Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

RudeZuo (offline)

28-10-2013 07:06:39

Zawiercie
Aga i jak tam Lenka? wyszła z kataru??
A tak swoją drogą: dlaczego tak szybko chcecie zmienić jej łóżeczko? Przecież nie ma nic złego w spaniu w takim, ze szczebelkami... smiling smiley
A możesz ją nauczyć zasypiać kiedy Ty nie stoisz przy łóżeczku smiling smiley I wtedy plecki będą zdrowsze smiling smiley

mama gdzieś Ty??


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

28-10-2013 10:09:19

Rudezuo co do łóżeczka, to myślałam że bedzie lepiej, bo ona sobie wstanie, wyjdzie itp i przy zasypianiu lżej, teraz zmieniłam zdanie, bo uświadomiłam sobie że jak bedzie chora czy coś i bedzie przebudzała sie w nocy to bedzie wychodziła ciągle. wątpie że znowu nauczy sie zasypiac sama, pare dni temu padła sama w dzień, na noc nie ma opcji, próbowałam dzisiaj i nie da rady, leżała długo cicho, a nagle płacz ja wchodze a ona próbuje wyjśc z łózka;p wiesz na noc zablkokowałam jej łóżko ale jeden szczebelek wyjety (bo nie chce rozkrecac łóżka żeby go wkładac a i tak dziura mała) wiesz że młoda jakoś sobie poradziła i rano ja budze sie patrze a ona stoi obok mnie;D szok tak sie zdziwiłam;D
właśnie katarek powrócił.. nie wiem co jest przyczyną.. może faktycznie przez zeby, sama nie wiem.. daje jej fenistil od wczoraj zobaczymy...

Dzisiaj Lena kończy 14 miesiecy i z tej okazji, stała sobie w kuchni, w rekach miała małe książeczeki, i stała przy stoliku, a nagle upadła do tyłu, tak po prostu, nie wiem co sie stało, nie zatrzymała głowy, hukneła z całej siły, tyłem głowy w płytki, guz ogromny, i nagle jej krew z buzi poleciała:/ chyba coś rozwaliła, później jak myłam jej ząbki to na szczoteczce było troche krwi.. masakra:/ boże te dzieci to mają twarde głowy:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

mama37 (offline)

29-10-2013 11:45:38

Olesno
Cześć smiling smiley
Właśnie położyłam mojego brzdąca na pierwszą drzemkę i pomyślałam,że zajrzę do Was smiling smiley
AGA z tym katarkiem to może być na ząbki,Adaś już 2 razy w ostatnim czasie mnie nastraszył,że szykuje się choróbsko,bo katar się rozpętał...ale na tym się kończyło.Ale u nas to tak wygląda,zaczyna się katarek,mały usliniony tak,że nie nadążam z wycieraniem,nerwowy,płaczliwy,po jednym,dwóch dniach się wszystko uspokaja.A wczoraj właśnie wyszła druga piątka...to znaczy chyba piątka,bo pewności nie mam...na czwórkę za duża,ale jakoś tak za blisko...i już sama nie wiem.W każdym razie zębów mamy 10 smiling smiley
No z tym przewracaniem to czasem jest masakra,Adam ostatnio narozwalał gazet na podłodze i na jednej tak pojechał,że tak jak Lenka rąbnął głową w podłogę,na szczęście w panele....Ale w kuchni i przedpokoju też mamy płytki :/

RUDEZUO no to trochę szkoda z tym karmieniem,ale co zrobisz,nie na wszystko mamy wpływ niestety...A wiesz Adaś też miał bardzo wrażliwy brzuszek,do 4 miesiąca były problemy,płakał podczas karmienia,prężył się kopał,czasem po jedzeniu widać było ewidentnie,że brzuszek boli,mimo,że diety pilnowałam.na szczęście z tego wyrósł.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

29-10-2013 12:00:15

Mama no a u nas już kilka dni, udało mi sie przez pare seukund zobaczyc dziąsła to z jej lewej strony na górze i na dole, za 4 ma jakby nabrzmiałe i opuchniete, wiec chyba coś sie szykuje. u nas są wszystkie oprócz 5 wiec mi łatwiej stwierdzicwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

30-10-2013 20:33:04

Gdzie Wy?smiling smiley

Ale sie dzisiaj wkurzyłam.. zostawiłam Lene u teściów, byli wszyscy i Marta, pojechaliśmy tylko na 40min do moich rodziców.. ja wracam a tu dowiaduje sie że Lena zjadła full frytek i też z że z keczupem jadła:/ noż kurwa! ale ja głupia teraz żałuje nic sie nie odezwałąm, bo mam dośc kłótni z nimi, chciałam powiedziec dla M. i żeby jutro ich ochrzanił, mówie do M. jak wracaliśmy o co mi chodzi, a wiecie co on... na mnie zacząl sie drzec, że powinnam sie odezwac, albo wcześniej mu powiedziec, że najlepiej z domu nie wychodzic i nikomu jej nie zostawiac, że bede teraz pieprzyła, że nie można nikomu zostawic.. dzieki nim od słowa do słowa przeszliśmy do naszego związku, powiedzieliśmy sobie moim zdaniem dużo przykrych słów, aż za dużo i sie nie odzywamy.. znaczy ja odzywam, ale on zły.. miedzy innymi, wyrzucił mi że nie dam mu na ryby pojechac (pozwalałam tylko nie pod warszawe z kolegą kurwiarzem) że złoszcze sie jak chce na lapka siąść (on by siedział rano, w południe i wieczorem, a ja bym miała sie małą zajmowac...) o nie nie, to on chciał kontrole nie ja! taki był warunek powrotu! jest mi przykro, bo to ja jestem "uwieziona" w domu! to on sobie pojedzie na spoty a nie ja! bo dla tego wszystkiego straciłam kontakt z ludźmi, a nawet jak pisałam do mojej przyjaciółki, to ona nie ma jak dojechac do mojego miasta bo z synkiem musi byc..:/ prosze go żeby pojechał na tydzień do niemiec z moim tatem do roboty, 2 razy w listopadzie.. ale on nie bardzo chce, ja mówie że mi ejst to potrzebne, bo musze od niego odpocząc, a może i on coś zrozumie, bo inaczej chyba bedzie musiał sie wyprowadzic do swoich rodziców a tego nei chce..

