KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

kamciaop (offline)

01-09-2011 13:19:58

Nowa Sól
Czesc dziewczyny po 7 miesiecznej walce o malenstwo moge do was dołaczyc smiling smiley mam termin na 30 kwietnia. wczoraj byłam u lekarza fasolka rosnie smiling smiley to moj 6 tydzien czekam na nastepna wizyte do 17 wrzesnia smiling smiley jestem z wami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

01-09-2011 13:55:01

Cobh
witam nową mamęsmiling smiley u nas dzisiaj jako tako dzień leci słonka nie ma i jakoś nic się nie chce dzisiaj jest tydzień jak mężuś poleciał do Polski jeszcze tylko 15 dni smiling smiley tak mi tęskno że masakra a jak Wam mija dzionek????


[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

01-09-2011 14:27:45

Nowa Sól
[link widoczny po zalogowaniu]



a u mnie spiaco troszke smiling smiley dzisiaj mialam ochote na kapusniaczek taki kwasny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzius0712 (offline)

01-09-2011 14:48:07

Miedzierza
Witamy Cię serdecznie kamciaop i gratulujemy!!! Napisz jak się czujesz czy masz jakieś dolegliwości ciążowe???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinamalinka (offline)

01-09-2011 15:06:55

Jelenia Góra
gratulacje dla wszystkich kwietnióweczek. smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

01-09-2011 15:49:16

Nowa Sól
nie mam zadnych objawow tylko sennosc smiling smiley a wy? a czuje sie bardzo dobrze pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

01-09-2011 15:52:59

Witamy nową mamusię wśród kwietnióweczek!
jusi mnie bardzo śpiąco ten dzień mija... Magda znów mi dała do wiwatu ząbkami, więc teraz jak zombi chodzę:/ Na szczęście już coraz bliżej wieczoru...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Royan21 (offline)

01-09-2011 16:48:13

Nibylandia
Gosiu bardzo mi przykro!! Musisz być silna i wierzyć, że jeszcze będzie dobrze, szczęście na pewno się do Ciebie uśmiechniesmiling smiley
kamciaop witam serdecznie wśród kwietnióweksmiling smiley chociaż jak dzidzia się uprze to będziesz majówkąwinking smiley
Justysia84 podziwiam Cię i wszystkie inne mamuśki które tak szybko mają drugie dzieciątko! cały czas na pełnych obrotach?! ale wiem że wszystko jest do zrobieniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]][/url

jusi1107 (offline)

01-09-2011 17:26:40

Cobh
u nas jakoś się dzień rozkręcił prawie cały dom posprzątałam zostało tylko szorowanko łazienkismiling smiley co do dolegliwości ciążowych to piersi bolą i już mało miejsca w staniku a gdzie tam jeszcze hahaha i rano czasem mam mdłości i nie wiem czy to normalne ale mijają mi po kawiesmiling smiley no i senność śpie po 12 godzin i jeszcze czasem w dzień.Fajnie że już czwartek dzisiaj wieczorem seans kinowy zaczynają sie nowe odcinki serialu Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

01-09-2011 17:49:20

Łódź
Justysia84 widze po suwaczku że twoja dzidzia planuje się urodzić w moje urodzinysmiling smiley


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.