CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

korneliabrzdac (offline)

13-10-2011 17:52:24

myślałam że będę jedną z nielicznych i przejdę ten pierwszy trymestr bez żadnych dolegliwości... no ale się myliłam... brzuszek boli, mdłości też zaczęły dokuczać... ale cóż przetrwam to bo warto grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

13-10-2011 22:45:26

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam serdecznie! Jestem mamą Julianka majóweczką 2011, bierzemy udział w konkursie na portalu miasta Bydgoszcz i juz udało nam sie objąć prowadzenie, jednak konkurs trwa do końca soboty i bardzo nadal potrzebujemy głosy, czy możemy na was liczyć? wystarczy kliknąć "głosuj za" i gotowe. Bardzo prosimy o głosy i z góry bardzo dziękujemy!!! I życzymy szczęśliwego rozwiązania!!!

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

14-10-2011 14:57:07

Warszawa
Witam wszystkie czerwcowe, przyszłe mamusie grinning smiley Mam już 3- letnią Zuzankę z maja 2008 teraz następna dzidzia w drodze termin 15 czerwca 20012. Niestety tą ciąże przechodzę o wiele gorzej niż poprzednią od początku mam mdłości, straszliwe bóle brzucha lekarz wczoraj stwierdził, że to przez cesarkę bo pewnie mam zrosty i macica powiększając się je uciska (nie kwestionuję bo się nie znam), a co gorsza miewam od 2 tygodni straszne migreny :/ Co do papierosów gdy byłam pierwszy raz w ciąży gdy się dowiedziałam od razu rzuciłam papierosy chociaż byłam straszną miłośniczką palenia wszystko dla małej kruszynki teraz jest to samo paliłam- do wczoraj dopóki lekarz nie potwierdził ciąży. Brakuje mi ale ważniejszy jest maluszek, aby go nie truć. Buziaczki smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 15:54 przez kocurek19.

labetia (offline)

14-10-2011 15:40:50

Kraków
witam Serdecznie!!

Gratuluje Mamusia pociech i ZAPRASZAM na moj BAZAREK!!!---[ebobas.pl]

rzeczy nie drogie a fajne....

Mam jeszcze wiele innych ciuszkow dla Dzieci....wystarczy napisac na emiala lub na poczte Ebobaskowa a przesle zdjecie..


[link widoczny po zalogowaniu]

ZAPRASZAM NA MÓJ BAZAREK!!!---[ebobas.pl]
Jutro-(15.10.2011) będzie nowa Kolekcja Jesień-Zima!

Kujawianka (offline)

14-10-2011 23:26:22

Bydgoszcz/Wojnowo
Kochane forumowiczki jutro o godzinie 00:00 kończy się nasz konkurs, ścigamy się z innym zdjęciem więc liczy się każdy głos oddany do samego końca, prosimy o głosy i jak nie zapomnicie to oddajcie też jutro przed samym końcem, dziękujemy za wszystkie oddane głosy, bardzo nam pomogły smiling smiley

Prosimy o głosy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiamy mama Iwona z Juliankiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

15-10-2011 07:28:20

Gniezno
Fajnie że jest nas coraz więcej przybywajcie mamusie :sleeping_baby_55:
u mnie bez zmian mam wrażenie że tej ciąży nie ma bo nic mi nie dolega żadne ciążowe objawy
pozdrawiam smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

alijenka (offline)

15-10-2011 14:42:10

Witajcie dziewczyny smiling smiley
Jestem tu nowa, dopiero zalogowana i chcialam do Was dołączyć.
Także mam termin porodu w czerwcu 2012 roku.

Mam na imie Marta i chyba jestem tu najstarszą mamą która będzie miała pierwsze dziecko smiling smiley

Pozdrawiam

korneliabrzdac (offline)

15-10-2011 17:00:18

powiedzcie mi kochane kobietki czy upławy w ciąży mogą być niebezpieczne ? to moja pierwsza ciąża i nie mam o niej zielonego pojęcia. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję smiling smiley buziaki ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

15-10-2011 18:11:30

Gniezno
Jeśli chodzi o upławy w ciąży o ile one nie są z krwią to normalne w poprzedniej ciąży miałam cały czas
cieszymy się że jest nas co raz więcej pozdrowionka mamuśki ciąża





[link widoczny po zalogowaniu]

mamusia211990 (offline)

15-10-2011 18:54:15

Kochane mamusie może Wy mi pomożecie..
Czy któraś z Was miala kamienie na woreczku żółciowym w ciąży??
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.