Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

pola103 (offline)

02-01-2013 12:38:25

HEJ Mamusie piszemy bo nie moge na pierwszej stronie znależć Naszego forum


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Marti84 (offline)

02-01-2013 15:41:05

Cześć Mamusie smiling smiley!

Ja mam dzisiaj koszmarny dzień, Mała już nie wie co ze sobą zrobić, praktycznie dzisiaj wcale nie spała w dzien, w nocy też się często budziła a ja nie wiem czemu bo w sumie głodna nie była. Ja jestem już strasznie zmęczona i jakaś taka zdołowana, nie mogę w nocy spać bo cały czas mam wrażenie że Wiktoria zaraz wstanie a jak już zasnę na chwilę to ona wtedy się budzi i zabawa zaczyna się od nowa.. Przepraszam że Wam tak marudzę sad smiley!

Martunia no niestety w poniedziałek 21 stycznia wracam do pracy, nie mamy jeszcze żłobka ale mój M weźmie najpierw urlop potem moja mama się zajmię chwilkę Niunią a potem znów M weźnie tacierzyński i może jakoś wytrwamy aż zwolni się miejsce.. Tym też się martwię bo jakoś mi tak żal że muszę Małą oddać do żłobka..

Honka Martunia ma rację lepiej idź do lekarza i zapytaj jakie leki możesz zażywać, wiem napewno że Apap jest dozwolony ale jak strasznie Cię boli głowa to pewnie jest za słaby.. Ja też marzę żeby przespac całą noc, ale ostatnio moim marzeniem jest też żeby przespać więcej niż 3 godziny pod rząd. Strasznie wykańczające jest to macierzyństwo grinning smiley!

W Sylwestra powiem szczerze, że marzyłam żeby już była 12 bo chciałam się położyć spać a mój M miał ochotę na świętowanie więc musiałam mu towarzyszyć grinning smiley!

Martunia a jak zdrówko? Nam troszkę przeszło ale chyba pójdę z Małą do poediatry bo chcę ją skontrolować.. A co do owoców to niestety Ci nie doradzę bo moja raczej chętnie je je. Ale niestety mam ten sam problem co Ty bo rano to nie ma szans żeby coś zjadła dopiero popołudniu nadrabia.. No i właśnie się martwię że w złonku też nie będzie jadła sad smiley!

Dziewczynki piszemy bo straszna cisza dzisiaj smiling smiley!

WerCiaSZ08 (offline)

02-01-2013 19:23:05

Krzywaczka
Hej winking smiley

Po straaasznie długiej przerwie piszętylko, że ząbkujemy i rośniemy jak na razie zdrowo winking smiley Jak będę mieć chwilkę to poczytam Was i coświęcej napiszę a teraz dodam tylko moje słonko winking smiley

Buziaki ;**


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

02-01-2013 19:34:12

Tychy
Wercisz witaj milutko, ale cudo to Twoje Dziecię smiling smiley

Martuni grunt to nie wpadać w paranoję, dziecko ma okresy niejedzenia i potem to nadrabia, Borys ma takie dni, tygodnie, że nic nie chce jeść praktycznie, ale to mija.
Na owoce przyjdzie czas, spokojnie! Może ten gryzak już ją teraz zainteresuje, albo daj do rączki kawałek jabłuszka, niech się nim bawi, a kto wie, może rączka powędruje do buzi nagle.


[link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

03-01-2013 10:38:18

Poświętne
Hej dziewczynki, ale tu cisza!

Marti, nasze dzieciaczki teraz tak mają że marudzą chyba prawie wszystkie. Musimy to przetrwać, przeczekać bo jedno co wiem, to na pewno minie i wszystko wróci do normy. Jedne płaczą bo ząbkują inne bo chcą ciągłej bliskości kogoś drugiego a jeszcze inne mają dookoła tyle bodźców zewnętrznych, że leżenie w jednym miejscu zwyczajnie im się nudzi. Taki to etap naszych pociech i trzeba je zrozumieć.

U mojej z jedzeniem nie ma problemów ale marudna jest niestety troszkę. Najbardziej dokucza w nocy kiedy człowiek by spał jak niedźwiedź a jej wtedy z jakiegoś powodu źle. No cóż, to też przejściowe tylko nie wiadomo ile jeszcze.

Wczoraj z mężem obejrzeliśmy sobie film "Nietykalni" i bardzo się wzruszyłam. Już dawno nie oglądałam tak dobrego filmu, ale to może dlatego że w ogóle dawno nie oglądałam filmu, hi, hi...

