KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

kasia83 (offline)

25-10-2012 12:42:55

Żory
Hej!
Jestem kwietniówką 2012. Urodziłam córkę 4 kwietnia. Mam też dwuletnia córeczkę. Podczytuję Was trochę i nawet na początku sie tutaj odzywałam. Bardziej udzielam się na lipcówkachsmiling smiley
Mam problem i może Wy mi doradzicie co mam robić.
Ostatnio moja pólroczniaczka przechodziła trzydniówke, poza tym złapała jakąś infekcję, czerwone gardło, katar i kaszel i jeszcze do tego dochodzi ząbkowanie.
3 dni temu odrzuciła pierś a z butelki nie umie pić. Herbatę podaje jej łyżeczką a mleka modyf nie tknie. Boje się że się odwodni. Mało też je. Nie wiem co robićsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

acholka (offline)

25-10-2012 13:29:43

Bielsko-Biała
Witaj!!! Kasia83 trudno mi powiedzieć co byś mogła zrobić ale wydaje mi się że jeśli nadal chcesz karmić piersią to próbuj przystawiać jak najczęściej nawet co kilka minut nawet jakby cmoknęła cycusia to coś tam poleci i nie powinna się odwodnić.No chyba że wogóle nie tknie piersi...no to już całkiem nie wiem co ci poradzić.Piersi może dlatego nie chce bo bolą ją dziąsełka-więc może rób jej masażyk i smaruj jakimś żelem!
a co do picia z butelki....to mój synek też nie umiał pić ale kupiłam zwykłą butelkę z gumowym smoczkiem o takim: [link widoczny po zalogowaniu] i zaczął łapać o co w tym chodzi!teraz chętnie łapie za cyca i za butelkę choć nie próbowałam mu dawać jeszcze mleka w butelce gdyż nie ma takiej potrzeby!

Życzę powodzenia:mam nadzieję że w jakiś sposób choć troszkę pomogłam i czekam na informacje jak sobie dałaś z tym problemem radę>Pozdrawiam>


Acholka

inusiek87 (offline)

25-10-2012 13:37:20

Hej dziewczynki!

GusiuNesta Natanek dziękuje!

Marrys ciekawe jaka ja bd zmęczona po takiej przerwie, i to 8 godz na nogach.

yoasia88 mój synek też nieraz niewa takie nocki.

EwkaB dziękujemy bardzo za głosiki :* Ale Tobiaszek już jest duziiitongue sticking out smiley

jusi1107 dzielna dziewczynka z Twojej Nicolki:*

kasia83 Kasiu może spróbuj podawać mleczko w innej formie np z kaszką, albo z kubeczka niekapka...moja koleżanka miała taki problem to nawet mleko dawała z łyżeczki szok!Mój synek nie umiał z butelki pić jak była za duża dziurka, my mamy taką maciupką i dzieckko tak samo się "męczy" pić jak z piersismiling smiley

Prosimy o głosiki:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

acholka (offline)

25-10-2012 13:44:49

Bielsko-Biała
inusiek głosy oddane!!!Boże jak Natanek świetnie wygląda w tych książkach.Uściskaj go proszę od e-cioci Acholki!!!


Acholka

ewelin100 (offline)

25-10-2012 17:04:14

Witaj Kasiu-acholka ma racje,pewnie bola dziaselka,smaruj zelem i daj przeciwbolowy i zobaczysz czy cos pomoglo jesli nie to trzeba szukac innej przyczyny,ale mysle ze to na zabki,moj ma juz 2 ale dzisiaj tez jak jadl to plakal co chwile jak mu dalam chrupka to tez sie tak rozplakal,a po 3 dniowce byla wysypka?
EwkaB-chlop jak dabsmiling smileyi do tego taki dzielny-takich mezczyzn nam potrzebasmiling smiley
Jusi-ale wam dobrze ze macie to szczepienie juz za soba ja mam we wtoreksmiling smileyaz sie boje
Marrys-dobrze ze dajesz rade w pracy,ja jak poszlam po corci to pierwsze dni co pomyslalam o domu to chcialo mi sie plakacsmiling smiley
Magdi-przytulilabym cie,zebys mogla sie wyplakac,czas goi rany,musisz sie uzbroic w cierpliwosc,masz sliczne dzieciatko ktore ci pomoze przetrwac najgorsze chwile,jak jest ci ciezko popatrz na malego smieszka i na pewno ci sie humor poprawi-tego ci zycze,buzki
Wiolisia-ty tez juz w pracy jeja ale to zlecialosmiling smileyJa ucze robic Papa ale moj synek jeszcze nie kuma o co chodzismiling smiley
Laseczki wasze dzieci juz siadaja moj est leniwy i troche sie podpiera na lokciach podnosi glowe ale nie siada a jak chce mu pomoc i daje mu palce to zamiast usiasc to on wstaje na rowne nogi i sie cieszysmiling smiley6 miesiecy juz skonczyl,moze dluzej mu to zajmiesmiling smiley

