Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

pola103 (offline)

03-01-2013 16:47:04

Guzik (offline)

03-01-2013 20:24:36

Tychy
Martunia oj nieładnie...taka przerwa w jedzeniu niczemu dobremu nie służy!!!! Przez kolano i lanie dostaniesz zaraz!
Może twoja córeczka będzie wdzięcznie raczkowała i będzie ostrożna, więc nie martw się na zapas. Borys idzie jak taran, po trupach, wstaje, pada, wali głową we wszystko, liże podłogi brrrrrrrrrrrr.

Pola Twój Mikołajek uroczy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pola103 (offline)

04-01-2013 13:06:32

Witam Mamusie

U nas dziś pogoda dość przyzwoita ,więc byliśmy na spacerku .My jeszcze jeżdzimy w gondoli ,bo cieplej i ,mi nie chce sie spacerówki składać ,jest w pudełku zapakowana .Junior spi i mam chwilke dla siebie . Synek poszedł wczoraj spać o 20 i spał dziś do 9.30 ,oczywiście z przerwami na karmienie .To i ja sobie pospałam .

martunia mi ostatni to bardzo smkuje [link widoczny po zalogowaniu] ,


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

04-01-2013 15:44:16

Tychy
Pola no fajne, tylko nie dla mnie, bo ja mleka nie lubię. Owsiankę na wodzie robię i do tego uwielbiam owoce leśne i pestki dyni i słonecznika.
Ja tam was pzrepisami nie uszczęśliwię, bo ze mnie kiepska kucharka...nie cierpię gotować!!!!
Gotuje więc szybko i prosto, by jak najmniej być w kuchni tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pola103 (offline)

05-01-2013 09:04:00

ALE CISZA!!!!!!!!!!


MAMUSIE JUŻ PO ŚWIĘTACH ,BIERZEMY SI E ZA PISANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

05-01-2013 10:27:44

Tychy
No właśnie, piszcie, co tam Wasze Skarby ciekawego wymyśliły. U nas standardowo łażenie po całym domu i szukanie, co by tu zbroić. Wielką atrakcją jest teraz kwiatek w doniczce, bo ziemię można wygrzebywać, kabina prysznicowa, bo można uderzać ręką w drzwiczki, firany i zasłony, bo można je szarpać i ciągnąć smiling smiley No i okno balkonowe jest hitem, bo można stać przy nim, przyklejać nos do szyby i je lizać winking smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

pola103 (offline)

05-01-2013 13:26:33

guzik to musisz cały czas pilnować Borysa .U nas hitem jest telefon mamy ,nie wazne gdzie lezy mały tak się wykreca ,przekreca az go wezmie i zaslini .Straszna nuda u nas ,na dworze wieje ,pada ,ale i tak bylismy na spacerku .Ja zarzłam a synek w gondoli miał ciepło i prawie mi zasnał.
[link widoczny po zalogowaniu] guzik to coś dla Ciebie łatwe ,proste i smaczne


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monis81 (offline)

05-01-2013 17:26:19

Zajezierze
Cześć wszystkim
Dzieci śpią więc mam kilka minutek na komputer. U nas w domu od wigilii mamy szpital, najpierw Ola alergię, potem w sylwestra załapała wirusa i jak już w środę jej było lepiej to Kuba znowu załapał to świństwo. W czwartek i wczoraj po 40 stopni gorączki, dzisiaj już jest trochę lepiej, ale odmówił cycusia, z butli jeszcze trochę mleka wypije ale cycusiowi mówi kategorycznie NIE. No cóż przynajmniej nie muszę się zastanawiać do którego miesiąca go karmić piersią. W środę mąż wyjechał w delegację i zostałam sama z tym wszystkim. Podziwiam samotne mamy, jak one to ogarniają. Wcześniej jak mieszkałam z mamą to chociaż ona mnie wyręczała a teraz jak ja wracam z pracy to ona ucieka do siebie do domku a ja muszę radzić sobie sama. Ach te życie.

Martunia ja też się przekonałam że z rodziną i znajomymi to najlepiej na zdjęciu i to z boku że w razie coś to można ich wyciąć i wyrzucić. Wolę kontakt z osobami których nie znam "na żywo" niż z niektórymi z rodziny. Nic nie robią tylko w życiu mieszają, no i moje postanowienie noworoczne to właśnie wyeliminować takich ludzi z mojego życia. A co do suwaczków to coś tam kombinowałam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Marti my do tej pory tylko raz karmiliśmy Kubę w nocy, pozostałe razy jak się budził dostawał soczek. Zobaczymy jak to będzie teraz po tym wirusie. Ola piła mleko w nocy do 3 rż i nie chciałabym żeby Kuba też tak długo to ciągnął.

Ha widzę że nie tylko ja nie umiem zająć się domem jak mąż jest z nami. Cieszę się bo już myślałam że tylko ja mam taki problem :-D
Ja jak zasypiałam w sylwka to mój mnie wyciągał do tańca i od razu się budziłam.

Wiercisz ależ on ma piękne oczka.

Kubuś zaczął przesuwać się pupcią po podłodze, nawet nie wiem kiedy a już siedzi pod kontaktem lub przy nawilżaczu. Mały spryciarz.

Pola ale miałaś super Mikołajka w domu.

Guzik zaoszczędzisz na płynie radość

Ja gotuję Kubie sama a przepisy mam z neta oczywiście.[link widoczny po zalogowaniu] Ola w domu mi nie jada bo jej nie smakuje moje jedzenie, obiadki je w przedszkolu, a potem kanapeczki,mąż praktycznie cały czas w delegacjach a dla siebie to najlepiej jak ugotuję zupę i wtedy mam na kilka dni.

Teraz ja się rozpisałam, uciekam do moich pacjentów.

Pozdrawiamy uśmiech

Mam nadzieję że będą suwaczki bo je wkleiłam i zapisałam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monis81 (offline)

05-01-2013 17:27:10

Zajezierze

monis81 (offline)

05-01-2013 17:31:43

Zajezierze
Chyba dzisiaj nie pójdę spać dopóki nie ogarnę tych suwaczków.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.