Gdzie Wy wszystkie jesteście?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

03-01-2013 12:04:24

Tychy
Honka ma rację, dzieci mają takie etapy, ale to mija!!! Badźmy dzielne mamuśki!!!!

Ja teraz nic nie mogę zrobić w domu, bo muszę stale pilnować Borysa, by się nie przewalił, nie walnął głową w podłogę itp.
No nic, trzeba to przejść.


[link widoczny po zalogowaniu]

monaaa (offline)

03-01-2013 15:37:39

Cytuj
monis81
Witam wszystkie mamusie

Pomóżcie jak zrobić i wstawić suwaczki, jakoś jestem ciemna tutaj, nie radzę sobie.

Pola my mamy fotelik 0-18 z baby design ale nie pamiętam modelu. Montujemy go przodem do kierunku jazdy.

My mieliśmy małą sesję w domu przed wigilią, żeby mieć pamiątkę z okazji naszej pierwszej Wigilii w takim gronie. Niestety po kolacji musieliśmy iść z Olą na pogotowie bo dostała uczulenia. Muszę zmienić dzieciom proszek do prania na jakiś niealergiczny (do tej pory używałam dzidziusia), co możecie mi polecić. Znacie też może jakieś domowe sposoby na łagodzenie pokrzywki na skórze? Czy używacie mm HA? Jak tak to jakie? W tym też się nie orientuję, do tej pory było Bebiko i u Oli i u Kuby i było ok, ale teraz małemu chyba ono nie odpowiada bo pani doktor kazała zmienić. Kuba ma znowu suche plamki na skórze i szorstkie policzki. jakieś te moje dzieciaczki alergiczne strasznie :-(
My w sylwka też siedzimy z dziećmi, ale mąż obiecał że za rok sobie gdzieś wyjdziemy :-)

Uciekam moją zołzę połozyć spać. Ma foszka na mamusię bo nie chcę jej pomalować paznokci, gnojek mały ma 3L i 10m a już sie malować chce, oczywiście na różowo no bo ona jest dziewczynką.

Spokojnej nocy wszystkim życzę


Dzień dobry!
Zaleca się, aby ubrania małych dzieci do 3-go roku życia oraz osób cierpiących na alergię prać w hipoalergicznych środkach piorących. Ze swojej strony polecam proszki JELP, posiadające Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka. Stosowanie ich minimalizuje ryzyko występowania alergii , podrażnień skóry i układu oddechowego, ponieważ produkty te nie zawierają uczulających substancji, takich jak m.in. wybielacze optyczne, agresywne zapachy, czy rozjaśniacze chemiczne.

Dodam, że proszki JELP są najbardziej wydajne spośród dostępnych proszków dla dzieci. Dzięki temu koszt jednego prania jest niski, mimo iż cena całego opakowania na półce prezentuje się dość drogo.

Pozdrawiam
Monika – konsultantka JELP

Marti84 (offline)

03-01-2013 16:13:14

Cześć smiling smiley!

Ale tu dzisiaj cisza..

My dzisiaj nawet mamy dobry dzień, Mała dosyć długo pospała popołudniu i teraz się grzecznie bawi smiling smiley! A noc jak zwykle, w końcy wylądowała u nas w łóżku bo nie miałam już siły wstawać do niej..

Honka wiem, że to minie ale czasem mam takie dni że mi się wszytskiego odniechciewa sad smiley! I wczoraj tak jakoś wypadło.. Ale dzisiaj za to Mała od rana lepiej je no i chwilkę pospała to ja też jestem troszkę bardziej wypoczęta.. smiling smiley!

Wercisz śliczne masz Maleństwo smiling smiley!

Guzik jeszcze przede mną ganianie za Małą choć już troszkę podnosi pupę i się przesuwa ale to jeszcze nie raczkowanie smiling smiley! Ale fajnie się obserwuje postępy takiego Maleńswa smiling smiley!

pola103 (offline)

03-01-2013 16:34:34

Witam mamusie wczoraj poodpisywałam ,ale coś mi zjadło posta i już mi się nie chciało pisać

wercia śliczny bobas

My dzisiaj byliśmy po skierowanie na morfologie i w poniedziałek na pobranie krwi .Wojtus spokojny ,mało je ,troche marudzi tylko budzi się z płaczem .W nocy tez płacze przez sen .Uczymy się pic ze zwykłego kubka ,musze w końcu zamówić ten dla niemowląd .Pozaty pogoda u nas okropna

martunia to i ty idz do adwokata po porade .U nas taka porada kosztuje 60 zł .Adwokat ci wszystko wytłumaczy jakie masz prawa i będziesz spokojna


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.