Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

pola103 (offline)

29-12-2012 22:42:47

monis ja używałam proszku biały jeleń ,teraz loveli ,ale tak jak pisały dziewczyny krochmal jest dobry .Z mlekiem nie pomoge ,bo mój łobuziak nie chce mm

julzab jedż do dziadków niech ponoszą wnuka ,u nas to działa .Mały zadowolony ,a mamusia może kawe w spokoju wypić .

marti śliczna dziewczynka ,

Zdjęcia wstawie po świętach,bo mąż zostawił kabel w pracy. Wojtusiowi coś się poprzestawiało i śpi 11-12 do 12-13 i 17-19 , a o 19 była kąpiel i musiałam przełożyć mycie na 20 i 21 śpi .kurcze a miałam wieczór dla siebie .


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monis81 (offline)

29-12-2012 23:03:55

Zajezierze
Mam nadzieję że nie znikną te suwaczki. Będzie mi łatwiej gdy ktoś się mnie zapyta w jakim wieku są moje dzieciaczki :-D

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-29 23:07 przez monis81.

julzab (offline)

30-12-2012 11:02:31

Skierniewice
Wczoraj oddałam malego babci- mojej mamie (mieszka bardzo blisko mnie). Po 2 h dzwnoniła siostra, zebym przychodziłą, bo ona na nauce skupic sie nie moze, hehe. Przetrzymałam je do 3 h i jak poszłam po małego to obie były wykonczone. Mój tata stwierdził, że nie wie po kim Mati jest taki upierdliwy smiling smiley Ale ja przez ten czas wysprzątałam całe mieszkanie, pojechałam po zakupy i trochęoddechu złapałam smiling smiley Teraz emek usypia małego,a ja mam czas dla siebie smiling smiley Dopiero teraz zaczęłąm doceniać te 10-15 min chwile odpoczynku smiling smiley

Mój Mały pije z doidy cup, troche mu cieka bokami, ale generalnie wypija to co mu daje smiling smiley Butelka poszła już zupełnie w odstawkę...


[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

30-12-2012 16:22:10

Tychy
Martunia ależ piękna modelka z tej Twojej córy, nono!!!!
Cieszę się, że ze słomką się udało, teraz będzie z niej piła coraz sprawniej, za jakis czas kup jej kubek ze słomką z wolnym przepływem, bez tej zastawki niekapka, żeby tez trenowała...z czasem to i ze zwykłej słomki z twojej szklanki sobie chlapnie winking smiley.
A co do Twojej sytuacji...ja staram się stosować w moim życiu do zasady "Spodziewaj się najlepszego"! Pomyśl pozytywnie o nowych planach i pamiętaj ,że każda zmiana jest motorem postępu, każda!!!! Nawet jesli po krótkim czasie wrócicie do kraju, będziesz bogatsza o nowe życiowe doświadczenie!
Powodzenia życzę!


[link widoczny po zalogowaniu]

Marti84 (offline)

30-12-2012 20:06:12

Witam wszystkie Mamusie smiling smiley

My już troszkę lepiej chociaż Małej nadal leci katarek z noska, jak jej nie przejdzie do środy to wtedy do lekarza pójdziemy.. Mi znowu tak szybko minął weekend, że nawet nie udało mi się nacieszyć, że M może zająć się Wiktorią grinning smiley! No i oczywiście noc praktycznie nieprzespana, znów wyglądam jak zombie, a na dodatek ja sama jakoś się przestawiłam i nie mogę zasnąć sad smiley! W dzień Wiktoria różnie, dziś miała wyśmienity humor i cały czas się śmiała, a takto czasami marudzi i nie lubi być sama..

Nena tak jak napisałaś imię zobowiązuje, zresztą jak chodziłam z Małą na rehabilitację to pani się śmiała, że jak widzą, że dzidzia ma na imię Wiktoria to nastawiają się na płacz bo tak zazwyczaj jest grinning smiley! Dziękujemy za życzenia zdrówka smiling smiley!

Pola już troszkę lepiej i Mała już nawet nie krzywi się jak jej wyciągam katarek z noska bo wie, że lepiej jej się będzie oddychało smiling smiley!

Guzik ja właśnie wczoraj byłam na zakupach w Rossmanie i dużo zaoszczędziłam smiling smiley!

Martunia ale masz śliczną modelkę i jakie fajne ma ubranko smiling smiley! A co do wyjazdu to tak jak pisze Guzik zobaczysz że każde doświadczenie jest dobre nawet jeślibyście mieli zaraz wracać do Polski smiling smiley!

Julzab i jak Mateuszek, przeszło mu choć troszkę marudzenie? Ja też muszę przestawić Niunię na kubeczek bo nie chcę żeby za długo piła z butelki..

julzab (offline)

30-12-2012 20:32:41

Skierniewice
Marti niestety Mateo nadal pokazuje swoje różki...Teraz to jeszcze spoko, bo M ma urlop i razem jakoś łatwiej zajmować się takim terrorystą...Ale od środy wraca szara rzeczywistość i aż się boję co to będzie...
Ale przynajmniej zaczął jeść łądnie obiady (dziś nawet zjadł prawie całe słpiczek co na jego możlwiości jestwielki sukcesem), więc przynajmnie tyle smiling smiley
Z tymi nocami to współczuje, wiem co to znaczy. Ja już chyba się przyzwyczaoiłąm do tych pobudsek co godzinę i nawet jak Mati się nie budzi to ja tak, hehe. Ale nie powiem marzy mi się przespanie chociaż 3h ciurkiem...


[link widoczny po zalogowaniu]

monis81 (offline)

30-12-2012 20:48:24

Zajezierze
No nie tyle się napisałam i zmieniłam stronę i mi to uciekło :-(

Więc zaczynam od nowa. Witam was wszystkie. Fajnie tak wpaść wieczorem i zobaczyć że jesteście.

Julzab niech twoi rodzice się cieszą że mają takiego energicznego wnuczka. Nasz Kubuś jest taki cichutki że wczoraj szwagierka zupełnie zapomniała że przyjechaliśmy do niej z małym, bo Kubuś zajął się sam sobą. Dzisiaj byliśmy znowu w gościach i znowu to samo. Za to w domu jak mu się czasami włączy gadanie to końca nie ma.

Czy te kubki ze słomką to też są niekapki?

Marti my też noce nie przespane, nawet zaczęliśmy na kartce spisywać o której godzinie w nocy wstajemy bo rano ze zmęczenia nie pamiętaliśmy.

Ile z was karmi jeszcze piersią? Jak długo macie zamiar to robić? Ja chcialabym już zacząć się odchudzać ale jak pomyślę o rozstaniu z cycusiem to aż mi szkoda. Ale z drugiej strony mam już dosyć tych 8kg na plusie.

Jakbym nie dała rady jutro zajrzeć to życzę wszystkim udanego Sylwestra no i szczęśliwego Nowego Roku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monis81 (offline)

30-12-2012 20:49:03

Zajezierze
Za każdym razem trzeba na nowo wklejać suwaczek?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

30-12-2012 22:23:50

Tychy
monis 81 ten Nuby to jest niekapek, ale większość kubków i bidonów ze słomką ma tzw. wolny przepływ.
Suwaczek będzie na stałe, musisz go ustawić w swoim profilu jako podpis.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.