termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

gbmdarecka (offline)

05-02-2010 14:15:39

malgosia smiling smiley to baby shower, tylko wirtualnegrinning smiley , to już wieszwinking smiley grinning smiley. Baby shower z zachodu przychodzi pomalutku, jak wszystkowinking smiley. To przyjęcie tuz przed porodem dla mamy i maleństwa. Przyjaciele zyczą zdrowego i szybkiego rozwiązania, przynoszą drobne prezenciki maleństwu, jest poczęstunek, pomysł na zabawę zależy od jej uczestników. Później napiszę coś więcejwinking smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

fantom (offline)

05-02-2010 14:20:22

Cześć Dziewczyny-ale się dzieje na forum!!!!

Ja już piąta noc nie śpię. Najpierw spać wogóle mi się nie chce a potem to już jestem tak zmączona, że zasnąć nie mogę. I co chwila do kibelka :runner:
Przez tą bezsenność jestem tak wykończona, że nawet z psem nie mam siły na malutki spacerek wyjść-dobrze, że Kubuś pomocą służy, bo biednemu psu pęcherz by pękł smiling smiley

Moja córcia też szaleje. Jak siedzę lub stoję to bardzo się wybrzusza. A jak leżę to albo ma czkawkę, albo nóżka pod mamine żeberko powędruje, albo rączką po jajnikach.... aj boli. Ale przynajmiej wiem, że żyje.

Szkoda dziewczyny, ze zamawiałyście łóżeczka i pościel przez allegro. Może to jakaś oszczędność, ale kupując w sklepiej szybciej można reklamować. Ja np. kupiłam łóżeczko Glucka.Pani w sklepie musiała zamówić ten model bo aktualnie nie było na stanie.Przyjechało niestety uszkodzone.Ale mąż szybko pojechał, zareklamował i za parę dni było następne.
Mam nadzieję, że Wam nic podobnego się nie przydaży.

Mam pytanie do mam, które dokładnie wiedzą albo pamiętają jak to jest z tymi skurczami. Czy one zaczynają się od góry brzucha i przechodzą na dół czy od dołu do góry? Wogóle jak one są odczuwalne.Bo ja już nie wiem czy tak mi się dziecko wybrzusza (i wtedy cały brzuch mam twardy), czy to skurcze. Wiem, że temat co jakiś czas się powiela, ale ja już zapomiałam jak to jest a w moim otoczeniu nie ma rzadnej młodej mamy.


[link widoczny po zalogowaniu]

gbmdarecka (offline)

05-02-2010 15:32:13

Fantom w temacie skurczy nie pomogę, bo pamiętam tylko bóle krzyżowewinking smiley. Mnie się wydaje, że mogą byc i w dół i w górę grinning smileygrinning smileygrinning smiley.
A co do Allegro, to trzeba mieć po prostu świadomość, że jesli jedno kosztuje 200 zł a drugie 100 zł, to nie może być tej samej jakościwinking smileyA sprzedawcę można sprawdzić po komentarzach. Reklamacja trwa niewiele dłużej, wydłuzona o przesyłke. Poza tym na alle jest taka konkurencja, że tylko niemądry sprzedawca nie pójdzie klientowi na rękę. Ja sobie chwalę, bo po wszystko musiałabym do Ciebie jeździć, u mnie jest mały wybór a i jakość słabiutka, bo ceny dostosowane do najczęściej kupujących, sprzedawcom nie dziwię się, taki rynek.

