdanie jest takie, że dopóki dziecko nie siedzi, ma leżeć, kręgosłupa nie obciążaćwinking smiley. Leżaczek na krótko tolerujęwinking smiley.

Sylwia co tam żyrafy, na pierwszym planie jakie laskigrinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

dormik4 (offline)

29-06-2010 21:02:18

oj zgadzam się zgadzam,Sylwia niezła laska,po porodzie nie ma śladu ,pięknie wyszłaś, nie wiem czy dobrze widze ale mamy chyba ten sam problem,od kilku dni aż musiałam założyc niedrapki.:whipping:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 21:05 przez dormik4.

sylwiac25 (offline)

30-06-2010 13:55:35

Jaworzno
dormik4, Darecka-dzięki za komplementy. No moja Zuzia z tym palcem to utrapienie. Próbowaliśmy już wszystkiego, bandarzowania, zalepiania plastrem, smarowania środkiem przeciwko obgryzaniu paznokci, maczania w occie nic nie pomaga, Zuzia palucha cyca zawsze jak zasypia i jak tuli się do mnie. Jak była mała i nie cyckała smoczka cieszyłam się, że takie mądre dziecko się smoka nie nauczy doić, a tu ci masz palca zaczęła. Smoczka to bym oduczyła, a palca co nie utnę przecież, więc teraz Huberta pilnuje, żeby się tego nie nauczył, jak co od razu smoczek daje. Ssanie palca jest niezdrowe z wielu powodów min. bakterie z rąk do buzi wkłada, krzywy zgryz kształtuje, no ale co ja mam zrobić z nią, chyba trzeba będzie do gipsu wsadzić i już.

Hubercik coraz bardziej rozgadany, coraz mniej śpi, a taki silny że już się na boki obraca i za raczkowanie się chce brać jak na brzuszku leży.
Odkryliśmy ostatnio z maluchami fajny plac zabaw z przyrządami do ćwiczeń dla mam. Zuzia się bawiła z tatą, Hubert spał w wózku a ja ćwiczyłam sobie i nie byłam jedyną mamuśką. Jak przed ciążą ważyłam 70 kg to teraz już 66,5, zjada mnie ten Hubcio mój powoli. Dziś idziemy wieczorkiem na trampolinę do sąsiadów poskakać super frajda sama skaczę jak dzieciak smiling smiley Tata w pracy do wieczora, sama jestem z maluchami, dłuży mi się, chyba czas na małą drzemkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia26 (offline)

30-06-2010 14:09:01

No Sylwia faktycznie laska z Ciebie a Zuzia super dziewczynka smiling smiley a palucha pewnie niedługo oduczy się ssać smiling smiley fajny ten plac zabaw. Ja mieszkam na wsi i nie ma takich rozrywek smiling smiley ale trampolinę też sąsiedzi mają - fajna zabawa smiling smiley
Dormik - ale słodziak zasnął - po co mu smok jak paluszki lepsze smiling smiley

A co do wózka, to całe szczęście mała lubi gondolę - bo musimy choćby ze względu na ten kręcz całkiem na płasko ją kłaść. Tylko wyłożyłam w wózeczku pieluszką flanelową bo inaczej to się bardzo pociła. No i z leżaczkiem też musimy uważać - możemy ale na chwilkę smiling smiley
Ale u nas dziś upał - normalnie nic się nie chce. Może po południu wybierzemy się na jakiś spacer nad wodę - choć nogi pomoczyć smiling smiley




Gosia26 (offline)

30-06-2010 14:10:47

a i wiecie co według domowej wagi Karolinka waży już 7,1 -7,2kg smiling smiley nic dziwnego, że mnie kręgosłup boli.
Karolinka leży teraz na macie i kłóci się z zabawkami - jak to słodko wygląda smiling smiley




gbmdarecka (offline)

30-06-2010 16:17:11

Ale kciukowiec słodkigrinning smileygrinning smileygrinning smiley.

Sylwia na pewno się Zuzia oduczy, tylko kiedy, hihiwinking smiley.Moja bardzo dobra koleżanka ma od ssania kciuka szerokiego jak nalesnikgrinning smiley. Ale Sylwia, bez panikiwinking smiley, męża znalazła fajnego i ma córeczkę Zuzię trzy i pół letniągrinning smiley.

Jutro idziemy na szczepienia drugie 5w1 +pneumo. U nas to kosztuje 125 +280, a u Was?

I Matiś, i Batoś śpią. Nie pytajcie nawet, jak ja to zrobiłammłody rycerz.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 16:18 przez gbmdarecka.

domi28 (offline)

30-06-2010 21:13:21

Mielec
Sylwia super wygladasz Zuzia slodziaksmiling smiley To ladnir schudlas mi jszcze 4kg nadwagi zostalo!
Darecka ja szczepilam 6plus1 koszt 180zl i na rota 300zl na pneumo bede szczepic pozniej jak Igorek bedzie szedl do przdszkola chybasmiling smiley
Jutro wybietram sie do spowiedzi bo za tydz Chrzciny Igorka jak ja nie lubie takich imprez bleee chcialabym byc juz po!
DZis na plasko wozilam w spacerowce Igorka byl zadowolony jak nigdy!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548110, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.