Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

JolciaKKK (offline)

25-01-2012 18:40:45

Grójec
lezka - szybkiego powrotu do zdrówka życzę
aska24 - fajnie że z dzidziusiem wszytko oki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

25-01-2012 19:30:57

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Monia kochana wracaj do zdrówka.buziak od dziecka

agadkam (offline)

25-01-2012 22:41:27

Świętochłowice

myszka12151919 (offline)

26-01-2012 10:27:59

Puck
Dziendobry dziewczynki ciąża
Jak samopoczucie?

Ja dopiero wcinam sniadanko,pelnoziarniste buleczki z paroweczkami radość
Bylam dzis na pobraniu krwi na ft4.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

alex0822 (offline)

26-01-2012 12:52:36

Zabrze/UK
Witajcie dziewczynyJa juz wrocilam z Polski bylam u gin i mialam USG z dzidzia jest wszystko dobrze byl to 11tydz i 6 dni czyli dokladnie tak jak mam obliczone mial/a 5,5cm czyli prawidlowo,serduszko bilo szybko i glosnowinking smileyternim mi sie nie zmienill mam na 8-9 sierpnia jedynie co to mam jakies zapalenie ale przepisala mi globulki i powiedziala ze to czesto sie zdaza w ciazy i jeszcze co co znalazla krwiaka na kosmowce ale stwierdzila ze to nie jest grozne bo nadal sie tam wszystko zagniezdza wiec on powinien sie sam wchloac tylko ze wzgledu na to ze w ten sam dzien mialam wylot to przepisala mi tabletki zeby mi nie pekl podczal lotu bo cisnienie itd...troche ja zmartwilo ze w wynikach z moczu byly slady krwi ale mowila ze to prawdopodobnie z tego krwiaka.agadkampowiedz mi czy polozna cie umawiala na scan czy ty sama?bo ja wlasnie nie pamietam co ona mowila a teraz powinnam miec niedlugoaha jeszcze strasznie mnie bola plecy w okolicach nerek ale to chyba od kregoslupa

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 12:54 przez alex0822.

kocurek86 (offline)

26-01-2012 13:32:37

Proszowice
Hej dziewczynki smiling smiley
Dawno już tu nie zaglądałam.Łezka bardzo Ci współczuje po stracie , wiem co czujesz ;(
Ja w zeszłym roku też miałam ciąże obumarłą w 16 tyg , tylko jak się okazało życie dziecka skończyło się po 11tyg.
Wszystko bardzo przeżyłam , miałam zabieg miesiąc przed śłubem sad smiley
Długo dochodziłam do siebie , w ciąże dopiero zaszłam po 9 miesiącach przy zastosowaniu CLO...
A teraz jak narazie ciąża rozwija się bardzo dobrze , w piątek byłam na USG genetycznym , poszłam tam z mężem z czego bardzo j estem zadowolona.
We wtorek miałam kontrole i wszystko jest OK smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agadkam (offline)

26-01-2012 13:54:16

Świętochłowice
alex powinni ci wylac list do domu mnie wysylaja mowi mi w ktorym tygdoniu bede miala usg i ze wysla mi list do domuczy na wizyty dpoloznej tez mi wysylaja do domu listale jak nic nie dostaniesz na tydzien zanim masz isc to lepiej tam zadzwon


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

26-01-2012 15:06:26

Katowice/UK
agadkam - ale sie usmialam z tej rodzinki pl, dokladnie tak samo, dziekuje, mam nadzieje, ze bedzie dziewczynka. A powiedz mi na kazde spotkanie beda ci wysylac list z powiadomieniem, bo mi przyslali tylko na pierwsza wizyte z polozna i pierwsze usg, potem to juz polozna mowi na kiedy mam sobie isc ustalic nowy termin, ale moze u was w szkocji jest inczej.


[link widoczny po zalogowaniu]

agadkam (offline)

26-01-2012 15:33:01

Świętochłowice
na kazde usg dostane list i na pierwsze spotkanie z polozna...ja mam wszystkie 4 scany w innych miejscach to chyba dlatego bo musza najpierw tm zadzwonic umowic a potem dopiero odpisuja mnie...mialas juz usg w 12tym tyodniu nie?? to teraz umowila cie na jednow 20tym ????


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

26-01-2012 15:57:15

Katowice/UK
No to u was jest troszke inaczej, ja mam tylko dwa scany w 12t i 20t i one sa robione niedaleko mnie w szpitalu, wiec jak bede teraz w poniedzialek na pierwszym scanie, to od razu zapisze sie na ten w 20 t. u mnie to wszystko jest troche opoznione ze wzgledu na to, ze moja pani doktor zapomniala o tym, ze jestm w ciazy, a bylam u niej 20 grudnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.