CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

iwona1980 (offline)

27-10-2011 10:17:17

Wrocław i okolice
Cześć Mamuśki,
KaterInnka na pewno wszystko będzie ok, ja też się naczytałam w necie takich głupot odnośnie tarczycy, że spanikowałam i poleciałam do endokrynologa szybciej niż miałam umówioną wizytę. Lekarka odpowiedziała cierpliwie na wszystkie moje pytania, wytłumaczyła mi co i jak i okazało się, że połowa z tego co piszą ludzie nie jest prawdą. A wyniki będą się zmieniać, bo to hormony, raz będzie lepiej, raz gorzej, ale najważnniejsze żeby nie dopuścić do jakichś skrajnych wartości i tego się trzymajmy, nie ma co się martwić na zapassmiling smiley

pestkaxx czego się dowiedziałaś na tym usg? Co jeszcze widać na takim etapie ciąży oprócz serduszka i wielkości dzidzi? jakie miałaś usg: dopochwowe, czy takie zwyczajne? Ja miałam 1 usg w 6 tyg i wtedy było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Kolejną wizytę mam 8.11, mam nadzieję, że zobaczę coś więcej smiling smiley

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nyhneave (offline)

27-10-2011 11:06:10

Słomniki
Witam mamusie.
Słuchajcie, chciałam dziś sprawdzićjeszcze raz testem żeby wyszły grube czerwone krechy a tu lipa- jedna kreska. I to niby te 99,9% pewności dzięki testom? BHCG we krwi jest a test ujemny :/ miałyście tak kiedyś?


Daga_Olsztyn (offline)

27-10-2011 13:50:33

Olsztyn
no ja dzisiaj też nie wytrzymałam i chciałam zobaczyć dwie grube krechy i wyszły, nawet ta w polu testowym T bardziej wyraźna niż w Csmiling smiley Nyhneave, nie przejmuj się tylko zrób jeszcze jedensmiling smileyczasami są wadliwesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

iwona1980 (offline)

27-10-2011 14:10:41

Wrocław i okolice
Nyhneave Daga ma racje, testy bywają omylne, BHCG raczej nie, więc pędź po kolejny test i najlepiej zrób go z samego rana. Powodzenia i czekamy na dobre wieści!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dudusia83 (offline)

27-10-2011 14:19:27

Warszawa
Nyhneave Testy się mylą! Najpewniejsze są testy z krwi.

Byłam dzisiaj u ginekologa- takie średnie wrażenia mam nie wiem czy nie zmienie.... Przepisala mi badania i kazała zrobić USG i pojawić się za tydzień. Gdy próbowałam się o coś zapytać odpowiedziała mi "To Pani 2 ciąża powinna Pani to wiedzieć". To było ponad 5 lat temu niekoniecznie się wszystko pamięta i także ciąże nie są jednakowe. Jak jej tak powiedziałam odpowiedziała mi z łaską. Poszłam do niej z polecenia. Może miała gorszy dzień...przewracjący oczami
Dziewczyny czy naprawdę jest sens robić USG przed 12 tygodniem???? Ja w poprzedniej ciąży pierwsze USG miałam w 12 tygodniu a ta mi kazała zrobić ok 10 listopada czyli w 8 tygodniu a ja i tak zapisałam się w połowie 9 tygodnia. Bałam się odezwać ale co ono pokaże- tylko serduszko? Słyszałam też, że te dopochwowe (robione przed 11 tygodniem) nie są do końca bezpieczne dla płodu (ryzyko przegrzania się głowicy przyrządu do USG), czy to prawda to nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

27-10-2011 14:29:40

Łomianki / Warszawa
Witajcie
i jak tam dziewczyny jakieś objawy?? u mnie nic poza brakiem @ i okropnym poczuciem głodu czego nie miałam w pierwszej ciąży no ale każda jest inna grinning smiley

Nyhneave - poproś o skierowanie na bete wtedy będziesz mieć 100% pewności
Dudusia - ja w pierwszej ciąży miałam dwa razy robione dopochwowe i z dzidziusiem nic nie było


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Dudusia83 (offline)

27-10-2011 14:53:54

Warszawa
maxim16 Ja zawsze przewrażliwiona jestem w takich sprawach.zaskoczony i panikuje jak coś przeczytam. Napewno masz rację, panikara jestem. ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

27-10-2011 14:59:49

Łomianki / Warszawa
Dudusia - widzę że ty z Wawy grinning smiley gdzie chodzisz do gina?


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

iwona1980 (offline)

27-10-2011 15:27:38

Wrocław i okolice
Dudusia83 usg dopchwowe jest bezpieczne! Ja miałam robione zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz i pierwszy raz słyszę takie rzeczy. USG wcześniejsze jest raczej w celu potwierdzenia, że ciąża jest i nie jest umiejscowiona pozamacicznie. Takie pierwsze usg, na którym można zobaczyć coś więcej robi się właśnie w okolicach 12 tygodnia, moja lekarka jest za 11 tygodniem i wtedy planuje mi je zrobić. Co do gina, to poszukaj kogoś innego, ja też zawsze zadaję mnóstwo pytań, może czasami dla lekarza oczywistych i głupich, ale masz do tego prawo i nie ma co się męczyć przez najbliższe kilka miesięcy, szczegolnie, że tu chodzi o Twoje zdrowie i Twojego dzieciątka. Powodzeniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

27-10-2011 17:34:05

Olsztyn
Maxim 16 - moje objawy to powiększone piersi i widoczne niebieskie pręgi, utyłam już co mnie wnerwia straszniewinking smileychociaż chodzę na basen, czasem spokojnie jeżdżę na basenie a i takprzewracjący oczami
Oprócz tego często biegam siusiu, nie mogę zasnąć wieczorem ale mam drzemki dzienne czasami, no i chyba zaczęły się zaparcia. Mdłości brak, chodź tracę smak, tzn jestem głodna ale jakoś tak żadne jedzenie mi jakoś niesamowicie nie smakuje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.