CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

maxim16 (offline)

28-10-2011 09:28:37

Łomianki / Warszawa
mój się ucieszył i mnie pociesza bo ja mam w głowie tylko jak ja sobie poradzę z 2 małych dzieci Gabrysia nawet 2 lat nie będzie mieć jeszcze


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ulaa26 (offline)

28-10-2011 09:55:30

Kraków
Witam!
Jestem kwietniową mamą 2011. Razem z Oleńką bardzo prosimy o głosy w konkursie smiling smiley
Wystarczy kliknąć "głosuję" a potem w link na mailu.
Głosuje się tylko raz a dzięki Wam będziemy mogły znaleźć się w premiowanej 60 -tce!

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Z góry dziękujemy! *)


[link widoczny po zalogowaniu]

iwona1980 (offline)

28-10-2011 10:01:45

Wrocław i okolice
My już od jaiegoś czasu planowaliśmy drugiego dzidziusia, a że udało mi się zajść w ciążę dopiero w czwartym miesiącu starań, radość była podwójna smiling smiley kiedy powiedziałam mężowi bardzo się ucieszył i z pięć razy pytał, ale naprawdę? Teraz jest bardzo dumny i najchętniej wszystkim by się chwalił smiling smiley To nasze drugie dzieciątko, więc marzy mu się synek, gdyż mamy córeczkę (która jest oczkiem w jego głowie i rozpieszcza ją niemiłosiernie), a mi jest obojętnie, może nawet wolałabym dziewczynkę, tyle mam ubranek, zabawek i innych rzeczy dla dziewczynki. A jakiej płci maluszek Wam się marzy?

Któraś mamusia pytała o cytologię, wydaje mi się, że to standardowe badanie w ciąży i chyba każda z nas ma je robione, kieruje na nie każdy lekarz. Ja miałam robione około pół roku temu, więc nie muszę powtarzać. Pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

28-10-2011 10:05:46

Olsztyn
maxim poradzisz sobiesmiling smileyżona brata mojego męża ma taką samą sytuacje jak ty. w kwietniu 2010 urodziła synka, a teraz we wrześniu córeczkę i jest ok. mała jest bardzo grzeczna czasami popiszczy jak chce mleczka a tak ogólnie cały czas śpismiling smileytylko mały brząc ma 1,5 roku i szalejesmiling smileyale ogólnie nie jest tak źle a mała różnica wieku to fajna sprawasmiling smileyNa pewno dasz sobie radesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

28-10-2011 10:08:11

Olsztyn
no mi jest troszkę smutno, że mój się tak nie ucieszył jak wasi mężowiesad smileyale będzie dobrym ojcem tak myślesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

28-10-2011 10:17:10

Łomianki / Warszawa
iwona - mój tak jak twój już wszystkim kolegom rozpowiedział grinning smiley mi też syn się marzy i chciałam żeby Gabi była chłopcem grinning smiley ale mój tak jak w pierwszej ciąży przepowiedział że będzie dziewczyna to i teraz przepowiedział dziewczynkę zobaczymy co będzie smiling smiley aby było zdrowe rzeczy dla dzieci kupowaliśmy w kolorze zielonym z myślą o drugim więc tylko garderobę ewentualnie trzeba będzie dokupić i jakieś pierdołki
Daga - no to u nas będzie jeżeli nie przenoszę na lipiec co pewnie się stanie to rok i 9 mies będzie a jak przenoszę to rok i 10


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

natalia1645 (offline)

28-10-2011 10:27:38

My sie troche spodziewalismy dzidziusia wiec nie byl moj maz zaskoczonysmiling smiley i przy Kacprze i teraz udalo sie trafic za pierwszym podejsciemsmiling smiley ale juz trzeci raz probowac nie bedesmiling smiley

Iwona no nie ukrywam ze ja bym chciała dziewczynke do parkismiling smiley ale zobaczymysmiling smiley no ja teraz poprosze o ta cytologie bo inaczej to sie nie doczekam chyba.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Dudusia83 (offline)

28-10-2011 13:50:18

Warszawa
Daga_Olsztyn nie przejmuj się mój mąż też nie jest wylewny zareagował chyba jeszcze gorzej niż Twój - obojętnie. My mamy już córkę i on jest bardzo mało cierpliwy do dzieci. U nas to tak naprawdę ja się uparłam na 2 dziecko i wkońcu się zgodził ale uprzedził, że może byś w szczególności na początku nerwowy.... Ale ja się tym aż tak bardzo nie przejmuję. Udało się za pierwszym razem. Ja jestem jedynaczką i obiecałam sobie jak byłam mała że swojemu dziecku tego nie zrobie. dzieci z piłką

Łomianki / Warszawa do ginekologa chodze w LUX MED bo pracodawca wykupił pracownikom tam abonamenty. A ty gdzie chodzisz? Dobrego masz ginekologa?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

28-10-2011 14:27:38

Olsztyn
Dziewczyny czy któraś z was bierze Duphaston??ja biorę bo poprzednią ciążę poroniłam ale strasznie zaczełam tyć i podejrzewam że może to być właśnie przez ten lek. w końcu to hormony.ale ja nie chcę....sad smileyw takim tempie to w 9 miesiąc będę wyglądać jak wielorybek takismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

iwona1980 (offline)

28-10-2011 14:49:16

Wrocław i okolice
Daga_Olsztyn jeśli jesz tyle, co zwykle, to nie przytyjesz. Ja brałam ten lek w pierwszej ciąży przez 3 m-ce, jadłam normalnie i nie przytyłam więcej niż powinnam w tym okresie ciąży. Jeśli natomiast masz większy apetyt niż przed ciążą, to duphaston może niestety sprawić, że przytyjesz więcej, bo jak sama piszesz są to hormony. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.