młode mamy z pomorskiego

Wysłane przez justyna0381 

laska (offline)

04-06-2012 13:44:45

pomorze
marzenka czyli niebieski królujesmiling smiley U nas Ksawery też najbardziej lubi niebieski kolorsmiling smiley

anoool witaj u nassmiling smiley Wiesz, ja już zapomniałam w którym m-cu moje urwisy się przewracały itp, ale w sumie to trochę dziwne, ze sama córcia siedzi, a przewracać się nie chce. Jednak skoro za m-ąć przyjedziecie do Pl, to wtedy przejdź się koniecznie do lekarza i zapytaj o co tu chodzi?! A może córcia do tego czasu zacznie się sama przewracaćsmiling smiley

ulinko widzę, że wybraliście się na festyn rodzinny i było fajniesmiling smiley Dzieci zadowolone a to najważniejszesmiling smiley

justyna dalej zdrówka Wam życzymy i jak tam z tą wysypką u Łucji?????????

diamentowa był problem z wejściem tu, bo na fb przeczytałam info, że " ebobas będzie się przewijał i moga być problemy z wejściem tu".


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

04-06-2012 13:56:47

pomorze
Szkal by to!!!!!!!!!!!!!!! Skasowało mi wiadomość - postaram sie jeszcze raz napisaćsmiling smiley

Więc my wczoraj pojechaliśmy z moim bratem i jego córcią na Dzień Dziecka z jego pracysmiling smiley Hi, hi, hi - 3 dzień świętowania Dnia Dzieckasmiling smiley A co tam, jak balować to kilka dnismiling smiley
Więc było tam mnustow atrakcji dla dzieci w formie dmuchanych - zamków, zjeżdżalni, toru przeszkód i w ogóle fajnie byłosmiling smiley Moja bratanica troche wstydliwa jest i raczej nie korzystała z atrakcji dziecięcych, a moi pokorzystali prawie z wszystkiegosmiling smiley Potem pojechaliśmy do mojej mamy na obiad i oczywiście brat najmłodszy wyprawiał swoje urodzinki, więc był i grill, i dobre ciacho do kawysmiling smiley Pod wieczór wróciliśmy do domku i dzieci niedługo potem padły jak kawkismiling smiley Dzień ogólnie udanysmiling smiley

Za to dziś na razie siedzimy w domku. Jakoś bolą mnie uda od skakania na trampolinie i łaże jakbym w portki narobiła, hi, hi, hismiling smiley mężulo rano wyjechał do rpacy samochodem i dziś chce wrócić na chwilę, potem mam z dziećmi go zawieźć spowrotem do pracy, bo on jest teraz już na to Euro w pracy w takim pogotowiu. Więc ma niby wrócić dopiero w sobotę do domku. Kurcze, przez to Euro znów więcej męża nie będzie w domku! Masakra! Zawsze przez coś nie ma go w domku.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anoool (offline)

04-06-2012 15:20:23

Chojnice
Oj laska- ładnie swietowaliscie ;P A Ty pewnie bardziej zmeczona od dzieci co nie ? winking smiley Ja jak jeszcze w PL mieszkalam, to męża tylko kilka dni w m-cu widzialam.. przyjezdzal do nas co miesiac na kilka dni.. jakos musielismy wytrzymac.. ale za to tutaj jest nam dobrze winking smiley jestesmy razem..

laska (offline)

04-06-2012 18:38:17

pomorze
anoool oj wiem co to rozłąka z mężemsmiling smiley Mój jest wojskowym i jak nie jest na poligonie, to na szkoleniu itp.smiling smiley Był też na misji w Iraku i w Afganie. Więc wiem jak to jest ciężko, ale ja to jakoś znoszę, dzieci trochę gorzej.



Byliśmy pieszo w aptece, potem chwilę na placu zabaw i do domku. No i jedzie już mężulo do domku i potem go odwożę do pracy, żebym mogła mieć autkosmiling smiley i OGŁASZAM WSZEM I W OBEC, ŻE PRAWDOPODOBNIE DO SOBOTY KOMPA NIE BĘDĘ MIAŁA, BO MĄŻ CHCE GO ZABRAĆ DO PRACY. WIĘC ODEZWĘ SIĘ W WEEKENDsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