i to wszystko przez nich!!! a już myślałam że wszystko jest dobrze!! nic bym nie mówiła jakby to były frytki typu ziemniaki pokrojone z piekarnika, a to było gówno z worka no fakt faktem z piekarnika i ten keczup!! wrrr a zdziwieni że młoda deserku nie chciała zjeśc:/
boże dobrze że mam sie komu wygadac...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

04-11-2013 11:02:21

No i przekonałam M. i jedzie w czwartek albo w piątek do Niemiec na tydzień;p ufff troche odpoczne, już sie doczekac nie mogewinking smiley

Rudezuo trzymaj kciuki bo jutro robie dekoloryzacje włosów i ciekawe co mi na głowie wyjdzie i żeby sie nie zniszczyły za mocnowinking smiley a za jakiś tydzień farbuje na rudo;D


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

05-11-2013 15:32:32

mam rude włosy, po samej dekoloryzacji... a moje dziecko od godziny płacze patrząc na mnie;(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

mama37 (offline)

06-11-2013 11:56:19

Olesno
Hejsmiling smiley

Aga no to nieżle nakarmili ci małą frytkami...Powiem ci,że ja jak ostatnio robiłam frytki to Adaś tak się do nich rwał,że nie wiem,dałam mu spróbować (ale to takie domowe)Smakowały mu niesamowicie ale pozwoliłam mu zjeść chyba z 5,bo to jednak tłuste.To widzę,że u ciebie też kolejne spięcia...to w takim razie fajnie,że będziesz mogła trochę odetchnąć,to jest czasem potrzebne.U nas wczoraj też pioruny waliły,najpierw rozpętała się kłótnia bo zostawiłam serek na blacie,a on biedny musiał go po mnie sprzątnąć.No i wiesz jak to jest od słowa do słowa,najpierw się kłóciliśmy potem udało nam się przejść do rzeczowej rozmowy,ale....jak stwierdził,że jego zdaniem bicie to jest dobra metoda wychowawcza to awantura rozgorzała na nowo...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

06-11-2013 12:54:46

Mama oj daj spokój:/ ja rozumiem no skoro dla nich to takie "dobre" i konieczne, nic bym nie powiedziała jakby dali jej jednego, ale nie tyle że ona deserku nie wcisneła... no M. miał jutro wyjechac, teraz przesuneło sie na sobote albo niedziele mam nadzieje że to ostateczny terminwinking smiley ooo ja to mojemu mówie zawsze wystarczy żeby raz mnie uderzył i nie mamy o czym mówic, a jeśli chodzi o Lene to nawet nie że jeśli raz by uderzył tylko niech spróbuje na nią reke podnieśc to szmaty przez balkon i tyle, ja nie uznaje bicia i tyle.. chociaż ani ja ani brat nigdy nei dostaliśmy, tak moja siostra kilka razy pasem w dupe dostała... ale dla mnie to nawet klapsy to nie metoda wychowania... wiec nie dziwie sie że sie zdenerwowałaś, a co szkodzi mu serek sprzątnąc?? mój zagląda do lodówki i mówi wyrzuc te gołąbki, ja do niego a co ja służaca, ty nie możesz wyjąc i wyrzucic? a on dobra ale później i zamyka no to sory;p

Lena wczoraj dostała nie wiadomo skąd gorączki, ponad 38, dostała paracetamol, o 00 w nocy było 39, 37.2 i 38.2 taki termometr była rozpalona jak na ponad 39 wiec dostała czopek dzisiaj nie ma, ale już nie dawno miała ponad 37 wiec pewnie wzrośnie ale niestety M. sie rozchorował:/ i kurcze jak mi ją zarazi to sie wściekne:/ bo Lena jak na razie (odpukac!) nie ma kaszlu ani kataru wiec nie wiem skąd to... nawet myślałam że jej zaszkodziło te wąchanie dekoloryzatora ale wątpie, chociaż dobrze siarką dawało:/

Miałam ciemną czerwień, teraz mam jasne rude wyblakłe (jeszcze farby nie kładłam) i jak siostra mnie zobaczyła to powiedziała że z takimi włosami to by z domu nie wyszła;( nie wiem co robic jedni mówią że już widac że rudy nie pasuje, a inni żebym na blond farbowała (co z tego jak mam już farbe a Lena rozwaliła mi opakowanie, wiec nie wymienie)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

06-11-2013 12:55:42

Hmmm nic nie chce mówic, ale Karolina tak nas gonisz a sama zaniedbujesz! co to ma byc;D znowu Ty zaczniesz pisac a my przestaniemy;D


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.