CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

natalia1645 (offline)

20-10-2011 11:39:47

pestkaxx bardzo mozliwe ze Cie nie dopadnasmiling smiley przewaznie zaczynaja sie ok 5-6 tyg. Niewiem tylko dokladnie w ktorym Ty jestes? no mnie juz mecza od jakiegos 4-5 tyg. Ja mam wizyte 8 listopada i mam nadzieje ze tym razem lekarz mi zrobi usg bo ostatnio tez nie mialam. A jak nie zrobi to chyba pojde gdzies prywatnie- bo nie wytrzymam.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

20-10-2011 12:48:53

Gniezno
Hej wszystkie mamuśki smiling smiley
długo się nie odzywałam bo lekarz kazał mi leżeć i tak jakoś nie miałam ochoty ale mam pytanie napiszcie kiedy miałyście ostatnia miesiączka który tydzień i na kiedy termin
bo wydaje mi się że moja ginekolog pomyliłam mi tygodnie i termin
ostatnią @ miałam 11 września teraz mam wizytę 2 listopada zleciła mi badanie beta hcg wynik był niski nie całe 10 ale mówiła że dodatni i że ciąża jest
pozdrawiamciąża





[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelina3475 (offline)

21-10-2011 20:55:18

Warszawa
Cześć Dziewczyny, jestem w szóstym tygodniu i od paru dni non stop mam mdłości i wymiotuje płacz czy macie jakiś sposób, żeby złagodzić te objawy ???? Pozdrawiam smiling smiley

korneliabrzdac (offline)

21-10-2011 22:04:44

dziewczyny ratujcie... od 4 dni mam takie bóle żołądka że to się w ludzkim pojęciu nie mieści... w nocy nie śpię, w ciągu dnia nie mogę normalnie funkcjonować. Aż się wyć chce z bólu. byłam u gin powiedziała że to nie sprawy ginekologiczne i wysłała mnie do rodzinnego a rodzinny powiedział że nic się nie dzieje... A ja dosłownie umieram z bólu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

22-10-2011 08:43:26

Gniezno
Ewelina3475 nie ma na to sposobu najlepiej od rana zaraz po wstaniu z łóżka wypić nie całą szklankę wody mineralnej
i miętowe gumy lub cukierki musisz wytrzymać tak do 12-14 tygodnia będzie się utrzymywały te wymioty i mdłości powodzenia słoneczkotongue sticking out smiley
Co do bólów żołądka miałam w pierwszej ciąży i nic mi nie pomagało do 10 tygodnia nie mogłam normalnie funkcjonować bo bóle były okropne jak
by mi ktoś dziurę wiercił i podpalił żołądek mam nadzieję że Ciebie tak długo nie będzie trzymało a najgorzej było rano unikaj słodyczy i mleka
najlepsza woda mineralna i łatwo strawne potrawy pozdrawiam smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 08:48 przez Zuzannaanna.

monka31 (offline)

22-10-2011 19:06:52

sląskie
Witam
chyba dołączę się do Was smiling smiley
pare dni temu ujrzałam 2 kreseczki, pierwszą wizytę mam 7 listopada. Mam już 5letnią córkę która bardzo chce mieć rodzeństwo smiling smiley


Tabelka Czerwcówki 2012
[link widoczny po zalogowaniu]
Galeria Euro Dzieciaczków 2012 smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
____________________________________
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

22-10-2011 20:25:59

Gniezno
Hej monika31 co raz nas więcej i suuuuuuuuuuuuperciąża
trzymaj się kiedy miałaś ostatnia miesiączkę





[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

22-10-2011 21:41:29

Gniezno
Słoneczka zaglądajcie czytajcie i piszcie bo nudno tu u nas ciąża
mam zgagę i jestem objedzona że nie mieszczę się w portki apetyt mam za dwóch rzucam palenie i jem jem jem
pozdrawiam





[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelina3475 (offline)

22-10-2011 21:48:38

Warszawa
Zuzannaanna, bardzo dziękuję za podpowiedź, spróbuje z tymi miętowymi gumami i cukierkami, mam nadzieję, że coś pomogą !!!! Cieplutko Ciebie pozdrawiam i pozostałe Mamusie również smiling smiley

korneliabrzdac (offline)

22-10-2011 23:51:46

mi żołądek na kilka godzina dał dzisiaj odpocząć no ale potem znowu to samo... teraz od 5 minut nie boli ale pewnie zaraz zacznie ;( poza tym nie mam mdłości i innych objaw ciązy na szczęście bo chyba bym sie wykończyła winking smiley noooo ale spać to bym spała całymi dniami grinning smiley do pracy to nie mogę sie dobudzić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.