KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

Kaffi (offline)

04-09-2011 11:31:25

Józefosław
Witam,

Jestem tu nowa ale mam nadzieję się tu zadomowić winking smiley. Jestem w 6 tyg ciąży, chociaż właściwie zaczął mi się już 7 tyg winking smiley. Od wielu lat staramy się o dziecko więc postanowiliśmy podejść do inseminacji. I ciąża jest właśnie jej efektem smiling smiley. Przedwczoraj byliśmy na pierwszym usg: jest to ciąża bliźniacza smiling smiley (bliźniaki dwujajowe). Serduszka ładnie biją więc mam nadzieję że wszystko będzie ok. Na razie jeszcze jesteśmy oszołomieni winking smiley ale bardzo się cieszymy smiling smiley.

Pozdrawiam.


Kaffi

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

04-09-2011 12:54:24

Nowa Sól
gratuluje serdecznie smiling smiley podwojne szczescie




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

04-09-2011 13:54:51

Kaffi witamy i gratulacje ogromne! Podwójne szczęście, nie ma cosmiling smiley To dopiero nagroda za długie czekaniegrinning smiley
Wygląda na to , że jednak i mnie nie ominą dolegliwości... Też wszystko mi śmierdzi, i ostatnio jakoś śniadania mi nie chcą wchodzić:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

wercia_czl (offline)

04-09-2011 14:08:52

Człuchów
O ja tez tak mam wciąż dolatują mi do nosa nie fajne zapachy...mój mężczyzna wciąż się dziwi, że ja coś czuje czego on nie...strasznie to wkurzające się robi, bo czasami to aż mam odruchy wymiotne...ech mam nadzieje, że objawy niedługo ustąpią. A w dodatku strasznie wypadają mi włosy, biorę witaminy o to z tej lepszej półki i nic...niedługo zostanę łysa...sad smiley

kamciaop (offline)

04-09-2011 15:01:03

Nowa Sól
mi rowzniez wypadaja włosy normalnie garsiami wyciagam sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

04-09-2011 17:04:38

jusi1107 (offline)

04-09-2011 19:06:46

Cobh
cześć wszystkim my właśnie wróciliśmy z urodzinek jadłam pysznego torcika z bitą śmietaną i truskawkami hmmmm smiling smiley co do włosów to też mi wypadają dobrze że mam gęste to aż tak nie widać


[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

04-09-2011 19:53:43

Nowa Sól
moze mi sie polepszy tylko zeby wczesnie sie to stało bo za pare miesiecy bede łysa tongue sticking out smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nookie (offline)

04-09-2011 21:16:42

Czarne Błoto
witam sie i zegnam z wami. moja dziecinka odeszla juz ode mnie. teraz wiem ze kazdy nagly brak objawow jest zly. powodzenia dla wszystkich maluszkow. spotkalo mnie to juz drugi raz. i tak samo boli ...


jusi1107 (offline)

04-09-2011 22:52:43

Cobh
Cytuj
czarne bloto
trzymaj się kochana musisz być silna wiem co czujesz bo ja 3 razy poroniłam teraz jestem w 4 ciąży póki co jest wszystko dobrze i wieże że tak juz będzie do 9 miesiąca .Wiem że niema Ci lekko ale musisz się trzymać


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.