04-06-2012 18:54:19

Witam sie jasmiling smiley

No witamy nowa koleżankęsmiling smiley

Diamentowa z niecierpliwością czekamy na wieści od Ciebie 13 taksmiling smiley
Justyna jak zdrówko u was?
Ulinka zdjecia świetne też byliśmy w niedziele może sie minełyśmy albo nie poznałyśmy sie hi hismiling smiley
Laska ty to masz kondycje biegasz i biegasz..

pozdrawiam

anoool (offline)

04-06-2012 19:26:19

Chojnice
No witam witam winking smiley U nas dziś deszczyk pada, wiec z kinga tylko w netto bylysmy po zakupy i do domku.. pranie to musialam trzy razy wieszac i sciagac az wkoncu zanioslam do domu i susze winking smiley .. buziaki

anoool (offline)

04-06-2012 19:29:55

Chojnice
W takim razie rozumiem Cie LASKA.. winking smiley

ulinka (offline)

04-06-2012 20:05:12

Gdynia
alinka No szkoda że się nie spotkałyśmy.

laska Wy to zawsze jakieś atrakcje wynajdziecie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

05-06-2012 09:00:16

Starogard Gdański
alinka tak tak 13tego na 13:30 mam wizyte - he he same trójki ze mną w tym dniu winking smiley póki co siedzę jak na igłach bo nic nie wiem szczerze mówiąc jak się czuje moja fasolka.
anool nie zazdroszze takiej rozłąki z mężem... u mnie słonko na przemian z chmurkami - chyba padać dziś nie powinno winking smiley
W nocy znowu córcia wierciła się niemiłosiernie więc po 30min podałąm jej w końcu czopa bo znowu pewno zębole się odzywają - muszę dziś zajżeć dyskretnie do buzi co tam się dzieje.Potem jakoś mnie się niedobrze zrobiło i poleciałąm do łazienki ,miska w zlew i tak stałam... parę razy mnie podeszło, ale że nie miałam nic w żołądku poza sokami trawiennymi więc lekko poszło... ufff potem zasnęłam i do rana ok jestesmy po śniadaniu czas ogarnąć lekko mieszkanko i na spacer wyjść winking smiley miłego dzionka wszystkim



justyna0381 (offline)

05-06-2012 12:46:43

wejherowo
hejsmiling smiley
oj oj ale mam zaległoścismiling smiley

na dzień dobry to przywitam się z nową koleżanką. Anoool fajnie że nas znalazłaśsmiling smiley Co do Kini to ja też myślę że poczekaj, przyjedziesz do PL to u nas pujdziesz na konsultacje jeśli mała nie zacznie się turlać. Moja córka to miała cel żeby złapać kotka , ale to i tak było w granicach 6 miesiąca. A na długo przyjedziecie do Pl. Ja w wakacje jakoś pod koniec lipca będę w Człuchowie nad jeziorkiem.

Ulinka zdjęcia rewelka. Śliczną kurteczkę ma Madzia. No ja niestety nie mogę się pochwalić zdjęciami z dnia dzieckasad smiley(

Diamentowa i co znalazłaś ząbka???? Ja jak nieraz daję Łucji czopa to tak ją ciśnie na kupkę i pierdzenie że aż płacze, dlatego staram się jej jak coś to w płynie coś dawać. Co do naszej małej fasolki to na pewno jest wszystko ok więc się nie martw na zapas. A idziesz na prenatalne czy zwykłe usg??

Laska .....TRAMPOLINA???????? Ty to aparatka jesteś. smiling smiley Twoje chłopaki to wesoło z Tobą mają. Super. Co do EURO to lepiej nic nie mów, nie dość że szał na całego wszędzie , nawet ostatnio widziałam podpaski biało czerwone, to i ja męża też mało będę miała, tyle że on na nocki to do domku będzie wracał. No i szkoda że zostaw cię bez laptopa. Smutno nam będzie tu bez Ciebiesmiling smiley

Alinka , Marzenka jak tam u WAS????????

No a my już znacznie lepiej, pozosta tylko trochę kaszel. Małej zeszła ta wysypka więc nie miałam już z czym iść wczoraj do lekarze . Idziemy na kontrolę jutro. Tak sobie myślę że może mimo tego gardła to moja córa załapała tą trzydniówkę, gorączkę miała i ją wysypało, ale to tylko moje gdybanie. dziś oststni dzień na antybiotyku więc i ostatni dzień w domu. W sobotę planujemy jechać na działeczkę do Teściów ale wrócimy do domu na noc. Wczoraj pierwszy raz dałam Łucji arbuza ale coś jej nie podpasował. Zobaczymy jak dzisiaj jej pójdzie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.