CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

natalia1645 (offline)

05-10-2011 10:24:20

katerInka dziekuje odrazu ja spytamsmiling smiley jak narazie wiem ze mam tego jednego i go robie kanalowo i jak juz bedzie zrobiony to narazie wiecej ubytkow nie mam. Zobaczymy co powie. A dzis od rana mam takie mdlosci bleeee niewiem jak ja u tej dentystki wytrzymam z otwarta buziagrinning smiley
Zuzanka wydaje mi sie ze jeszcze spokojnie z tydzien a nawet dwa poczekaj z wizyta. Jesli nie bedziesz plamic i nie bedzie Cie bardzo bolal brzuch (pamietaj ze troche moze bolec- normalny objaw ciazy) to smialo mozesz poczekac. Ja ostatnio miesiaczke mialam 29 sierpnia a dopiero 11 pazdziernika ide do lekarza pierwszy raz. Poprostu wczesniej mozesz nic np nie zobaczyc na usg i nie potrzebnie bys sie martwila. Ja sama nawet nie wiem czy mi teraz zrobi usg bo ide na fundusz


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 10:25 przez natalia1645.

Zuzannaanna (offline)

05-10-2011 10:56:17

Gniezno
Dziękuję za odpowiedż ciesze się że trafiłam na to forum. Jak dzisiaj się czujecie
Ja jestem śpiąca ale musze rano wstawać córeczkę do szkoły prowadzam na 8 rano...
ale w weekend się nad robi
katerInka trzymam kciuki u dentysty dasz rade pomyśl o czymś miłym mi to pomagało na mdłości powodzenia





[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

05-10-2011 11:04:02

sylwia_89a (offline)

05-10-2011 11:06:07

Leszno
Witajcie, jestem mamą styczniówki 2011smiling smiley
bardzo prosze o konkursowy głossmiling smiley
z góry bardzo dziękuje

[ebobas.pl]




[link widoczny po zalogowaniu]

Zuzannaanna (offline)

05-10-2011 12:19:10

Gniezno
Przepraszam Cię kochana pomyliłam wypowiedzi ale powodzenia słoneczkosmiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

MamaUrwisa (offline)

05-10-2011 13:23:14

Stargard
Witam przyszłe mamusiesmiling smiley Dobrze, że przypomniałyście o stomatologu, choć byłam 3 mce temu pójde sprawdzić czy wszystko ok... Mam nadzieję, że teraz będę miała cc i napewno z narkozą ze względu na operacje kręgosłupa. Choć synka urodziłam sn lecz w życiu się nie zgodzę. Miałam zaświadczenie do cc z wyraźnie zaznaczonym zakazem sn przez ortopede jednak ginekolodzy kazali żeby spróbować naturalnie, straszyli mnie, że przy narkozie to operacja na czas by narkoza nie doszła do krwi synka itd Mówili że synek mały hahah 3740 waga urodzeniowa i spora główkasmiling smiley. Oczywiście sama nie dałam rady urodzić kregosłup się sprzeciwił, ortopeda oczywiście miał racje! urodziłam przez Vacum, na szczeście synek jest zdrowy w innym razie założyłabym im sprawe! Ale tyle stresu nie życze nikomu! usg móżgowia itd... szok Na szczęście jest dobrze zdrowy jak ryba i aż miło patrzeć jak biega i broismiling smileyPozdrawiam

Malgoska25 (offline)

05-10-2011 17:54:35

Słupsk
WITAM SIE I JA Z WAMI czerwcowe mamusiesmiling smiley
zycze wam i sobie dziewieciu spokojnych miesiecy.....
wizyte mam dopiero na 19 pazdz.i mam nadzieje se bedzie okej,,,,,
ciąża



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 18:08 przez Malgoska25.

DomiR (offline)

05-10-2011 19:14:02

Katowice
Dziewczyny trzymam za Was kciuki smiling smiley zobaczycie jak szybko mija czas tak niedawno byłam w ciąży a teraz chłopaki mają już po pół rokuwielkie oczy

Ja miałam być mamą czerwcową a zostałam kwietniową grinning smiley

Zuzannaanna (offline)

06-10-2011 09:35:39

Gniezno
Hej mamuśki smiling smiley jak samopoczucie ja w miarę dobrze się czuję Nic nie piszecie nie wiem co u Was słychać pewnie jesteście zmęczone miłego dnia





[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.