Np. wózek kupiłam w Szcz, żeby miec mniej kłopotów przy ew. reklamacjach no i qrcze jeździć musiałam, bo na pechowy wózek własnie w sklepie realnym trafiłam hiehie. Za drugim razem dogadałam się z dystrybutorem krajowym i kurier z domu odebrał i przywiózł z serwisu też.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 15:45 przez gbmdarecka.

fantom (offline)

05-02-2010 16:06:30

gmbdarecka a można wiedzieć jaki wózek kupiłaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

wampi (offline)

05-02-2010 17:05:24

Hello

Ja własnie wróciłam od lekarza i mój gin stwierdził że szybko nie urodze wszystko pozamykane szyjka się nie skraca smiling smiley z jednej strony sie ciesze a zdrugiej czuje niedosmak smiling smiley
Po mojej grzybicy nie ma juz śladu. 22.02 ide na usg i tego się najbardziej nie mogę doczekać!
Przed chwilą sąsiadki pies pogryzł mojego Skarba i myślałam że z nerwów urodze teraz czeka mnie mycie całego przedpokoju z krwi

fantom (offline)

05-02-2010 18:47:27

O masz!!! Jak to pogryzł Ci psa? Bardzo ucierpiał?
Jak sąsiadka ma takiego agresora to niech mu kaganiec kupi!


[link widoczny po zalogowaniu]

gbmdarecka (offline)

05-02-2010 19:25:12

Fantom ja mam po Bartku Casualplay Vintage Revers. Barti już żaaaaadko w wózku jeździ, kurz na wózku jest, a jak jeździł, to własnie cały czas we wdzięcznym wózku. Mam jeszcze parasolkę Multiway, którą kupiłam na czas, kiedy w reklamacji był Casual, bo Barti miał nie cały roczek, także wózek musiał być, ale parasolka przydała nam się w niejednej podróży, raz do samolotu - wyłącznie parasolki przyjmują. Casual sprawdził nam się świetnie. Ale przecież ile potrzeb, tyle wózkówsmiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

wampi (offline)

05-02-2010 20:27:53

fantom sasiadka ma ogromnego wilczóra a mój to takie chucherko ( zdjęcie jest w mojej galeri) mój maż był z nim na dworze i jak wracał na klatce rzuciła się na niego bestia.Dobrze że to nie ja z nim wtedy byłam bo z brzuchem nie miała bym szans żeby go obronić.

Zapomniałam dodac że 2kg znów do przodu smiling smiley

Mam takie pytanie do doświadczonych mam lepiej koła pompowane czy piankowe?

gbmdarecka (offline)

05-02-2010 21:06:56

To ja w wolnej chwili podzielę się, czym mogęsmiling smiley.
Dostałam od cudownych cioteczek torcik pieluszkowe, własciwie to Mati dostał, za pośrednictwem pana listonoszagrinning smiley
Dziś,35 tydzień ciązy:


A teraz jesteśmy na Hawajach, odziane w takie girlandy:
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

wachlujemy się:grinning smileygrinning smileygrinning smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

tańczymy:
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

jemy hawajskie pyszności:
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

A transport na miejsce był zapewniony o taki, z poczęstunkiem:
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 21:46 przez gbmdarecka.

gbmdarecka (offline)

05-02-2010 21:11:12

Z dziewczynami znamy się z takiego wątku, jak ten, to mamy dzieci urodzonych we wrześniu, lub z terminem na wrzesień 2007r. grinning smiley. W zeszłym roku spotkałysmy się w centralnej Polsce na weekend z dziećmi, rodzinamismiling smiley. Baaaardzo się zżyłam z Wrześniówkami. A takie imprezy organizowane są dla każdej mamy, która rodzi drugie maleństwo po Wrześniątku grinning smiley. Mówię Wam, kosmooossssgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Aaaach, Mateuszka impreza jest organizowana w stylu hawajskim.

Przyniosłam jeszcze co niecogrinning smileygrinning smileygrinning smileyProszę się częstować grinning smileygrinning smileygrinning smiley
grinning smiley. Wszystko Wasze grinning smiley
<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; width=350 height=420 border=0></a><br><a href="[link widoczny po zalogowaniu]; target=_blank>glitter-graphics.com</a>
[link widoczny po zalogowaniu]ttp://www.glitter-graphics.com][/url][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.