Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

paja (offline)

19-12-2011 15:53:50

Toruń
LEZKA nie ma czego sie wstydzic tylko zazdroscic i gratulowacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kiara_q (offline)

19-12-2011 15:54:31

Wieliszew
lezko no to faktycznie jesteś weteranką!! Gratuluję całej piątkismiling smiley Podzielam przekonanie że jeżeli tylko jest się na siłach wychowywać to powinno się mieć tyle dzieci ile się chce, już wyobrażam sobie wasze święta duża rodzina jest super! Jak dajesz radę ogarniać wszystkich?


aska24 (offline)

19-12-2011 16:53:32

Rawa Mazowiecka
Cześćsmiling smileywychodzi na to,że też jestem sierpnióweczka dokładnie 22 smiling smileycieszę się bardzo ale czekam do jutra na USG bo to nigdy nie wiadomo!test zrobiłam jeden dzień przed @ i wyszedł pozytywny,byłam już nawet 2 razy u lekarza bo boli brzuszek dlatego się boję.
trzymam kciuki za nasze fasolki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aska24 (offline)

19-12-2011 17:20:53

Rawa Mazowiecka
oj boli boli,i to momentami nawet bardzo boli,a do tego dochodzi ból pleców i zgaga NOCNA ZGAGA,wytrzymam wszystko... ważne żęby było wszystko ok a jutro wydaje się wiecznością


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aska24 (offline)

19-12-2011 17:53:10

Rawa Mazowiecka
jutro będzie równo 5 tyg od ostatniej @,Usg miałam w zeszła środę było widać pęcherzyk malutki,ale za wcześnie podobno na zarodek,jutro mam mieć znowu USG ze względu na te bóle i mam nadzieję że nam się pokaże smiling smiley
w piątek bedzie u Ciebie koło 6 tyg tak??powinno już coś widać


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

19-12-2011 18:06:30

.....
Dobry wieczór smiling smiley

Ja miałam być sierpniówką,ale niestety nie wyszło:/ Ostatnio z męzem stwierdzilismy,ze przestaniemy sie narazie starać o dzidzię a od 2 dni mąż mnie namawia żebysmy jednak spróbowali jeszcze w tym m-cu... Nosz! I wez nadąż za facetem! Oczywiscie bardzo chcemy drugiego bobaska,ale zastanawiam sie czy damy radę.. Mam mętlik w głowie..
Powoli zaczynaja mi sie dni płodne bo kłuje prawy jajnik a czasami w macicy..

Co do konflitku serologicznego to u mnie było prawdopodobienstwo,ze mogło wystapic. Ale tak sie nie stało. Synek odziedziczył po mnie Rh - ,wiec nie musiałam dostać zastrzyku. Jestem ciekawa jak bedzie za drugim razem..

Gratulacje dla kolejnej Pani z brzuszkiemsmiling smiley Niech dzidzia rośnie zdrowosmiling smiley

Lezka Jak dla mnie jestes super mamą!smiling smiley I bardzo Cie podziwiam,że dajesz sobie radę ze wszystkim.

Agnesss1987 (offline)

19-12-2011 18:13:20

.....
Lezka Co do Twojego usg to napewno będzie juz widac dzidzięsmiling smiley ja miałam usg robione w 3 tyg nie było nic widać,w 4 tyg.miałam pecherzyk a w 5 tyg.był juz zarodeksmiling smiley miałam tak czesto usg bo dostałam plemień i brałam duphaston na podtrzymanie. Pozniej usg miałam 7 tyg.i maluszek sie ruszał,ale serduszka nie słyszłam.. nie wiem dlaczego gin.nie sprawdził ..

aska24 (offline)

19-12-2011 18:24:06

Rawa Mazowiecka
też biorę duphaston ze względu na te bóle.w pierwszej ciazy tez polecialam za wczesnie na USG i musialam czekac tak jak teraz a która z nas lubi czekacsmiling smiley??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

19-12-2011 19:26:05

Toruń
EVELKA nie obawiaj sie bedzie dobrze zobaczysz badz dobrej mysli bo to najwazniejszesmiling smiley a sama zobaczysz ze ino myk a juz beben ci wyskoczy( tak jak i mi) takze czekamy na wyniki buuuuziolki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Patka1985 (offline)

19-12-2011 20:11:06

Wodzisław Śląski
Witam Kobiety

Dawno mnie nie było ale miałam napad depresji-sporo problemów się skumulowało i tak jakos ... twało to cały weekend ale juz po wszystkim smiling smiley

GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM CIĘŻARÓWKĄ smiling smiley

Agness bede trzymac kciuki zeby cie sie w tym cyklu udało i ciesze sie ze jednak bedziecie podejmowac działania smiling smiley
Paja jak sie macie?
Lezka gratuluje takiej gromadki dzieciaków smiling smiley I życze spokojnej kolejnej ciąży
Evelka tylko spokój cie uratuje smiling smiley

Dziewczynki nie stresujcie sie za duzo bo to dobrze nie wpływa na wasze fasolki ... Wiem ze kazda z was sie martwi zeby tylko wszystko z dzidzi było dobrze ale troszke luzu bo zwariujecie smiling smiley
Ciesze sie ze az tyle was tu sie pojawiło w prawdzie ja założyłam ten wątek ale niestety go nie dokończę ale życze wam z całego serducha dużo szcześcia , pięknych chwil w ciąży i szybkich, jak najmniej bolesnych porodów ...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.