inusiek87 (offline)

25-10-2012 17:23:23

Cytuj
acholka
inusiek głosy oddane!!!Boże jak Natanek świetnie wygląda w tych książkach.Uściskaj go proszę od e-cioci Acholki!!!

Acholka Dziękujemy za głosy :* buziak od dziecka ucałuje małego jak tylko wstanie z drzemkismiling smiley
A tak w ogóle on uwielbia zdjęcia tak się do nich pysi że aż miło popatrzeć.

ewelin100 Mojego synka ostatnio pilnowała babcia moja. No i moja mama miała go na ręcach a babcia wychodziła i mowiła papa a mały zacząl uderzać rączką o mamy przed ramię to było jego papa smiling smiley

Kaffi dziękuje za komentarzyki.


Prosimy o głosy:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 18:34 przez inusiek87.

szczurzyca (offline)

25-10-2012 18:26:59

Oslo
hej .

Nocka była jeszcze ciężka mała miała temperaturę i płakała w końcu padła kolo 5 rano i spala do 11 . Teraz już lepiej mała ma tylko stan podgorączkowy i coś tam dziś zjadła .


[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

25-10-2012 22:11:07

Sieradz
Marrys - wcale nie jesteś mu obojętna... Na pewno niedługo będzie płakał jak będziesz wychodziła z domu i wtedy zacznie Ci brakować tego, że możesz teraz spokojnie wyjść winking smiley

magdi - strasznie Ci współczuję... dobrze, że rodzina Cię wspiera, na pewno nie zostaniesz z tym wszystkim sama smiling smiley

yoasia - to możemy sobie ręce podać, moja Lilka też całymi dniami "muczy" ostatnio winking smiley

Kasia - byłaś z nią u lekarza? W ogóle Ci mleka nie pije? Przystawiaj ją jak najczęściej do piersi, zawsze jak się choć trochę napije to będzie lepiej...

ewelin - moja Lilka też się nie podciąga jak jej daję paluszki winking smiley. Jaki leniuszek skoro staje na równe nogi? winking smiley

szczurzyca - dobrze, że Oli już lepiej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

26-10-2012 09:28:23

Łódź
Yoasia88 tylko mój syn jest starszy od twojego o miesiąc i waży tyle co Twój. Mojemu to żeberka widać i dlatego nie wiem gdzie te jego kg sie podziały i raczej na golaska nie widać żeby był pulchny.

GusiuNesta oj mam nadzieje że jednak nie zacznie płakać. Na szczęście jest duża radość jak Pani Basia przychodzi.

szczurzyca cieszę się ze z Oleńką już lepiej.

Miłego dnia dziewczynysmiling smiley


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

26-10-2012 09:51:30

Kraków/Wieliczka
Marrys fajnie że masz możliwość zaglądnięcia na forum z pracy.

Decyzja zapadła wracam do pracy 01 stycznia. Na 5 tygodni biorę wychowawczy. Już się martwię jak to bedzie z karmieniem piersią. Lenkę karmiłam tylko do 6 miesiaca więc jak wróciłam do pracy jak miała 8 m-cy to nie miałam tego problemu. Wiem że to jeszcze 2 miesiące ale już sie zastanawiam, bo chce karmić jak najdłużej, a nie bedzie mnie w domu 10h.


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.