młode mamy z pomorskiego

Wysłane przez justyna0381 

laska (offline)

26-11-2012 20:00:19

pomorze
marzenka widzę, ze chcecie załapać się na ten kredyt, o którym mój małżonek mi mówił i też już zaczął szukać mieszkania, ale jakoś ociężale to idzie, bo marzy nam się domek, choćby mały, z ogródkiem, a takowego to raczej nie uda nam się kupić. Więc chyba zaczekamy na 2014 rok i nowe zasady tego samego kredytu. Ale Wam życzę powodzenia.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

26-11-2012 20:20:44

Starogard Gdański
myszka witaj smiling smiley pewno ,że możesz dołączyć. Śliczna córeńka. Jak się Tobie chowa?

U mnie póki co spokojnie, chociaż wpadłam w szał kupowania przez internet!!! Mąż mnie przeklnie grinning smiley We środe moja upragniona wizyta - zobaczymy ile synek sobie waży i czy już sie jakoś przygotowuje do wyjścia na ten świat smiling smiley Czuję się już baaaardzo ociężała z trudem chodze bo strasznie sztywne nogi :/ brzusio ciąży i nie jest łatwo wykonać codzienne czynności aaach juz niedługo.



ulinka (offline)

26-11-2012 21:56:20

Gdynia
marzenka No to faktycznie macie mało czasu, trzymam kciuki żeby się udało. My też chcieliśmy skorzystać z rodziny na swoim ale póki co nie mamy zdolności kredytowej więc na razie odpuścilismy.

diamentowa A synek ma już imię? Nie pamiętam czy wcześniej pisałaś.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

27-11-2012 07:12:50

Starogard Gdański
ulinka nie ma jeszcze imienia... chyba musze go ujżeć smiling smiley jak pytam Nelci o braciszka jak damy mu na imie to mówi chopczyk winking smiley



laska (offline)

28-11-2012 10:30:27

pomorze
diamentowa przypomnij, a kiedy termin masz?

marzenka wiem, że te nowe warunki RODZINA NA SWOIM może nie być lepsza od tej co jest, ale my na dzień dzisiejszy nie damy rady wybrać ani mieszkania które ewentualnie chcielibysmy kupic, ani nawet pozałatwiać sprawy związanych z jego zakupem. Więc nic innego nam nie pozostaje jak zaczekać na jakies inne oferty kredytowe. Bo u nas jest tylko męża pensja więc wiesz jak to jest.


A nie pamiętam czy Wam pisałam, że moja siorka jest w ciążysmiling smiley Jak ja się cieszę! Oby tym razem udało jej się szczęsliwie donosić dzidziolę i będę miała koloejne dzieciątko do rozpieszczaniasmiling smiley
Poza tym dziś wywożę Patrynia do moich rodziców, jutro go odbiorę. A wywożę go, bo dzis jeszcze musze ciasto upiec lub zrobić - nie zdecydiowałam się czy upiekę czy zrobię jakiś na zimno, hi, hi, a jutro wykończe ciasto i po południu pójdę na imprezkę andrzejkową do Ksawka do szkoły. Rodzice niby mają się trochę na tej imprezie poznaćsmiling smiley Zobaczymy jak to będziesmiling smiley No i zaraz po tej imprezce pojadę z Ksawkiem po Patrynia.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

28-11-2012 19:14:17

Puck
HEJ DZIEWCZYNY smiling smiley

Dziekuje za mile przyjecie mnie do waszego grona smiling smiley

LASKA Teraz z reka na sercu moge powiedziec,ze Puck mi sie bardzo podoba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

28-11-2012 19:18:16

Puck

justyna0381 (offline)

28-11-2012 21:36:57

wejherowo
Witam moją imienniczkę Justynę MYSZKĘ12151919smiling smiley

Laska jestem jestem tylko ciężko ze mną. Cała chora i obolała. Obiecuję że jutro zbiorę resztki sił i nadrobię zaległoścismiling smiley

diamentowa (offline)

29-11-2012 09:33:37

Starogard Gdański
laska termin mam na 19grudnia winking smiley wczoraj byłam na wizycie i w sumie wszystko ok dojrzałe mogę rodzić - powiedziała. Rozwarcie na 1paluch, główka jeszcze wysoko, ale pani doktor mnie troszkę "pomaglowała" (nieprzyjemne to było) i powinno mnie ruszyć winking smiley jeśli w ciągu 2tyg. nie urodze to mam sie zjawić. Także wczoraj byłam obolała okrutnie i ledwo co krok mogłam zrobić zobaczymy czy mnie ruszy. GRATULACJE dla siostry grinning smiley
Foto z ostatnich dni winking smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 09:37 przez diamentowa.

laska (offline)

29-11-2012 13:47:00

pomorze
ulinka a widzisz, nawet nie wiedziałam, ze ten kredyt jest do któregoś roku życia biorącego gowinking smiley Hm... to w ktakim razie musimy się albo spieszyć, albo coś innego wymyślić, bo mężu w 2014 rku skońcy 35 lat.

myszka to fajnie, ze Ci się Puck podoba. Może jak w wakacje się wybierzemy tam w odwiedzinki to się jakoś zgadamy ma spotkankowinking smiley

justyna jeszcze się męczysz? Zdrówka Kochana!!!

marzenka fajne to mieszkanko, ale my jak już to szukamy raczej 3 pokojowego. I chyba raczej oglądaliśmy oferty rynku wtórnego czy jak to się nazywa.

diamentowa fotka świetna. A co do terminu, to widzisz, mam dobrą ale krótka pamięćwinking smiley To fakt, jak Ciebie przemaglowała trochę pani dr to może Ciebie ruszy szybciejsmiling smiley Jakby co, to tak jak pisałam na fb - szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania!!!! I daj znać oczywiście jak urodziszsmiling smiley Pamiętam jak z Ksawkiem miałam termin na 26 grudniasmiling smiley Okrutnie nie chciałam rodzić w grudniu i to jeszcze w święta!Jak przetrwałam święta i nic, to potem w sylwka i nowy rok martwiłam się, żeby mnie nie wzięło! I nie wzięło, poszłam do szpitala 4 stycznia ( w czwartek) a urodziłam Ksawka w piątek 5 stycznia. Tydzien przed moimi urodzinamismiling smiley






Dziś w deszczu prowadziłam Ksawka.Ale był zadowolony, że mógł w gumaczach po kałużach łazićsmiling smiley No i miał jeszcze swoją ulubioną parasolkęsmiling smiley Potem wróciłam do domku i powiem Wam, że jak Pati jest u babci, Ksawek w szkole, mąż w pracy, a ja sama w domku, to aż nie moge w to uwierzyć jaki to spokój! Siedze przed kompem, pisze sobie, słucham w tv muzy głośno i już! Nikt mi nie marudzi, nie ciągnie za trękaw, nik nic nie chcesmiling smiley Poproszę codziennie o taki mały relaxiksmiling smiley Choćby tylko godzinny!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.