Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

manosia (offline)

14-12-2011 17:57:15

Zakopane
Bo te krawawienia z rana były dość duże a on jest bardzo zapobiegawczy


[link widoczny po zalogowaniu]

Patka1985 (offline)

14-12-2011 19:21:59

Wodzisław Śląski
Duszyczka powiem ci ze to co opisalas jest powazna sprawa i ja na twoim miejscu od razu bym pojechala do szpitala wiem ze na Wyspach to inaczej wszystko jest zorganizowane ale moze warto sprobowac bo tu chodzi o zycie twojego dzidziusia sad smiley
Manosia i Duszyczka trzymam za was mocno kciuki oby wszystko dobrze sie skonczylo i dzieci okazały sie zdrowe :*

Dziewczyny takie jest niestety życie nie wszystko można miec... ja nie chce klepać biedy tylko dlatego ze zachciało mi sie drugiego dziecka bo to nie odpowiedzialne ... Juz sie z tym oswoiłam i odpuszczam --> rozum wziął góre nad emocjami ...

Agness a ty jak sie masz???
Ilo czemu sie nie odzywasz ???
Paja jak się czujesz???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 19:23 przez Patka1985.

duszyczka (offline)

14-12-2011 20:01:45

ahh juz przerabialam kiedys wieczorno/ nocne emergency w szpitalu i wiem, ze to tylko strata czasu, bo dlugo czeka sie na lekarza jakiegokolwiek a nie ma juz nikogo kto mogl by skan zrobic.. Rano pojade, wieksza szansa ze ktos sie mna zajmie..
U mnie jeszcze 6 tygodnia skonczonego nie ma, wiec serduszka chyba jeszcze nie bedzie?.. zobaczymy co to bedzie.. pewno maz na mnie znow naskoczy ze wyolbrzymiam i panikuje.. ale pal go licho.. Wole nasiac paniki ale przynajmniej bede wiedziec na czym stoje i czy z dzidzia wszystko ok.

Patka1985 u nas tez kokosow nie ma, ale glodni nie chodzimy. Tutaj duzy plus jest, ze panstwo bardzo wspomaga rodzine i mozna utrzymac sie z jednej niewysokiej pensji. Noi nie czarujmy sie, latka leca.. Chciala bym osobiscie drugie dziecko urodzic przed 30 i ze wzgledow zdrowotnych.. i ze mi sie pomalu odechciewa drugiego i roznica wieku miedzy dziecmi rosnie.. A bardzo chciala bym rodzenstwo dla synka, bo sama bylam jedynaczka i wiem jak to jest..



Agnesss1987 (offline)

14-12-2011 20:39:45

.....
Patka A no jakos leci. Zaczynam przyjmować na rozum ,ze najpierw praca i dopiero bedziemy myslec o powiekszeniu rodziny. Szkoda tylko,ze wczesniej nie miałam mozliwosci,aby pracować bo teraz starałabym sie bez problemu! Rozmawiałam z męzem tez ,ze jesli uda mi sie szybko znalezc prace i dostac umowe to od wrzesnia zaczniemy starania.. tak wiec u mnie to jeszcze daleko. Ale napewno czas szybko zlecismiling smiley

Dawidek juz lepiej. Troche kaszel meczy i katar,ale jest o niebo lepiej niz tydzien temu. A jak Emilka?

Duszyczka Mam nadzieje,ze z dzidziusiem bedzie wszystko wporządku! Trzymam mocno kciuki! I mam nadzieje,ze jutro przyjma Cie i porzadnie zbadaja!

Manosia Mam nadzieje,ze plamienia juz nie przyjda. Ale bedzie dobrze jesli jutro pojdziesz na wizyte do gin. Również trzymam kciuki za dzidziusia!

tatjana (offline)

14-12-2011 20:41:39

prosimy o głosik

justusik (offline)

14-12-2011 20:42:44

Opole
Agness, Patka szkoda, że musicie teraz zrezygnować, ale jak tak człowiek się zastanowi to nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko, bo zawsze coś się znajdzie co przeszkadza. U nas też się nie przelewa, musiałam zawiesić swoją działalność i teraz żyjemy z jednej pensji, a dziecko kosztuje, ale w końcu nie jesteśmy sami zawsze gdzieś są dziadkowie, którzy chętnie pomogą. A dla dzidzi najważniejsi są rodzice niż te luksusy grinning smiley i to jest piękne, że potrafią żyć miłością

monosia, duszyczka trzymam za was kciuki, a jak coś będziecie wiedzieć to dajcie znać


[link widoczny po zalogowaniu]

kiara_q (offline)

14-12-2011 21:12:07

Wieliszew
monosia, duszyczka wszystko będzie dobrze bo przecież musi być trzymam mocno kciuki


docia (offline)

15-12-2011 08:12:08

Brzesko
duszyczka biegiem do lekarza,ja to przeszłam i wiemy czym sie to skończyło,wiec do lekarza.ani wymówek nie widze,czy tam w zakopanem nie ma lekarza z usg,to chore nie zyjemy na bezludnej wyspie.i pisz co sie dzieje,patka ciesze sie ze jestes,chyba przestajemy myslec o dziecku wtedy bedzie,paja moze malenstwo wstydliwe ze pupke schowalo moze dziewczynkasmiling smiley

paja (offline)

15-12-2011 09:19:28

Toruń
dzien dobrysmiling smiley
mam problem z karta pamieci i nie moge zdjec wrrr
ja mam juz +3,5kg a wczoraj siare juz zauwazylam choc na moje troche szybko:/
szkoda ze musicie odlozyc starania ale mam nadzieje ze szybko bedzieci mogly wrocic do zafasolkowania siesmiling smiley
a ty DOCIA starasz sie zeby byc wrzesniowka???
dziewczynki mam nadzieje ze wasze fasolki sa silne i dzielne i ze wszystko bedzie dobrzesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kiara_q (offline)

15-12-2011 11:09:12

Wieliszew
Duszyczko masz rację dobro maleństwa jest najważniejsze. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.