Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

ilo1985 (offline)

15-12-2011 19:24:46

Witam Kochane. Jestem jestem. Nie mam czasu zaglądać ostatnio, ale staram się kiedy mogę.
Patka trzymam kciuki za "job"
Agnesss jeśli masz taka możliwość to oczywiście, że nie idź do pierwszej lepszej pracy, a szukaj czegoś konkretnego, czegoś co będziesz lubić, a przynajmniej-nie będziesz nie lubićwinking smiley

Ja od czasów studiów zmieniałam pracę 4-krotnie, aż znalazłam to w czym czuję się nieźlesmiling smiley I co najważniejsze -pracuję po części w zawodziesmiling smiley więc 5 lat męki nie poszło na marnewinking smiley
Rozumiem o czym mówicie. Mi umowa kończyła się rok po ślubie, i bałam się bardzo żeby nie wylecieć na zbity.... Dlatego starania rozpoczęliśmy dopiero teraz.

Paja a to łobuziak Ci rośnie-ale może następnym razem rozłoży nóżkismiling smiley

Manosia, Duszyczka trzymajcie się. Musicie być dobrej myśli!!!! I Jak najszybciej do gin-teraz Maleństwa są najważniejsze!!

Pozdrawiam brzuszki i przyszłe brzuszki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ilo1985 (offline)

15-12-2011 19:30:43

Aha zapomniałam o najważniejszym. Byłam wczoraj u gin, w związku z tymi bólami. I okazało się że wszystko jest w porządku, wszystko w normie. I nie mam powodów do niepokoju. Więc musiałam tak zareagować na stres związany z umową. Nawet dowiedziałam się, że szyjka się już otwiera i lewy jajniczek będzie mocno pracował w najbliższych dniachgrinning smiley więc trzeba brać się do robotygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

16-12-2011 06:06:21

Wodzislaw Slaski
STO LAT STO LATsmiling smileyPATKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,SPEŁNIENIA MARZEŃ,SIŁY DO POKONYWANIA TRUDÓW,SŁONCA,USMIECHU,POCIECHY Z EMILKI I MĘŻUSIAurodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

paja (offline)

16-12-2011 06:10:16

Toruń
PATKA WSZYSKIEGO CO NAJLEPSZE,DUZO ZDROWIA,SZCZESCIA I SPEŁNIENIA MARZEN ZWLASZA TYCH NAJSKRYTSZYCHsmiling smiley
100 LAT 100LAT 100LATsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ilo1985 (offline)

16-12-2011 09:35:12

Patka Wszystkiego NAJ NAJ NAJ, zdrówka, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń!!! Samych radosnych chwil w życiu rodzinnym oraz powodzenia w życiu zawodowym. BUZIAKI OGROMNE:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

16-12-2011 09:51:13

.....
Noooo to Patka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!!!!!!!!! DUZO ZDROWIA,SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ,POCIECHY Z CÓRKI I MĘŻA!!!!!!!!urodzinowe baloniki STO LAT!

DAJ ZNAĆ JAK Z PRACĄ!

ilo To super,ze juz niedługo bedzie owulka..wiec do dziełagrinning smiley

Patka1985 (offline)

16-12-2011 12:52:40

Wodzisław Śląski
DZIEKUJE DZIEWCZYNY ZA ŻYCZENIA :* smiling smiley

Agness zrezygnowałam z tej pracy bo mój mąż się nie zgodził zebym pracowała na okrętke świątek piątek i niedziela wiec teraz wreszcie skupie sie na szukaniu pracy ktora mnie cieszy czyli opiekuna medycznego nad starszymi i niepełnosprawnymi . smiling smiley
Z dzidzi fakt dalej sie wstrzymujemy ale moze na wiosne cos podziałamy zalezy jak sie sytuacja rozwinie tak powiedzial moj mąż.

Własnie miałam pełną chate gości to miłe jezeli tyle osób pamieta o twoich urodzinakach smiling smiley
zabieram sie za zmywanie naczyn bo troche tego mam pojawie sie pozniej

Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

16-12-2011 14:51:08

Toruń
zapraszam do galerii jakims cudem mi sie udalo wrzucic co niecosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

16-12-2011 14:52:15

Puck
A ja przeszlam sie dzisiaj spacerkiem razem z ''Bąbelkiem'' na molo nakrmic kaczuszki,łabedzie,wróbelki i mewy hihi bo wszyskie ptaszki sie zebraly :-)...Dziewczyny takie spacerki dobrze mi robia odrazu sie lepiej czuje,bo jak mam gorszy dzien i mdlosci to caly dzien prawie leze i nic nie jem,wogole ostatnio nie mam apetytu na nic kompletnie,ani na slodkie,ani na kwasne,nawet obiad mnie odrzuca od kilku dni.Nie wiem moze powinnam sie nie pokoic,ale naprawde ja na sniadanie zjadam gora kawalek chlebka i herbate bo nic wiecej nie wcisne i tak moglabym caly dzien nic nie jesc.Nie mam wymiotow tylko wstret do jedzenie,a jak juz sie zmuszam zeby cos przelknac choc odrobinke to czuje sie tak jakbym zjadla ''konia z kopytami'' Okropnie mi z tym uczuciem,ze to moze zaszkodzic dzidziusiowi :-( Co wy o tym myslicie dziewczyny??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

16-12-2011 14:56:35

Toruń
MYSZKA dzidzius jest cwany i jesli potrzebuje jakis witaminek to zabiera je z twojego organizmu takze jak cos najpierw tobie zacznie brakowac a nie jemu takze nie martw sie jak dluzej nie bedziesz mogla nic jesc zglos sie do lekarza powinien dac ci skierowanie na kroplowkesmiling smiley i nie zamartwiaj sie bo to gorzej szkodzi dzidzi niz twoj brak apetytusmiling smiley
ja od 7 do 9 tc jadlam tylko kisiel i sucharki takze bedzie dobrzesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-16 14:57 przez paja.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.