MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

alicia88 (offline)

30-10-2013 08:42:47

Poznań
elsner Piotruś "co to?" mówił już dawno. Gdy miał około roczku to potrafił mówić tylko "tata" i "co to?" i ciągle to powtarzał. Teraz już nie pyta. My się go pytamy a on odpowiada smiling smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

30-10-2013 13:19:21

Szczecin
Madzia super, że tak szybko znaleźliście wymarzone mieszkanko! teraz tylko remont, przeprowadzka itp. grinning smiley
Elsner Blanka w sumie chyba nie mówiła "co to", teraz stara się nazywać wszystko, czasem zrozumiale czasem po swojemu smiling smiley ale ten etap, przechodzi później w "a dlaczego?", Jula męczy ciągle różnymi pytaniami, a jak ją ciekawi temat, to już koniec winking smiley
Monia wydaje mi się, że z tej stronki będą ok te getry. Jak zamówię coś to dam znać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

30-10-2013 13:49:03

Sarcia z pytaniami tak jak Blaneczka smiling smiley
Gosiu jeszcze nie zamówiłam tych geterek, te co mi się podobaja nie ma jedynie w białao czarne paski są a szkoda mi płacic za przesyłkę dla 1 szt. może zadzwonię czy się spodziewają w najbliższym czasie pozostałych. Dzisiaj jak mi się uda moze wyrwę się do sklepów i coś sarci upoluję.

Agnieszka czytajac art myslalam też o Sarci. też dostała inhalacje na gardło i nie było poprawy a nawet gorzej po dwóch dniach podałam antybiotyk i dopiero Sarcia poczuła się lepiej. W zasadzie po 3 czy 4 dawce antybiotyku było już całkiem dobrze. Biedne to dziecko i rodzina.....nawet nie wiadomo co napisać, nie ma słów...


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

31-10-2013 12:47:28

Hejka

zgrałam w końcu fotki rysunków Sarci, są w galerii smiling smiley

Posyła m też filmik ze spacerku w parku Sarci i pół roku starszego Piotrusia [link widoczny po zalogowaniu] (to było jakoś miesiac temu )

a tu Sarcia z wózkiem i lalami też w parku [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

31-10-2013 14:23:15

Tychy
ElsnerNasza Julcia też zadaje takie pytania...Choć jeśli chodzi o książki to częściej mi je przynosi i mówi- Mamusiu, opowiadaj, wtedy ja otwieram książkę i nazywamy wszystko co widzimysmiling smiley Co do mówienia to Julcia ogólnie gada jak najęta, chyba już wszystko, składa piękne zdania i bardzo cieszy mnie też to, że mówi bardzo wyraźnie i hmmm...Jakby to powiedzieć tak dobitnie...Jak coś mówi to słychać ją w promieniu kilku kilometrów.
A jak, Kochana, z Ani apetytem?:> Ucałowania dla Anulki dla Sarci, Blaneczki i reszty Panieneczek no i oczywiście Kawalerów:*

Śmieję się, że przechodzi bunt dwulatka, ogólnie jest grzeczna, ale zrobiła się przekornasmiling smiley

LavaDokładnie, szkoda słów...I wiecie co...Najgorsze jest to, że z tą sprawą związana jest jeszcze inna druga...Proboszcz parafii w której to dziecko było ochrzczone odmówił odprawienia mu pogrzebu...Przeczytajcie...Link na dolesmiling smiley
Filmiki jak zwykle bardzo fajnesmiling smiley Ale się uśmiałam jak Sara zaglądała do kosza na końcu...Taka z niej ciekawska dusza jak z mojej Julii, wszystko trzeba dotknąć i obejrzeć, no i moja ma jeszcze w zwyczaju wąchaćsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

lava (offline)

02-11-2013 08:04:20

Hejka

Zamawiałam sobie buty i znalazłam super crocsy dla Sarci, moze ktos skorzysta , dla chłopców tez są. ja wybrałam rózowe lego [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

03-11-2013 09:04:05

Warszawa
madziawse jakie mieszkanie kupiliście, od dewelopera czy z rynku wtórnego? My tez się rozglądamy. Udało się Wam kupić bez pośrednika? Jak masz jakieś fajne mieszkanie, to daj mi kontakt do właściciela na priva.

lava (offline)

04-11-2013 15:24:54

nikt już tu nie zagląda ? sad smiley sad smiley sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

04-11-2013 17:02:43

Tychy
Hej, Mamusie i Dzieciąteczkasmiling smiley

Przesyłam Wam 3 filmiki z Julią, nagrane jakiś czas temu, nie pamiętam dokładnie, ale około 1,5 miesiąca, gdy był poprzednio u Nas mój Tata, nagrane jego telefonem, chciał mieć nagrane jak Julcia ładnie mówila, teraz tez przyjechał na swieta i miałam okazje je zgrac przy okazji wam pokaze

a jednak to nie takie proste, sekunda


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547950, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.